جمعه ۱۵ فروردین ۱۳۹۹ ساعت ۳:۰۳
تبلیغ داخلی

تبلیغات

تبلیغات

 |  ۴/ مهر/ ۱۳۹۸ - ۱۸:۵۲
  |   نظرات: ۵۹ نظر
7,015 نفر بازدید

کالدرون: ۲ روز ریکاوری کمتر برای ما مشکل‌ساز شد/ در خط حمله بُرندگی و خطر لازم را نداریم

پرسپولیس نیوز: گابریل کالدرون، سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس هم به این نکته اذعان کرد که خط حمله تیمش بُرندگی لازم را ندارد.

گابریل کالدرون در نشست خبری پس از جدال تیمش مقابل سپاهان که به برتری ۲ بر صفر تیم میهمان انجامید، اظهار داشت: ابتدا دوست دارم به تیم سپاهان تبریک بگویم که بازی خوبی انجام داد. به بازیکنان تیم خودم هم تبریک می‌گویم که خوب مبارزه کردند. در نیمه اول فرصت گل داشتیم و اگر در این بازی‌ها فرصت گل را استفاده نکنید، به مشکل می‌خورید.

وی ادامه داد: متأسفانه دو روز ریکاوری کمتر داشتیم و همین مسئله خودش را در ۱۵ دقیقه پایان بازی نشان داد. دیدید که بازیکنانم در پایان بازی خسته بودند، اما در سایر دقایق بازی با تیم سپاهان برابر بودیم.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در واکنش به این مسئله که «شما ۱۵ دقیقه پایانی بازی را به دلیل ریکاوری کمتر دلیل باخت خود می‌دانید و آیا می‌توانید از ۷۵ دقیقه ابتدایی به جای توجیه دفاع فنی داشته باشید؟»، اظهار داشت: ما در نیمه اول هم با محمد نادری و هم با جونیور فرصت گلزنی داشتیم. در این نوع بازی‌ها اگر از موقعیت‌های گل استفاده نکنید، شرایط سخت می‌شود. آمار بازی را هم نگاه کنید، آمار دو تیم برابر است. چیزی که برای دو تیم تفاوت ایجاد می‌کند، همین موقعیت‌هاست.

کالدرون در پاسخ به سؤال خبرنگار تسنیم مبنی بر اینکه «شما در حالی از خستگی بازیکنان صحبت می‌کنید که پرسپولیس فصل گذشته هر سه روز یک بار بازی می‌کرد و تیم‌های حریف را ۹۰ دقیقه تحت فشار قرار می‌داد. چگونه در هفته پنجم از خستگی بازیکنان صحبت می‌کنید؟ آیا قبول دارید که تیم‌تان سیر صعودی ندارد و بازی به بازی بدتر می‌شود؟»، گفت: من گفتم دو روز ریکاوری کمتر ما نسبت به تیم حریف، در ۱۵ دقیقه آخر خودش را نشان داد. این خستگی است و همان‌طور که گفتم تیم ما برابر و حتی بیشتر از تیم‌هایی که در لیگ قهرمانان اروپا هستند، دوندگی دارد. به نظرم دو روز ریکاوری کمتر خستگی ایجاد می‌کند و تیم من از نظر فیزیکی خوب است. اگر از آن دو فرصت گل در نیمه اول استفاده می‌کردیم، این خستگی هم خودش را نشان نمی‌داد. تیم ما ۸۰ دقیقه در سطح خوب مبارزه کرد، اما در حمله آن‌طور که باید خوب ظاهر نشدیم.

وی درباره اینکه از علیرضا بیرانوند انتظار می‌رود که رفتار بهتری از خودش نشان بدهد و با وجود دو بار محرومیت در این فصل بازهم به داور مسابقه اعتراض کرد که باعث از دست رفتن تمرکزش در ادامه مسابقه شد، اظهار داشت: هر بازیکنی برای خودش شخصیتی دارد و اگر ببیند بی‌عدالتی در بازی می‌شود، اعتراض می‌کند. داور هم همیشه حق دارد. من دوست دارم، یک بار دیگر آن تصاویر و ویدئوهایی که داور کارت زرد داده را مرور کنید. برای تمام تیم‌ها این کار را انجام دهید. اینجا داور به یک بازیکن که لگد می‌زند کارت زرد می‌دهد و کنعانی‌زادگان می‌آید تا به داور نزدیک شود که کارت زرد می‌گیرد! این عادلانه نیست که یک نفر لگد بزند و کارت زرد بگیرد و یک نفر هم خیلی محترمانه می‌خواهد با داور صحبت کند، کارت زرد می‌گیرد. بازهم می‌گویم، حق با داوران است، اما دوست دارم باز هم این معیارها را مرور کنند. داوران سطح بالا بازی‌هایی که در آنها تنش باشد را مدیریت می‌کنند و حتی داور با بازیکن صحبت می‌کند. تا زمانی که دو طرف یکدیگر را تحمل می‌کنند و احترام می‌گذارند، احترام بین دو طرف وجود دارد. در بازی‌هایی که تنش وجود دارد، طبیعی است بازیکن بدون بی‌احترامی به داور بخواهد با او صحبت کند.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در خصوص اینکه تیمش برابر دو تیم مدعی تراکتور و سپاهان شکست خورده است و آیا واقعاً از کیفیت تیمش رضایت دارد یا نه، گفت: مجموعاً از روند تیم راضی هستم. حق با شماست و مطلبی که گفتید درست است. ما همچنان در خط حمله مشکل داریم و تأثیرگذاری لازم وجود ندارد. مهاجمان ما امروز به اندازه مهاجمان تیم‌های دیگر آن بُرندگی و خطر لازم را نداشتند. این یک دردسر و مشکل برای ماست.

