شنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۲:۰۷
تبلیغ داخلی

تبلیغات

 |  ۳۰/ مهر/ ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۴
  |   نظرات: ۹ نظر
4,193 نفر بازدید

کالدرون: اگر من جای جونیور بودم هر بازی ۴ گل می‌زدم!/ شاید استقلالی‌ها از بخشش بازیکن‌شان اطلاع داشتند

پرسپولیس نیوز: سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: اگر به جای جونیور بودم و از من انتقاد می‌شد، در هر بازی که به زمین می‌رفتم، ۴ گل می‌زدم.

گابریل کالدرون در حاشیه تمرین امروز تیم فوتبال پرسپولیس در جمع خبرنگاران در خصوص آخرین شرایط تیمش اظهار داشت:ما خودمان را برای دیدار جمعه که بازی مهمی است آماده می‌کنیم.

وی در خصوص اینکه از پرسپولیس انتقاد می‌شود که نمی تواند پلن بازی‌ها را عوض کند گفت:من به همه انتقادات احترام می‌گذارم و چیزی که مشخص است این است که آمار گلزنی تیم ما به عنوان یک تیم بزرگ اصلا خوب نیست. ما باید به تمرینات خودمان ادامه بدهیم و چاره‌ای نداریم که با همین وضعیت مهاجمان ادامه بدهیم.

*برزگر باید در تمرینات حاضر شود تا او را ببینیم

کالدرون در خصوص حضور آریا برزگر به عنوان بازیکن جدید این تیم در جمع سرخپوشان گفت: ما می‌دانیم این بازیکن ۱۷ سال سن دارد و مثل بقیه جوان‌ها به تمرینات ما می‌آید و شرایط او را بررسی خواهیم کرد.

*از وضعیت خلیل‌زاده اطلاع نداشتم، شاید استقلالی‌ها در جریان بازیکن تیمشان بودند

وی در خصوص اینکه شجاع خلیل‌زاده در بازی با پیکان به مسابقه نرسید ولی عارف غلامی روز گذشته برای آبی‌پوشان به میدان رفت، گفت: من در فوتبال حرفه‌ای در هیچ کجا ندیدم که ۶ ساعت قبل از یک بازی محرومیت یک بازیکن بخشیده شود. ما هیچ اطلاعی از وضعیت خلیل‌زاده نداشتیم ولی شاید استقلالی‌ها اطلاع داشتند. خلیل‌زاده روز قبل از بازی یک تمرین سنگین انجام داد و روز بازی هم در محوطه هتل تمرین کرد. من یک نگاه حرفه‌ای دارم و می‌دانم بازیکنی که بازی نمی‌کند باید تمرین کند و وقتی یک بازیکن روز قبل از بازی و روز بازی دو تمرین انجام می‌دهد حتی نمی‌توانم او را روی نیمکت ببرم چه برسد به اینکه از او بازی بگیرم.سوالی که شما باید از من می‌کردید این بود که چرا محرومیت یک بازیکن را ۶ ساعت قبل از آغاز یک مسابقه اعلام کردند آنها در حالی که ۱۶ روز برای این تصمیم فرصت داشتند.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در خصوص اینکه ظاهرا مسئولان پرسپولیس فرصت تایپ یا ارسال حکم را به شکلی سریع‌تر نداشتد، گفت:‌به هر حال ما برنام‌ریزی کرده بودیم که با چه ترکیبی به میدان برویم و فکر می‌کنم تصمیماتی که اتخاذ می‌شود باید حرفه‌ای باشد.

*وقتی به بازیکنی ۵۵۰ هزار دلار بدهید نمی‌شود از او خیلی انتظار داشت!

