جمعه ۰۹ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۵:۴۲
تبلیغ داخلی

تبلیغات

تبلیغات

 |  ۶/ دی/ ۱۳۹۸ - ۱۹:۱۳
  |   نظرات: ۴۶ نظر
6,945 نفر بازدید

کالدرون: باشگاه می‌خواهد از پرسپولیس بروم؛ دروغ بس است؛ من احمق نیستم/ بازیکن خارجی نمی‌خواهم؛ ترجیح می‌دهم در نیم‌فصل ۲ بازیکن ایرانی بگیریم

پرسپولیس نیوز: سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس با انتقاد از مسئولان باشگاه گفت که آنها می‌خواهند او از پرسپولیس برود. کالدرون همچنین گفت که به بازیکن خارجی نیاز ندارد.

گابریل کالدرون در نشست خبری پس از جدال تیم‌های پرسپولیس و نساجی اظهار داشت: به خاطر این سه امتیاز، به بازیکنان تیمم تبریک می‌گویم. برای نیمه دوم برنامه داشتیم که گل‌های بیشتری بزنیم، اما با اخراج بازیکن‌مان روبه‌رو شدیم. کار سخت شد، اما به لطف بازیکنان و هواداران توانستیم این سه امتیاز را بگیریم.

ترجیح می‌دهم در نیم‌فصل ۲ بازیکن ایرانی بگیریم
وی در خصوص اینکه اعلام کرده است نیاز به یک هافبک و یک مهاجم دارد و هافبک مورد نظر او برای کدام پست میانی است، گفت: ترجیح می‌دهم بعد از بازی در این مورد صبحت نکنم. درست است، ما نیاز به بازیکن داریم. روز گذشته هم مدیر باشگاه اعلام کرد با یک بازیکن خارجی به توافق رسیده است، اما من ترجیح می‌دهم که در نیم‌فصل دو بازیکن ایرانی بگیریم و پولی که قرار است به بازیکن خارجی پرداخت شود، به بازیکنان خودمان پرداخت کنند. ما خودمان هنوز دریافتی نداشتیم و بازیکنان هم پولی نگرفتند و ترجیح می‌دهیم به جای پرداخت پول به بازیکنان خارجی، به بازیکنان ایرانی پول پرداخت شود. امیدوارم که قبل از شروع تمرینات در نیم‌فصل دوم، پرداخت‌های معوقه، پاداش‌ها و طلب فصل گذشته بازیکنان پرداخت شود.

من و دستیارانم ۶ ماه با تمام وجود کار کردیم، بدون اینکه درخواستی داشته باشیم
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس درباره اینکه گفته بود پس از دیدار با نساجی قصد داشته صحبت‌هایی را انجام دهد و این صحبت‌ها چیست، اظهار داشت: یکی از موارد همین بود که ما به بازیکن خارجی نیاز نداریم و این بودجه صرف بازیکنان داخلی شود. اینکه ۶ ژانویه بازیکنان در اختیار تیم باشند و تمرینات آغاز شود. کالدرون و دستیارانش شش ماه با تمام وجود کار کردند، بدون اینکه درخواستی داشته باشند و تمام مشکلات را پشت سر گذاشتیم. اینکه یک مربی بیاید و جایگزین مربی‌ای شود که هفت جام کسب کرده، کار ساده‌ای نیست، اما به لطف بازیکنان، کیفیت و شخصیت آنها و به لطف هواداران این کار انجام شد. هوادارانی که آن شادی مدنظر من هنوز در زمین خودمان به آنها داده نشده است، اما تمام این مسائل باعث شد با عملکردمان حمایت بازیکنان و هواداران را داشته باشیم.

باشگاه می‌خواهد بروم اما من نمی‌خواهم!
کالدرون ادامه داد: برای رسیدن به اهداف‌مان به‌عنوان مربی احتیاج دارم از باشگاه حمایت شوم. به خاطر رفتارهایی که تا امروز با من شده است، حس می‌کنم باشگاه به من می‌گوید باید بروم، اما من نمی‌خواهم بروم. یکسری شرایطی دارم که سازماندهی و برنامه‌ریزی باشگاه باید در خور و شایسته هواداران و بازیکنان باشد. ما و هواداران باید از باشگاه بخواهیم یک برنامه‌ریزی حرفه‌ای داشته باشد. همچنین امیدوارم افرادی که در باشگاه هستند و به فکر منافع شخصی هستند، از باشگاه بروند.