کالدرون درباره اینکه پیش از این گفته بود جونیور انتخاب نهم او بوده و آیا واقعاً این بازیکن در حد تیمی چون پرسپولیس است و چه اصراری به جذب این بازیکن وجود داشته، خاطرنشان کرد: این بازیکن جوان است و چون هنوز نمی‌تواند با بازیکنان دیگر ارتباط برقرار کند، در حال وفق دادن خودش با شرایط است. تا جونیور به ریتم فوتبال ایران عادت کند، زمان می‌برد و وقتی بازیکنان نمی‌توانند با هم ارتباط برقرار کنند، شرایط پیچیده‌تر می‌شود. همان‌طور که گفتم ما هنوز در خط حمله آن بُرندگی و خطر را نداریم. تیم‌های بزرگ نیاز به مهاجمان بزرگ و خطرناک دارند. من سعی می‌کنم به آنها اعتمادبه‌نفس بدهم تا شرایط بهتر شود.

وی در پاسخ به این سؤال که پس از مایگا اعلام کرد جونیور گزینه اول اوست و حتی تضمین داد این بازیکن به پرسپولیس کمک خواهد کرد و این تضمین او چه زمانی عملی خواهد شد، اظهار داشت: بازیکنی که ملی‌پوش بود و به قطر رفت، گزینه اول ما بود. گزینه بعدی مهاجم سپاهان بود و یک گزینه دیگر هم داشتیم که به قطر رفت و نخواست به اینجا بیاید. گزینه بعدی ما مهاجم استقلال بود و یک گزینه تونسی هم داشتیم. گزینه‌های زیادی داشتم و مطلبی که شما گفتید جونیور گزینه دوم ما بوده است، درست نیست.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در واکنش به این مسئله که این صحبت خود او بوده است که جونیور گزینه دومش بوده و پس از مایگا این بازیکن را می‌خواسته است، گفت: من پنج گزینه خودم را گفتم.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

59 Responses to “کالدرون: ۲ روز ریکاوری کمتر برای ما مشکل‌ساز شد/ در خط حمله بُرندگی و خطر لازم را نداریم”

 1. پرسپولیس گفت:

  ۰

  ۰

  بنده خدا علیپور از مهاجمی فقط اینو فهمیده… وایسه نوک حمله گل بزنه…
  نه داداش اسمت مهاجمه… یعنی حمله کننده، نه ایستاده در نوک!!!!!!
  هویج جان…. پای که بلد نیستی بدی، گل زنیم که کار تو نیست، لااقل موقع بازی بیا عقب به تیم کمک کن و مثل اسمت مهاجم باش ، یعنی حمله کننده از وسط زمین نه ایستاده در نوک….. پسرم…..

 2. پرسپولیس کبیر گفت:

  ۰

  ۰

  بابا یکی به هزبونی که شده به این کالدرون بفهمونه فقط و فقط یه بازی روستایی و عبدی رو از اول بازی بذاره ببینه نتیجه اعتماد به جوونا چی میشه اخه چرا اینقدر رو اعصاب ما هوادارا هستی اون از علیپور که از افت شدید بگیر تا بی انگیزگی و بی تعصبی اونم از جونیور که فقط به اسم یه بازیکن برزیلی دلمونو خوش کردیم یه مانکنو بجاش بذارن توپ بهش میخوره میره تو گل اخه تا کی تقصیر ما هوادارا چیه .. اقای کالدرون سیدجلال باید به ترکیب برگرده وگرنه اوضاع دفاع و امار گل خورده مان از این هم بدتر میشه رسن و عالیشاه هم باید از اول باشن ادمین جون مادرت کامنتم و منتشر کن

 3. hamon گفت:

  ۰

  ۰

  با کالدرون قهرمان نمی شویم، تا برانکو جای نرفته برگردد.

 4. پرسپولیس گفت:

  ۰

  ۰

  بازم میگم تا زمانی که علیپور میاد عقب و به هافبک کمک میکنه قدرت تیم ما دوبرابر میشه…
  ولی نیمه دوم اصلا نه دوید نه اومد عقب… خلاصه کند زد

 5. پرسپولیس گفت:

  ۰

  ۰

  ما از صدر فقط دو امتیاز عقبیم….
  فقط باید در تمرین بیشتر حضور داشته باشیم… خیلی زیاد آنقدر که ورزشگاه کاظمی پر شود…

  ما باید ۴۱۴۱ بازی کنیم ولی تخصصی ….

 6. پرسپولیس گفت:

  ۰

  ۰

  من پشت کالدرون می مانم.. هواشو دارم، بهش اجازه میدم ، به ارنج دلخواه برسه…. زمان میخواد… الکی جو ندید… مربی خوبیه….

  اگه الان حمایتش کنیم و الان رفتیم تو تمرین و تشویقش کردیم…. مطمئن باشید امسال قهرمان میشیم….

  ما یاد گرفتیم تیم حریف و داور رو با هم ببریم…..