خبرنگاری گفت: شما بارها از جونیور حمایت کردید ولی فکر نمی‌کنید ۵۵۰ هزار دلار برای این بازیکن زیاد است که کالدرون پاسخ داد:‌در فوتبال بین‌المللی وقتی چنین مبلغی به یک بازیکن پرداخت می‌شود خیلی نمی‌شود از او انتظار داشت. مربی باید به بودجه‌ باشگاه برای جذب بازیکن توجه کند و در نهایت مجبور است یک جوان را بیاورد. جونیور گزینه نهم در لیست ما بود و نمی‌دانم آن زمان مذاکرات به چه شکل پیش رفت که نشد ما مهاجم دیگری بگیریم. در بازی آخر هم ما محروم و مصدوم داشتیم که از جونیور استفاده کردیم و در نهایت هم او را تعویض کردیم.

*باشگاه‌های دیگر بازیکنان گرانتری خریدند

وی در پاسخ به این سؤال که بهتر نبود با رقمی حدود ۶ میلیارد یک مهاجم ایرانی جذب می‌کردید، گفت: شما در اینترنت تحقیق کنید که با این قیمت نمی‌توان یک بازیکن تاپ جذب کنید. قیمت برخی بازیکنان خیلی بالا بود و شما بهتر می‌دانید مسئولیت بودجه یک باشگاه با من نیست. من می‌دانم باشگاه‌های دیگر بازیکنان گرانتری خریدند ولی ما پول کافی برای جذب مهاجم نداشتیم.

*اگر به جای جونیور بودم و انتقاد می‌شنیدم ۴ گل در بازی‌می‌زدم

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در خصوص اینکه شما بارها گفته‌اید جونیور گزینه نهم ما بود ولی فکر نمی‌کنید اگر این بازیکن این صحبت را بشنود در روحیه او تاثیر بگذارد، گفت: من خودم قبلا بازیکن بودم و اگر چنین حرفی در مورد من زده شود در هر بازی که به زمین می‌روم و ۴ گل می‌زنم! فوتبال حرفه‌ای یعنی همین که شما خودت را با شرایط وفق بدهی.

خبرنگاری گفت به نظر می‌رسد تعداد شوت‌های پرسپولیس در کل بازی‌ها کم بوده و آیا قبول دارید که این تیم در بخش هجوم مشکل دارد، کالدرون در پاسخ به این سؤال گفت: این یک نظر شخصی است و با حقیقت همخوانی ندارد.

*همه می‌آیند تا پرسپولیس را شکست دهند

وی در پاسخ به این سؤال که شناختش از شاهین بوشهر چقدر است، گفت: ما خلاصه تمام بازی‌های آنها را دیده‌ایم و مسابقه روز گذشته آنها را هم تماشا کردیم. بازیکنان این تیم را هم کامل می‌شناسیم ولی اطلاع ندارم مربی این تیم قبل از بازی اضافه می‌شود یا بعد از بازی. من به همه تیم‌ها احترام می‌گذارم و می‌دانم همه می‌آیند تا پرسپولیس را شکست دهند ولی ما باید برای برد وارد زمین شویم.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

9 Responses to “کالدرون: اگر من جای جونیور بودم هر بازی ۴ گل می‌زدم!/ شاید استقلالی‌ها از بخشش بازیکن‌شان اطلاع داشتند”

 1. سعید گفت:

  ۰

  ۰

  جونیور مفت گرونه. از نظر من جونیور و کالدرون هیچ فرقی با هم ندارند من هیچ عملکرد خوبی نه از جونیور دیدم نه از کالدرون. نمیخواهیم گل بزنه جونیور حتی بلد نیست استپ کنه چه برسه توپ را با پاهاش حرکت دهد. و کالدرون تیمش بلد نیست با بازی روان و تاکتیک خوب و پاسکاری ایجاد موقعیت بکنه و تا به حال در این چند بازی یک بازی روان و خوب از تیم کالدرون ندیدیم چه برسه امید به خوب شدن در آینده داشته باشیم.حتی تیمهای ضعیف در مقابل ما با بازی سازی نه ضد خمله با پاسکاری و حرکتهای عمقی در مقابل دفاع ما ایجاد موقعیت کرده اند ولی تیم ما تا به حال به جز ۲ و ۳ مورد نتوانسته. جلوی ضرر را از هر جا بگیرید منفعت است. از نظر من هیچ فرقی بین کالدرون و جونیور نیست همان کاری که باید با جونیور شود باید با کالدرون هم انجام گیرد.