تا به امروز به احترام هواداران و بازیکنان چیزی نگفتم
وی در واکنش به طرح این مسئله که «آیا بهتر نیست به صورت شفاف بگویید چه کسانی در باشگاه حضور دارند که به فکر منافع شخصی هستند،‌ چرا که این سومین باری است که چنین مسئله‌ای را بیان می‌کنید»، خاطرنشان کرد: در باشگاه باید افرادی حضور داشته باشند که حرفه‌ای عمل کنند. این سازماندهی و برنامه‌ریزی حرفه‌ای نیست. رفتاری که داشته‌اند، شایسته و خوب نبوده است. هر مربی فلسفه خودش را دارد و کالدرون در این شش ماه نشان داد زمین را تمیز می‌کند، دروازه هول می‌دهد، آن هم کسی که در دو فینال جام جهانی بازی کرده است. به دلیل احترامی که برای هواداران قائلم و احترامی که به بازیکنان می‌گذارم، چیزی نگفتم.

اگر یک مهاجم خارجی داشتم الان ۱۰ امتیاز بیشتر از رقبا داشتیم
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس ادامه داد: جان و زندگی‌ام را گذاشته‌ام و شما نتیجه آن را می‌بینید، آنهم با وجود اینکه مشکلات زیادی در این مسیر داشتیم. اگر ما یک بازیکن خارجی داشتیم که هشت گل زده بود، اکنون ۱۰ امتیاز بیشتر از رقبا داشتیم. من می‌گویم که بهترین هواداران را داریم، اما نمی‌دانم مدیر باشگاه یا وزارتخانه باید طوری رفتار کنند که این باشگاه سازماندهی و برنامه‌ریزی‌اش درخور بازیکنان و هواداران باشد. شما باید به آینده فوتبال کشورتان کمک کنید. فوتبال شما خیلی کیفیت دارد و من با تجربه‌ام می‌گویم فوتبال ایران خیلی کیفیت دارد و باید بهتر شود.

رفتار باشگاه شایسته و خوب نیست

کالدرون در واکنش به این مسئله که آیا بهتر نیست به صورت شفاف بگوید چه کسانی در باشگاه حضور دارند که به فکر منافع شخصی هستند و این سومین باری است که این جمله را تکرار می‌کند، خاطرنشان کرد: در باشگاه باید افرادی حضور داشته باشند که حرفه‌ای عمل کنند. این سازماندهی و برنامه‌ریزی حرفه‌ای نیست. رفتاری که داشته‌اند، شایسته و خوب نبوده است. هر مربی فلسفه خودش را دارد و کالدرون در این شش ماه نشان داد زمین را تمیز می‌کند، دروازه هل می‌دهد، آن هم کسی که در دو فینال جام جهانی بازی کرده است. به دلیل احترامی که برای هواداران قائلم و احترامی که به بازیکنان می‌گذارم، چیزی نگفتم. جان و زندگی‌ام را گذاشته‌ام و شما نتیجه آن را می‌بینید، با وجود اینکه مشکلات زیادی در این مسیر داشتیم.

وی اضافه کرد: اگر ما یک بازیکن خارجی داشتیم که ۸ گل زده بود، اکنون ۱۰ امتیاز بیشتر از رقبا داشتیم. من می‌گویم که بهترین هواداران را داریم، اما مدیر باشگاه یا وزارتخانه باید طوری رفتار کنند که این باشگاه سازماندهی و برنامه‌ریزی‌اش درخور بازیکنان و هواداران باشد. شما باید به آینده فوتبال کشورتان کمک کنید. فوتبال شما خیلی کیفیت دارد و من با تجربه‌ام می‌گویم فوتبال ایران خیلی کیفیت دارد و باید بهتر شود.