  امسال علیپور رو می فرستیم رو نیمکت و ترابی رو در نوک قرار میدیم…..
  عشق است کالدرون…. حمایت حمایت تا قهرمانی…

  امسال ، جنگ جنگ هافبک های تخصصی است…
  ربیخواه هافبک دفاعی
  رسن ، نور الهی ، نعمتی. امیری

 7. مهدی گفت:

  ۰

  ۰

  کالدرون واقعا دیگه فهمیدم اصلا با پرسپولیس موفق نخواهد شد،نه درک بزیخوانی دارد،نه یک سیستم منظم و مرتب داره،جونیور از کدام سیاره آمده؟اسدی که از پرسپولیس جدا شد صد تا می ارزید به جونیور،چرا باید عالیشاه و بشغر نیمکت باشند تا انصاری وینگر باشه؟چرا ماهینی به حای نعمتی میاد زمین؟ با کالدرون امثال فصل وحشتناکی خواهیم داشت

 8. elnaz گفت:

  ۰

  ۰

  حدا ازبحث فنی و نبود مهاجم و بازیساز داور سطح صفر ایران با دادن کارتهای بیمورد و با کمک قلعه مرغی جو را نتنشنج کرد و بادادن کارت زرد به شله زردیها ریاکاری کرد تا بتواند شله زرد گل بزند وبه دستور ورارت کثیف ورزش و تاج اناقام شهرآورد را گرفتند باخت در دربی حسابی غافلگیرشان کرده بود وسوراندشان.اقای انصاری فر اگر میتوانی مهاجم بگیر وناداوریها را به فیفا بفرست وشکایت کن.جق هوادارکجاست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 9. kkkk گفت:

  ۰

  ۰

  این تیم خیلی کار داره تا تیم بشه با این شرایط هیچ حرفی فعلا از پوکر نمیشه زد

 10. پرسپولیس گفت:

  ۰

  ۰

  کالدرون عالی بود… نیمه اول … خوب و شاید عالی بودیم…۴۱۴۱- خیلی هم خوب بود خیلی هم سپاهان رو اذیت کرد….فقط این ماهیتی رو بندازید بیرون، سنش بالاس

  ولی نیمه دوم دوتا اشتباه داشت اونم تعویض ماهیتی،بود با نعمتی… که باید نعمتی میومد وسط و انصاری میرفت جای اون در دفاع….

  و بجای عبدی باید ربیع خواه رو میفرستاد هافبک دفاعی و
  نور الهی رو یه خط میاورد جلو…

  رسن رو جای علیپور می آورد….. و ترابی رو می فرستاد نوک حمله….

  هم وسط رو محکم تر می کردیم… هم پاسور تیم رو قوی میکردیم هم خطرناکتر میشدیم…
  ترکیب نیمه دوم پرسپولیس در بازی با سپاهان… ۴۱۴۱ باید می شد.
  بیرانوند
  نادری شجاع کنعانی انصاری
  ربیع خواه
  رسن نور الهی نعمتی امیری
  ترابی

 11. محسن گفت:

  ۰

  ۰

  بابا این بود هرچی کالدرون بگه. چار روز پیش استقلالو بردیم حالا یادتون رفت، کالدرون تازه اومده و ۹ امتیاز برامون اورده ی نگاه به استرامتچونی کنین بعد خجالت بکشین از این همه توهین. حمااایت حمااایت، هرچی کالدرون بگه

 12. فقط پرسپولیس گفت:

  ۰

  ۰

  مقصر همه اینا اون عرب بی عرضس.. برانکورو فراری داد کالدرون دیر به تیم اضافه شد.. فرصت کافی نداشت..خوب بازیکن جذب نکردیم.. اونم از اردوی ترکیه که واقعا هیچ سودی نداشت و بدون بازی تدارکاتی.. خب انتظار معجزه از کالدرون نداشته باشید

 13. پرسپولیس گفت:

  ۰

  ۰

  نیمه اول ۴۱۴۱ عالی بودیم . دهن سپاهان رو سرویس کردیم…
  ایراد تو نیمه دوم بود..

  که هافبک خسته شده بودن…
  ربیع خواه نعمتی رسن نورالهی

 14. پرسپولیس گفت:

  ۰

  ۰

  اینکه مهاجمان نیومدن عقب و بین دفاع و پشت دفاع فضا سازی میکردن عالی بود….

  ما نیمه دوم باید وسط زمین رو با هافبک تخصصی
  مثلا با ربیع خواه در هافبک دفاعی
  و نوراللهی یه خط جلوتر
  نعمتی با شیفت شدن به وسط زمین میگرفتیم… متاسفانه دفاع آوردیم؟؟؟؟؟

  ترکیب دقیقه شصت به بعد
  بیرانوند
  نادری شجاع کنعانی انصاری
  ربیع خواه
  رسن نور الهی نعمتی امیری
  ترابی

  باشه تعویض و شیفت شدن چند بازیکن هم وسط رو میگرفتیم…
  هم حریف رو سر در گم.میکردیم .. هم گل میزدیم….

  ولی دقیقه شصت بار بعد وسط رو دادیم به سپاهان…

  خواهش میکنم دیگه ماهیتی رو نیندازید برون… سنش جواب نمیده….