 2. jonoubi گفت:

  ۰

  ۰

  این مربی تمرکز ندارد.تا نیم فصل صبر کنید.بعدش دالیچ یا اکویچ یا ازیونان بیاد.

 3. ایمون ازکشور زاید گفت:

  ۰

  ۰

  ادبیاتش رو اصلا نمیپسندم . کسایی که تو بعد فنی هیچی واسه گفتن ندارن همیشه حرف بی ربط می زنن مث شیشعلی و دایی

 4. افسانه ۱۳دلاور گفت:

  ۰

  ۰

  استاد خودت هم گزینه نهم بودی اینو فراموش نکن
  به جای حرف زدن در عمل یه چیزی از خودت نشون بده این بازی دهم هست که تو بوشهر داریم هر کی دیگه بود با ۸تا ملی پوش همه حریفان رو گلباران میکرد نه اینکه سومین خط حمله ضعیف لیگ رو داشته باشی !الان تو امار فوتبالی فقط در یه مورد پرسپولیس اوله اونم میزان پاس رو به عقب و خصوصا پاس به دروازبانه این در شان پرسپولیس نیست امیدوارم راهی که میریم به ترکستان نباشه چون اصولا مربی به درد بخور در فوتبال ارژانتین وجود نداره

 5. فواد گفت:

  ۰

  ۰

  بخدابااین ترکیب وبااستفاده ازقدرت رهبری آقاسیدتوزمین وقلب خط دفاع .نفوذهای پی درپی سیانعمتی ازسمت راست.جنب وجوش امیدتوسمت چپ وقلدری وقدرت جنگندگی کنعانی جلوی مدافعین وجاروکردن یک ب یک توپاوقدرت پاب توپ بودن ترابی وسرعت ودریبل های انفجاری وفضاسازیش براعلیپوروهمچنین شم گلزنی ک تووجودعلیپوره ومطمئنااگه درست تغذیه وفضاسازی بشه ک باوجودمهتی تراب مکملش دوباره شکوفاخواهدشدوب ثمرخواهدنشست ب یاری خداتک تک تیماروتوکیسه خواهیم کرد.

 6. فواد گفت:

  ۰

  ۰

  آقاکالدرون این ترکیبوبچین براهمیشه وبهش دستم نزن……‌‌‌‌….بیرانوند………………………………………مدافعین”انصاری……‌سیدجلال……شجاع……نعمتی..‌.
  …………هافبک دفاعی*ممدحسین قلدرزادگان………..
  وینگرچپ عالیشاه……
  ………………….وینگرراست احمدجرارد
  هافبک نفوذی ……..بشاررسن…..‌‌‌‌‌‌……
  مهاجمان.علیپور………………مهتی ترابی

 7. شفرخان گفت:

  ۰

  ۰

  بله‌باتیم‌های‌دیگر‌چکارداری
  به‌تیم‌خودت‌برس‌

 8. مجید گفت:

  ۰

  ۰

  اریا برزگر رو بزار زوج علیپور مطمئنم جواب میده از جونیور کفترباز خیلی بهتره اقای گل جوانان هستش ناسلامتی.

 9. بهزاد گفت:

  ۰

  ۰

  زیادی از استقلال و تیم های دیگه صحبت میکنی مربی به جای این حرفا به فکر تاکتیک تیم باش

آمار بازدید:

بازدید امروز: 11628 بازدید

بازدید دیروز: 29798 بازدید

بازدید کل : 24403504 بازدید

افراد آنلاین: 6 نفر