سرمربی پرسپولیس یادآور شد: از کسانی که مسئول هستند می‌خواهم به منافع خودشان فکر نکنند و منافع جمعی را در نظر بگیرند. نباید اجازه بدهیم آنها قدرت بگیرند و من هم با تواضع در این مدت کار کردم. یک تیم بودیم و دیدید هر بازیکنی در تیم بازی کند، هر تیمی را شکست می‌دهیم. این یک پایه است برای تبدیل شدن به بهترین تیم آسیا و لطفاً توجه کنید.

من احمق نیستم!

کالدرون گفت: به حرفی که می‌زنم گوش کنید. ما یک تیم خوب و هواداران را داریم و اکنون به یکی دو بازیکن دیگر نیاز داریم، اما نیاز من حمایت از طرف باشگاه است. آنها هر روز گفتند ان‌شاالله فردا، ان‌شاالله فردا، اما در موبایل‌ها مسائلی را می‌بینیم و می‌شنویم که حقیقت ندارد. من احمق نیستم و شما رزومه من به عنوان بازیکن و مربی را می‌توانید ببینید. احمق نیستم، اما عاشق این مردم و تیمم شده‌ام، ولی نمی‌توانم دیگر دروغ را تحمل کنم.

وی افزود: در این مدت با کاپیتان در ارتباط خواهم بود و امیدوارم مطالبات فصل قبل بازیکنان پرداخت شود و امیدوارم پولی که اعلام کردند قرار است برای بازیکن خارجی هزینه شود را به بازیکنان بدهند. همین جا می‌گویم که من بازیکن خارجی نمی‌خواهم و مسئولیت آن را می‌پذیرم. دو بازیکن ایرانی بیاورید و مطمئناً می‌توانیم رقابت کنیم، به شرطی که باشگاه از من حمایت کند. دیگر دروغ تمام شد و شش ماه به ما احترام نگذاشتند و اکنون احترام می‌خواهم.

دروغ می‌گویند!

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در خصوص اینکه گفته می‌شود به صورت شفاهی اعلام شده پاداش‌هایی به او تعلق می‌گیرد، اما چنین چیزی در قرارداد نیست و گلایه‌های او هم به دلیل لحاظ نشدن همین پاداش‌هاست، گفت: دروغ می‌گویند. نه قراردادم را گرفتم و نه…

در ادامه خبرنگاری که این سؤال را پرسیده بود اجازه نداد کالدرون به صحبتش ادامه دهد و گفت این صحبت‌ها را محمدحسن انصاری‌فرد مطرح کرده که کالدرون نیز با عصبانیت اظهار داشت: شما شنیدید من چه گفتم؟ به تیم، بازیکنان و همه احترام گذاشتم. جانم را گذاشتم و تمام تلاشم را کردم، اما چیزی که دریافت کردم، بی احترامی و دروغ بود. من از پول صحبت نکردم، از احترام گفتم. (کالدرون در شرایطی پس از گفتن این صحبت‌ها نشست خبری را ترک کرد که در مسیر خروج از نشست خبری هم با عصبانیت صحبت‌هایی را به زبان می‌آورد که ترجمه نشد.)

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

46 Responses to “کالدرون: باشگاه می‌خواهد از پرسپولیس بروم؛ دروغ بس است؛ من احمق نیستم/ بازیکن خارجی نمی‌خواهم؛ ترجیح می‌دهم در نیم‌فصل ۲ بازیکن ایرانی بگیریم”

 1. رادین گفت:

  ۵

  ۱

  تنها نکته ای که من رو اذیت می کنه ادبیات آقای کالدرونه. لطفا لطفا با رعایت احترام به اعضای هیات مدیره به خصوص شخص مدیرعامل صحبت کنید. اینجا پرسپولیسه نه استقلال ضمنا انصاری فرد فتحی نیست. آقای کالدرون فکر نکن ب این ادبیات می تونی هوادار رو مقابل مدیرعامل و باشگاه قرار بدهید. لطفا احترام. ضمنا ما مثل کیسه جام ندیده نیستیم که هرگونه حقارتی رو تحمل کنیم.