 15. پرسپولیس گفت:

  ۰

  ۰

  چرا علیپور رو نیندازید بیرون…چرا؟؟؟

 16. عشق پرسپولیس گفت:

  ۰

  ۰

  دوستان تا نیم فصل به طور کامل از تیم و مربی حمایت کنیم. تحت هر شرایطی فقط حمایت. چون ما بازیای سختمون داره تموم میشه و الانم با ۲ امتیاز عقبیم. نیم فصل هر جور شده باید یه مهاجم خوب و یه هافبک خوب بگیریم. از الان باید به فکر باشیم. با حمایت قطعا دوباره قهرمان میشیم

 17. فوادفرشادزاده گفت:

  ۰

  ۰

  اصرارب بازی کردن جونیوروعلیپورتواین مقطع اشتباست.بازی دادن همزمان نادری وانصاری اشتباست ؛درجایی ک میشدیکی ازاینادفاع چپ بازی کنه وعالیشاه بیادسمت چپ هافبک ‌وحیدامیری هم ازروزای اوجش فاصله داره ودلیلی نیست فیکس باشه.امروزاگه دفاع هامون سمت چپ نادری وسط شجاع وکنعانی راست شیری……هافبک دفاعی نوراللهی…..هافبک چپ عالیشاه وراست سیامک وهافبک نفوذی ترابی….مهاجمین هم عبدی وروستایی بودن ب احتمال قوی سپاهانومیبردیم

 18. پرسپولیس / عشق گفت:

  ۰

  ۰

  ولا وقتی بد بودیم نگیم داور و این حرفا پرسپولیس واقعا چیزی واسه گفتن نداشت چه قدر بیرانوند بگیره؟ سه تا شوت خطرناک گرفت تا بالاخره گلا خورد. طبیعی است تیمی که فقط دفاعی باشه اخرش گلا میخوره ثانیا خط حمله مون از افتضاحم یچی اون ور تره چرا خودمونا هم دشمن شاد و هم طارمی شاد میکنیم با این وضع محاجم گرفتنمون خوب سگ شریفی که به این جونیور میرزید یه فکری کنید / ثالثا یکی به اقای کالدرون بفهمونه که سیستمش تو ایران جواب گو نیست یه سیستم خوب و یه ترکیب ثابت و خوبا انتخاب کنه نه که هروز یه سیستم و ترکیب /بفرسته تو زمین / خواهشا چاپ کن ادمین

 19. محمدامین / ÷به داد پرسپولیسمون برسیم تا دیر نشده گفت:

  ۰

  ۰

  اولا وقتی بد بودیم نگیم داور و این حرفا پرسپولی واقعا چیزی واسه گفتن نداشت چه قدر بیرانوند بگیره؟ سه تا شوت خطرناک گرفت تا بالاخره گلا خورد. طبیعی است تیمی که فقط دفاعی باشه اخرش گلا میخوره ثانیا خط حمله مون افتضاحم یچی اون ور تره چرا خودمونا هم دشمن شاد و هم طارمی شاد میکنیم با این وضع محاجم گرفتنمون خوب سگ شریفی که به این جونیور میرزید یه فکری کنید / ثالثا یکی به اقای کالدرون بفهمونه که سیستمش تو ایران جواب گو نیست یه سیستم خوب و یه ترکیب ثابت و خوبا انتخاب کنه نه که هروز یه سیستم و ترکیب /بفرسته تو زمین / خواهشا چاپ کن ادمین

 20. م . ن گفت:

  ۰

  ۰

  من متاسفم که طی پنج هفته از شروع لیگ ، جیزی بنام پرسپولیس ندیدم. نه اقتدار درون زمین ، نه پرس حریف ، نه پاس سالم ، نه مهاجم … این کالدرون حدود دوماه و نیم چکار میکرده ؟!
  چطور تمرین میده که اینقدر داغونیم

 21. پرسپولیس ۷ گفت:

  ۰

  ۰

  ننگ بر تمام طرفدارایی ک امروز گفتن برانکو بیاد لعنت بر تمام کسای امروز پشت کالدرون رو خالی دم زدن از برگشتن برانکو خیانت آشکاره بعضیا ک تو فک برگشتن برانکو هستن پرسپولیسی نیستن ی عده آدم هستن مث مردم کوفه.

 22. saman گفت:

  ۰

  ۰

  اون احمق هایی که خیلی زود میگن پرفسور باید برگرده اینو بفهمن پرفسور برای غرور خودش هم که شده فعلا برنمیگرده تا یه جا دیگه هم نشون بده اون بوده که پرسپلویس رو مفوق کرد نه پرسپولیس اون رو .
  اگه جای هوادارای استقللا ته جدول بودین چی میگفتین ما تازه دو امتیاز از صدر فاصله داریم افتضاح بازی میکنیم قبول ولی مثل ادم تا اخر فصل پشت مربی باشین ندید بدیدا

 23. Morteza گفت:

  ۰

  ۰

  از هفته اول تا الان دارم میگم
  منطقه جلوی هافبک دفاعی خالیه و راحت شوت از راه دور سمت دوازه پرسپولیس میکند.
  دقیقا مثلا بازی با تراکتور اون وسط خالی بود. و با شوت از راه دور گل خوردیم.
  حتی تو بازی کیسه چندتا شوت از همون منطقه سمت دوازه شده که بیرانوند گرفت.
  یه نگاه به آمار بازیها بندازید میفهمید. تقریبا تمام شوت های به سمت دوازه پرسپولیس توی چهارچوبه چون مزاحمتی برا ی زننده شوت ایجاد نمیشه

  حتی شده ربیع خواه بازی کنه چون هافبک هامون در اصلا همشون وینگر اند و دوست دارن جلو بازی کنند، اونجا رو خالی میزارند یا اگه حضور فیزیکی داشته باشند اصلا درگیر نمیشند.
  تنها هافبک دفاعی ما احمدنورالهی ایست که فصل قبل تقریبا تمام بازی ها وینگر رفت تو زمین.

 24. حمید گفت:

  ۰

  ۰

  بنظرم در حال حاضر بهترین کار اینه با این جونیو براندوو توافق کنن و قراردادشو فسخ کنن. بودن این بازیکن تیم رو ده نفره کرده هیچ فهم فوتبالی نداره بجاش میتونیم از همین مهاجمان جوان داخلی خودمون استفاده کنیم، آقا دیگه نرید سراغ بازیکن خارجی ما دیگه از شما بازیکن خارجی نخواستیم. آقای علیپور اگه دلت با تیم نیست با رفتنت خوشحالمون کن. متاسفانه کالدرون نمیدونه چطور از بازیکنان استفاده کنه پست امیری و ترابی امروز اصلا مشخص نبود کجاست. ما اصلا بازیساز نداریم بازیکنی که بتونه ماجمان رو تغذیه کنه . بنظرم باید بشار بازی داده بشه تا بیاد رو فرم. فقط از این دلگرم شدم که همه فهمیدن این مهاجم برزیلی به درد نمیخوره واقعا رو اعصاب همه داره راه میره. به امید موفقیت پرسپولیس

 25. Iman4878 گفت:

  ۰

  ۰

  سلام دوستان عزیز
  ماشاءا… همه کارشناس و مربی هستن!!!
  پس ما چه را میریم مربی میاریم؟
  یکی از شماهارا بکنن مربی!
  مطمین باشین اگر الان برانکو هم بود نمیتونست مثل فصل های قبلش نتیجه بگیره، چون نمیخوان و نمیذارن که پرسپولیس تو اوج باشه
  نمونه اش داوری امروز و محروم کردن های کمیته انظباطی
  پس خواهشم اینه اول از همه فقط تیمو حمایت کنیم و پشت تیم باشیم و به تیم زمان بدیم و برای تیم حاشیه درست نکنیم و بازیکنا را تحت فشار نذاریم، مخصوصا خط مهاجم
  وبا انتقاد دشمن شاد کن نشیم

 26. حسن گفت:

  ۰

  ۰

  بابا مربی که اینهمه اعتراض میکنه در بازیهای قبلی باعث میشه بازیکنان اینهمه اعتراض کنند و کارت بگیرند عصبی شده تمرکزشان را در بازی ازدست بدهند گل بخوریم نمونه اش امروز

 27. پرسپولیس گفت:

  ۰

  ۰

  ما تیممون مشکل چینی هافبک تخصصی داره….

  ما هافبک های تخصصیمون رو بیرون میذاریم… چرا ؟
  یه مشاور خائن تو تیمه….

  ما ربیع خواه و رسن و نعمتی رو در هافبک نمیذاریم… چرا؟؟؟

  ما مشکل ریکاوری داشتیم چرا هافبکهای تخصصی و دونده نذاشتیم…

  حالا نیمه دوم دقیقه ۶۰ سه هافبک جلویی ما بریدن…. ما تعویض نمیکنیم….
  در عوض سیامک نعمتی رو میذاریم تو دفاع…
  و در عوض برای تعویض دفاع میاریم …

  خلاصه
  جنگ فوتبال جنگ هافبک است…
  اولا نیمه اول هافبک تخصصی نداشتیم…

  دوما نیمه دوم اصلا نفهمیدیم که هافبکا خستن….

  سوما تعویضمان تو دیوار بود باید تقویت هافبک میکردیم نه دفاع و عبدی….

 28. ابوذر گفت:

  ۰

  ۰

  بابا مربی که اینهمه اعتراض میکنه در بازیهای قبلی باعث میشه بازیکنان اینهمه اعتراض کنند و کارت بگیرند عصبی شده تمرکزشان را در بازی ازدست بدهند گل بخوریم نمونه اش امروز

 29. ابوذر گفت:

  ۰

  ۰

  عاقبت خرید بازیکنان دیمی
  بابا پولی را که بابت جونیور واحمدزاده و بشار رسن دادن اگر می دادن طارمی می آمد پرسپولیس حالا مشکلی نداشتیم

 30. محمد گفت:

  ۰

  ۰

  باز خوبه که ضعف تیم در حمله رو قبول داری اقای کالدرون. ولی من فکر می کنم روستایی و عبدی رو جای جونیور و علیپور کنی، این دو بازیکن بیشتر به خودشون بیان. در مورد نادری بنظرم امروز خیلی خوب بازی کرد. تیم خوب بود و موقعیت داشتیم ولی ضعفایی هم داشتیم. کیروش در مجموع چهار بازی اخیرش جلوی پرسپولیس، این همه ضربه سر نزده بود!