 2. همیشه پرسپولیسی گفت:

  ۶

  ۱

  الان بهترین زمان هست واسه اینکه اعتراض کنیم تا این هیات مدیره بی خاصیت رو کنار بزارن . هوادار هوشیار باش . وسط فصل دیگکه مکاری از دستمون بر نمیاد همین الان باید این خائن ها برن تا انصاری فر بتونه کارش رو انجام بده با وجود این هیات مدیره آقای انصاری فر تک و تنها هیچ کاری از دستش بر نمیاد.

 3. مهرشاد گفت:

  ۶

  ۳۲

  شما میگی بازیکن خارجی نگیریم ما برعکس شما میگیم اگه قراره اینطوری فکر کنیم تو که پول زیاد قراره بگیری بهتره بری تا با همون پول دوتا بازیکن بگیریم
  اولا که تو نیم فصل هیچ تیمی بازیکن خوبش رو به ما نمیده بعدشم اگه قرار به بازیکن ایرانی گرفتنه ما خودمون عالیشاه رو داریم که تو ابله ازش استفاده نمیکنی
  اونایی هم که دلشون فقط به این تک گل ها تو بازیا و صدرنشینی خوشه و اصلا کاری به سبک بازی ندارن و فقط نتیجه براشون مهمه میتونن برن طرفدار یه تیم مثل یوونتوس بشن چون ۸ ساله پشت سر هم قهرمان میشه ولی ما مثل شما طرفدار دو روزه نیستیم از وقتی یادمونه تیم سراپا حمله بوده و با اختلاف تیما رو می بردیم حالا با اختلاف که نمی بریم هیچ موقعیت آنچنانی هم نمیتونیم ایجاد کنیم این مرتیکه همونیه که اول فصل هم ادعا میکرد جونیور با نظر مستقیم خودش جلب شده و بازیکن باکیفیتیه ولی بعدش زد زیر همه چیز میترسم در مورد جذب بازیکن خارجی هم بعدا همین حرفاشو انکار کنه

 4. سعید گفت:

  ۱۶

  ۰

  این تیم در پی این بود که نیم فصل رو با موفقیت تمام کنه. به مدد الهی، نیم فصل دوم با تمرکز بیشتری بازی می کنند. نگران نباشید.

 5. کریم گفت:

  ۱۷

  ۳

  یک زمانی تیم رم ایتالیا همین طوری بازی می کرد….در این سبک بازی هافبک ها گل زیاد می زنند ….مثل ترابی

 6. Shiri گفت:

  ۱۴

  ۶

  بازیکن خارجی در این مقطع بدرد نمیخوره…
  مقانلو ، آل کثیر ….در این مقطع میتونند کمک کنند…

 7. Shirzad گفت:

  ۱۹

  ۱

  سلام

  تیم برانکو از کار ترکیبی و پاس در عمق خیلی کم استفاده می کرد….اما این تیم با اصرار بر کار ترکیبی حداقل بازی ها را برده …
  نساجی سپاهان رو متوقف کرده بود…

 8. Pirooz گفت:

  ۱۹

  ۱

  وقت بخیر

  فراموش نکنیم که تیم در اولین فصل حضور برانکو یک فصل طول کشید تا به صدر برسه …

 9. Kakaei گفت:

  ۱۵

  ۱

  سلام
  یادتون رفته که مقابل تیم های بی نام، همین پرسپولیس برانکو چقدر مشکل داشت…اما امسال این تیم با اصرار بر بازی ترکیبی آخرش به گل می رسه..و بازی رو می بره..

 10. نصیر گفت:

  ۲۰

  ۲

  دوستان استقلالی خواهشا به خودتون حرمت بزارید و به اسم یه پرسپولیسی کامنت نزارید! حرف دل کالدرون این هست چرا مثل استقلال نمی تونه سالی سه چهار تا خارجی با کیفیت یا داخلی ملی پوش بخره چرا!؟؟؟؟؟؟

 11. همه جا قرمز گفت:

  ۴۵

  ۵

  دوستانی که اینجا انتقاد میکنن چقدر تابلو هستن خیلی جالبع واقعا من موندم حمایت نکردن از کالدرون بر چه اساسیه تیم صدر جدوله پشت سر هم داره میبره اونم با مهاجمانی مث علیپور و امیری که اصن پست امیری اصن مهاجم نیست تیم کالدرون به مراتب از تیم برانکو بهتره سبک سبک ارژانتیه و زمان میخواد تا جا بیوفته اونم بازیکنانی که چهار سال با سبک کروات آموزش دیده بودن کلا این سبک بازی اولین باره تو ایران اجرا میشه و هیچ بازیکنی اشنایت نداره باهاش
  و امروز از بچه های پرسپولیس نهایت تشکر رو دارم که با وجود اینکه ۳۲ دقیقه ده نفره بازی کردن اما پا پس نکشیدن زنده پرسپولیس
  زنده باد کالدرون زنده باد بازیکنان زنده باد هوادار البته هواداران واقعی پرسپولیس

 12. همه جا قرمز گفت:

  ۱۷

  ۴

  دوستانی که اینجا انتقاد میکنن چقدر تابلو هستن خیلی جالبع واقعا من موندم حمایت نکردن از کالدرون بر چه اساسیه تیم صدر جدوله پشت سر هم داره میبره اونم با مهاجمانی مث علیپور و امیری که اصن پست امیری اصن مهاجم نیست تیم کالدرون به مراتب از تیم برانکو بهتره سبک سبک ارژانتیه و زمان میخواد تا جا بیوفته اونم بازیکنانی که چهار سال با سبک کروات آموزش دیده بودن کلا این سبک بازی اولین باره تو ایران اجرا میشه و هیچ بازیکنی اشنایت نداره باهاش
  و امروز از بچه های پرسپولیس نهایت تشکر رو دارم که با وجود اینکه ۳۲ دقیقه ده نفره بازی کردن اما پا پس نکشیدن زنده پرسپولیس
  زنده باد کالدرون زندهه باد بازیکنان زنده باد هوادار البته هواداران واقعی پرسپولیس

 13. 666666 گفت:

  ۳۱

  ۳

  ۲تا بازیکن خارجی شد یکی و یکی هم شد هیچی اقای کالدرون خیلی قبولت دارم ولی بزرگترین اشتباه زندگیتو کردی با بازیکنای ایرانی شما نمیتونی قهرمان بشی.

 14. عبداله گفت:

  ۲۶

  ۱

  باسلام.دوستان چرا ما نمی خواهیم واقعیت را قبول کنیم.ایشان از برنامه ریزی و هدفمندی باشگاه و فوتبال می گوید.این چه ربطی به ناز کردن دارد؟ما برنامه نداریم.همه احساسی هستیم!چهل سال است که آرزوی جام ملت ها و رفتن به المپیک توی دل هر ایرانی مانده!چرا؟چون برنامه نداریم .نظم نداریم همه اش با یا حضرت عباس(ع)می خواهیم ببریم ولی عرب هایی که زمانی ما فوتبال بازی می کردیم به توپ فوتبال می گفتند گردو! برای ما شاح و نشون می کشند!لطفا واقع نگر باشیم والا تا ابد همینطور خواهد بود!پرسپولیس و استقلال دهه ۶۰ ، که قوی و قشنگ فوتبال بازی می کردند؛هم نتیجه جام تخت جمشید بود و بس!کجا ناصر محمد خانی ها و یا عبدالعلی چنگیزها که لرزه بر اندام هر تیم خارجی می انداختن!تا نظم و قانون و برنامه ریزی با مدیران توانمند نباشد،آرزوی قهرمانی به دل همه خواهد ماند!شما سوتی های مدیران را در قراردادهای خارجی نگاه کنید!باید خون گریه کرد در روزگاری که مردم برای ترخیص بیمارشان باید دنبال صدقه باشند عده ای با نفهمی میلیاردها تومان از بیت المال مردم را حیف و میل خارجی ها می کنند و البته درکنار آنها هم میخورند!

  • سعیدبیانلو گفت:

   ۹

   ۰

   پرسپولیس تنها تیمی تو ایران بوده که تو این چندسال بر اساس نیازش بازیکن خرده در هر مدیریتی که بوده و این رو نیم فصل هم اثبات میکنه .
   پرسپولیس تو پست مهاجم(خارجی که احتمالا با علا عباس تموم کرده پرسپولیس ) و پلی میکر بازیکن میخواد .