 31. morteza74 گفت:

  ۰

  ۰

  دوستان کارشانس که همش غر میزنید…یه نگاه به جدول بندازید ..فاصله با صدر فقط دو امتیازه …شماهایی که همش کالدرون رو با اوایل برانکو مقایسه میکتید یادتون باشه اون زمان برانکو یه طارمی اماده داشت..یه علیپور با انگیزه داشت که میخواست خودش رو نشون بده…اما الان کالدرون یه علیپور بی انگیزه و یه جونیور بی کیفیت داره …حمایت کنید قهرمانیم

 32. ابوذر امرايي گفت:

  ۰

  ۰

  وظیفه هوادار فقط حمایته پس خواهشا اسیر نقشه گروه تاس نشید هوادار واقعى فقط حمایت میکنه مثل دوستانى که در ورزشگاه بعد از باخت تشویق کردن.خیلی از کیسه کشا میان اینجا کامنت میزارن ولى کور خوندن❤️❤️❤️❤️❤️❤️

 33. سامی گفت:

  ۰

  ۰

  کسایی که الان برانکو برانکو میکنند همون کسانی هستند که چند هفته پایانی لیگ از دست برانکو نتایج مساوی پشت سر همش خسته شده بودن
  پس الکی برانکو برانکو نکنید

 34. حمایت حمایت حمایت گفت:

  ۰

  ۰

  سلام دوستان عزیز
  ماشاءا… همه کارشناس و مربی هستن!!!
  پس ما چه را میریم مربی میاریم؟
  یکی از شماهارا بکنن مربی!
  مطمین باشین اگر الان برانکو هم بود نمیتونست مثل فصل های قبلش نتیجه بگیره، چون نمیخوان و نمیذارن که پرسپولیس تو اوج باشه
  نمونه اش داوری امروز و محروم کردن های کمیته انظباطی
  پس خواهشم اینه اول از همه فقط تیمو حمایت کنیم و پشت تیم باشیم و به تیم زمان بدیم و برای تیم حاشیه درست نکنیم و بازیکنا را تحت فشار نذاریم، مخصوصا خط مهاجم
  وبا انتقاد دشمن شاد کن نشیم

 35. Mahboob گفت:

  ۰

  ۰

  به نظر من بازی خوبی داشتیم انجام می دادیم تا دقیقه ۷۰ درسته شکست خوردیم اعصبانی هستید اما فیلم بازی رو نگاه کنید توی این بازی هم روون تر بازی می کردیم هم موقعیت بیشتری ایجاد کردیم اما متاسفانه مهاجمان گل نکردن
  من تا دقیقه ۷۰ داشتم میگفتم امروز حتما با این باژی سپاهان رو می بریم اما خستگی و عدم تمرکز و داور که باید کیانی اخراج می کرد باعث شد بازی ببازیم

 36. قرمز قرمز گفت:

  ۰

  ۰

  این تیم با ۱۴ تا بازیکن با الدحیل بازی کرد بعد با سپاهان تو اصفهان بازی کرد با فاصله کم بین بازیها با کلی مصدوم ..!! اون موقع ریکاوری کجا بود ….بله اون موقع پرفسور رو داشتیم که مثل کف دستش میشناخت تیمارو …معلوم نیست چیکار میکنی تمام ترکیب رو ریختی بهم ….

 37. علیرضا گفت:

  ۰

  ۰

  هه. مرد بودید میومدید استادیوم. نه اینکه بشیتنید خونه بعد بیاید فضا مجازی کامنت بزارید فرگوسن بازی در بیارید. جمع کنید باو

 38. 1010364 گفت:

  ۰

  ۰

  شرط میبندم با تو کل بازیهای خارج خونه رو باختیم مگر اینکه با تیمای ضعیف مساوی بگیریم تو خونه هم همه بازیهای بزرگ رو میبازیم یا به زور مساوی میگیریم شرطم میبندم چن هفته دیگه استقلال استراماچونی هم بالاتر از ماست تا الانم بدشانسی اوردی مگرنه خیلی بهتر از تیم کالدرون بازی میکنه تیم کالدرون از پرسپولیس درخشان و دایی هم بدتر بازی میکنه حیف که این همه ستاره دست برانکو نیست انصارفرد خیانت نکن سریع تر برانکو رو برگردون اگه واقعا دلسوز تیم و هواداری این اگه مربی بود الان چند سال بی تیم نبود خودشم سردرگمه هر هفته ترکیبای مختلف و عجیب مثل شفره از اونم بدتره

 39. قرمز قرمز گفت:

  ۰

  ۰

  آقای کالدرون این تیم تمامی بازیکنانی هستن که کلی قهرمانی اورده شما چرا دست به ترکیب تیم میزنی ….چون میخوای مثل برانکو نباشه ..دستی دستی تیم رو داری از بین میبری …تراکتور باختیم …سپاهان هم باختیم …باید بری از تیم …فقط برانکو چون کلی رو این تیم زحمت کشیده ….

 40. ناصر گفت:

  ۰

  ۰

  تیمی که ارنجش اشتباهه و مهاجمش به لعنت خدا نمی ارزه و بازیساز نداره و داور اومده که ماموریتش رو برای جناب قلعه نویی انجام بده و از همه مهمتر تیمی که کاپتان حسین ماهینی تو ترکیبش باشه مطمئنا بازندست

 41. علیرضا از رشت.پرسپولیس گفت:

  ۰

  ۰

  دوستان پرسپولیسی یادتون باشه که کالدرون مهاجم فرانکو دی سانتو آرژانتینی رو میخواست. ولی به خاطر بی پولی باشگاه از دست پرید . از کل مهاجمان لیگ ما بهتر بود. و چندتا گزینه دیگه که پریدن. تا رسید به جونیور . بنظرم به باشگاه برسونیم که بازیکن خارجی دیگه جذب نکنیم. همین جوان ها مثل عبدی و روستایی آینده تیم هستن.

 42. شاهسوند۹۹۷ گفت:

  ۰

  ۰

  جمع کن بابا تو مربی نیستی . خیلی بازیا پارسال بود که گل نزدیم ولی ۲تا نمیخوردیم جلو شله زرد . تو عمرا جای پروفسور رو بگیری . خیلی حمایت بشی تا نیم فصل . پروفسور باید برگرده

 43. مهدی گفت:

  ۰

  ۰

  ضعف تیم توی خط حمله و بازیسازی نتیجه بازی نکردن عالیشاه هست.امیدوارم به ترکیب برگرده تا تیم بهتر بشه

 44. قرمزم گفت:

  ۰

  ۰

  پرسپولیس با تو به هیچ جایی نمیرسه. پنج هفته گذشته هر هفته یک ترکیب هر هفته تغییر بازیکن. خودتم نمیدونی از این همه تغییرات دنبال چی هستی. تنها چیزی که بلدی ریختن هافبک تهاجمی و وینگر توی زمینه اما هیج برنامه ای نداری. میشه بگی دلیل تعویض ماهینی جی بود؟ زمان برانکو تیم کاملا با حوصله و پاسکاریهای کوتاه و ریز تیم مقابل رو تحت فشار میزاشت پرس کردن شدید انجام میداد اما الان از پرس خبری نیست پاسکاری تیم در حد محلاته و سه پاس سالم وسط زمین نمیبینیم. برید بازیهایی که مسلمان و سروش و احمدزاده و کمال تو خط هافبک بودن رو ببینید تا یادمون نره کجا رسیدیم الان کجاییم. مهاجمها هم که کلا تعطیل هستن. به دوران درخشان و دایی نزدیک و نزدیکتر میشیم. از ۵ بازی دو تا رو باختیم اونم به تیمهایی که در راه قهرمانی حریف مستقیم ما هستن هفته بعدم به پدیده شهرخودرو میبازیم. دلیل قهرمانی برانکو امتیاز ندادن به تیمهای رو در روی ما برای قهرمانی بود چیزی که الان راحت امتیاز میدیم. بیرانوندم به شوتهای راه دور هیچوقت نه نگفته. متاسفانه امیدی به این تیم ندارم

 45. علیرضا از رشت.پرسپولیس گفت:

  ۰

  ۰

  چیزی که کاملا مشخصه تیم هافبک بازیساز آماده نداره. بشار آماده نیست. مهاجم هم نداریم. مهاجمان سپاهان خیلی خوبن. خدا لعنت کنه دولتمردانی که پرسپولیس رو خصوصی نمیکنن تا بتونیم یه مهاجم گرون قیمت مطمعن جذب کنیم.

 46. شهرام سیدنی گفت:

  ۰

  ۰

  سلام هوادارها بعضی وقتها شکست خوبه تا باد مون بخابه
  مخصوصن دروازه بانها . بگذریم میدونم ناراحتین اما باز بایید حمایت کنیم ما فرقمون با استفلالیها اینه ولی یه سئوال دارم سیستم بازی چی بود کی تو خط حمله بود . اقای کالدرون هوادرهای پرسپولیس تک هستن ، تو نقطه قوت خط حمله را بگو ما میگم چشم هر چی کالدرون بگه ، فقط ۱ نمونه از علیپور و برزیلیه بگی کافیه مخلصتم هستیم ولی باز هوادارها حمایت حمایت فعلن هفته پنجمه بازم بد نیست

 47. Perspolis گفت:

  ۰

  ۰

  احمد به کمال کمک میکرد ولی الان جای کمال خالیه.
  پرسپولیس بهتر میشه مطمئنم.سال اول کالدرونه . حمایت کنید پرسپولیس هنوزم بی رقیب قوی ترین تیم ایران .کالدرون باید افکارشو هرچه سریع برای تیم غالب کنه ‌.حواسمون باشه تیممون اواخر فصل گذشته به زور میبرد و موقعیت ایجاد میکرد.علی پور افت کرده‌

 48. مجید گفت:

  ۰

  ۰

  برید از اون دلالی بپرسید که جونیور اورد پرسپولیس بایدهشتاد دقیقه هم بازی کنه . مهاجمان بی خاصیت.

 49. حمید گفت:

  ۰

  ۰

  به نظرم عالی بودیم
  ولی حیف داور بیشرف نگذاشت
  در ضمن از قدم نحس حسین ماهینی هم نگذریم
  هر موقع میاد حتما میبازیم خدا بهمون رحم کنه از این به بعد
  حیف نیست سیامک با بهترین نمایش جایش رو به اون بده

 50. سعید گفت:

  ۰

  ۰

  آقای کالدرون خرید جونیور اشتباه بود و قبول کن و تا زمانی که آماده نشده بازی نده. مصلح اخراجی کالدرون خیلی بهتر از جونیور بود جونیور اصلا یازی بلد نیست. تیم برانکو اوایل خوب نتیجه نمیگرفت ولی خیلی خوب بازی میکرد و این موجب امیدواری هواداران شده بود. و در هر بازی حداقل ۹ موقعیت گل خلق میکرد ولی تیم کالدرون در این چند بازی اصلا بازی خوبی ارایه نداده. کالدرون همچنان داره خطا و آژمایش میکند. جونیور در. خط حمله چند بازی قبلی نا موفق بوده تو این بازی بیشتر جناح راست بهش بازی داد آقای کالدرون شما جونیور را به عنوان مهاجم خریدید و بد در اومده دیگه قرار نیست برای آزمایش هم شده هرجا خواستید بازیش بدهید. برای من نتیجه در اول,یت دوم هست اما بازی خوب و خلق موقعیت برام مهمتره چون امیدی برای پیروزی و جبران شکست هست. از سپاهان یک گل خوردیم تیم به هم ریخت و مقابل تراکتور هم همینطور تیمی که خلق موقعیت بلد نباشد محکوم به شکست است. و این سه بازی رو اگر دقت کنید با شانس ۱۰۰ درصد بردیم. گل به استقلال. گل به نفت با اشتباه دروازبان گل به پارس هم مشکوک به آفساید بود. کالدرون هیچ برنامه ای برای تیم ندارد .

 51. سامی گفت:

  ۰

  ۰

  ما در دفاع خوب هستیم در حمله ضعیف
  جای کمال خیلی خالیه یاد گل دوفصل پیش دربی افتادم که کمال نبود
  وقتی کامیابی نیا باشه اجازه شوت زنی به حریف نمیده

 52. Persepolis گفت:

  ۰

  ۰

  این سیستمی که تو بازی میکنی لازم داره دو تا هافبک خارجی خوب و یک مهاجم خارجی درجه ۱ داشته باشیم که ما پولشو نداریم . برانکو با بدنسازی خیلی قوی که داشت اجازه نمیداد به حریفانش. شناخت نداری از فوتبال ایران برا همین هست که دائما همش تغییر میدی تو ترکیب.

 53. a.y گفت:

  ۰

  ۰

  باسلام وعرض خسته نباشید
  مشکلات تیم ما ارنج اشتباه بودنادری اصلا خبر نداشت کجا قراردارد بعد تعویضهای اشتباه
  درضمن آقای کالدرون لطفا به بچه های تیم بفرمایید بازی کنند نه همش اعتراض آقای کنعانی زادگان داور داره کارت زرد به کیانی می دهد اعتراض یعنی چی
  آقاق شجاع خلیل زاده بازی کن واعتراض هاتو جمع کن به خدا روی دستت بازیکن نیست
  آقای بیرانوند بجای تمرکز روی اعتراض وناراختی با بازیکنان تمرکز روی سیوهایت کن روی هردو گل مقصر بودی چرا وقتی یک گل می خوری زود روحیه ات را ازدست می دهی
  به خدا از این نحوه بازی کردن خسته شدیم همش اعتراض

 54. امیر گفت:

  ۰

  ۰

  ترکیب باید اینطوری چیده بشه
  بیرانوند..شیری..حسینی..خلیل زاده..نادری..نورالهی..نعمتی..ترابی..امیری
  علیپور..عبدی
  تعویضی ها :رادوشویچ..انصاری..کنعانی..ربیعخواه..عالیشاه..احمدزاده..روستایی

  ماهینی و جونیور گم شن برن

 55. نصیر گفت:

  ۰

  ۰

  سروش رفیعی رو از دست دادی بعد خودت هم نمی دونی وسط زمین کی رو هافبک بزاری نادری هافبکه!؟؟ آمار موقعیت سازی های تیم به شدت پایین آمده که دلیلش نداشتن هافبک بازیساز هست مهاجم فولاد واقعا مهاجم خوبی هست همینطور یه دفاع راست رونده مثل رامین می خواهیم یه هافبک دفاعی جانشین کمال هم می خواهیم که کلا مرخص شده

 56. پرسپولیس=غیرت گفت:

  ۰

  ۰

  آقای کالدرون چرا پارسال بدن بازیکنا کم نمیاورد در بدترین برنامه ریزی تیم قهرمان شد بدنسازیتون مشکل داره چرا هر هفته ترکیب عوض میکنی جونیور و علیپور باید نیمکت نشین بشن به جوانهای مثل روستایی عبدی میدان بده

 57. قلندری گفت:

  ۰

  ۰

  کالدرون از مربی گری چیزی حالیش نیست. تیم سردرگمه. سیستم شناور و روان نیست. بازیکنان گیجند. لااقل کریم باقری حالیش بشود. داور نجس بازی را مهندسی کرد.

 58. فرهاد س گفت:

  ۰

  ۰

  آقای مربی خودت فهمیدی چه ترکیبی گذاشتی تو زمین؟ متاسفانه نورالهی تنهایی نمی تونه اون وسط رو ببنده و نیست سر جاش بقیه ام که ۰۰۰۰

 59. حمید گفت:

  ۰

  ۰

  آقای کادرون ارنجت برای این بازی اصلا خوب نبود. ما که سه تا وینگر چپ فوق العاده داریم. ترابی امیری عالیشاه چرا از یک دفاع به عنوان وینگر چپ استفاده میکنی؟
  ولی ما ازت حمایت میکنیم

آمار بازدید:

بازدید امروز: 20641 بازدید

بازدید دیروز: 31706 بازدید

بازدید کل : 22271720 بازدید

افراد آنلاین: 21 نفر