   اگه بتونه یه مهاجم سوم هم بگیره به مراتب بهتره که تو کشور خودمون هم کم مهاجم نداریم ولی جوری نباشه که حاشیه دار باشه

 15. پرسپولیسی گفت:

  ۹

  ۱۴

  سلام آقای کالدرون تا چند روز قبل حسرت بازیکن خارجی را داشتی و چند گزینه معرفی کردی حالا چی شده منصرف شدی مگر مشکل گلزنی نداشتی دنبال مهاجم خوب نبودی فکر کنم اومدی ایران مثل مدیران فوتبالی ما دروغ یاد گرفتی

  • سعیدبیانلو گفت:

   ۱۲

   ۲

   از حرفش خوشم اومد چون با این کارش از بازیکناش حمایت کرد و بازیکنا هم متقابلاً براش جونشونم میدن مثل بازی امروز.
   درضمن بحث مهاجم خارجی تموم شده پرسپولیس یدونه مهاجم خارجی میگیره قطعا

   ح

 16. بارسا گفت:

  ۲۸

  ۱

  مثل اینکه خوشی زده زیر دل برخی هوادار ها که میگن کالدرون بره یا مربی نیست و… باید خدمت شما بگم که اولا : اگه کالدرون رفت ، تیم رنگ سومی هم به خودش نمیبینه چون تیم کلا به حاشیه میره.
  در ثانی بهترین تیم های دنیا هم وقتی مربی عوض میکنند مدتی دچار افت میشه اون تیم ، البته از این نباید غافل شد که بدشانسی کالدرون این بود که هفته های ابتدایی بازی های مشکلی داشت و هنوز نتوانسته بود وفق پیدا کنه با لیگ ایران.
  و نکته آخر خطاب به آنهایی که میگن تیم روی نبوغ بازیکنها برنده میشه و کالدرون هیچ کاره هست ، باید بگم ، اگه اینطور تیم های مثل بارسا و رئال ،یونتوس،سیتی و یونایتدو… اصلا نیاز به مربی نداری چون اون تیم ها هم روی نبوغ مسی و.،. برنده میشن ،پس خواهش اول تفکر
  در نتیجه تیم با رفتن کالدرون نابود میشه اونوقت همین هایی کهم الان میگید برو ، اون موقع میآید فحشش میدید که چرا رفتی ؟

 17. سانی گفت:

  ۱۵

  ۳

  نمیدونم چرا فکر میکنم اینای که نظر دادن همه سازماندهی شده است

 18. saman گفت:

  ۲۳

  ۰

  ما هم مثل استقلال باز نمیدونیم کدوم طرف داره راست میگه فکر کنم چون استقلال مربیش رو نتونست نگه داره مال ما رو هم دارن به زور فراری میدن جناب اقای انصاری فرد از شما بیشتر از اینها انتظار داریم هواداران پشت کالدرون هستن و اگر هم کسی پشت مربی نیست نشون میده چقدر اماتوره چون جمع کردن تیمی که مربیش رو بعد ۴ سال از دست میده کار هر کسی نیست این رو بدونید کالدرون بره کارمون تمومه پس انقدر بد بازی میکنی بد بازی میکنیم راه نندازین شماها همونایی هستین که دوره برانکو هم مخ ما رو خورده بودین انقدر میگفتین خوب بازی نمیکنیم انگار مثلا حالا بقیه چطور بازی میکنن نکنه میخوایید مثل منچستر سیتی بازی کنیم؟اینجا ایرانی نهایت فوتبالش هم همینه

 19. ارامش گفت:

  ۱۳

  ۱۱

  بااحترام به کالدرون امابااین مصاحبه های پشت سرهم تیم روبه حاشیه نبره شانس اوردیم

 20. محمد گفت:

  ۱۳

  ۳۱

  شماهم مثل جونیورسعی کن باباشگاه توافق کنی فسخ کنی بری شماجای مربی اومدی که به خاطرنگرفتن پولش رفت پس میدونستی اینجامشکل مالی هست حالاانقدرداری گلایه میکنی اونایی که به تودروغ گفتن الان توی هییت مدیره هستن تقصیرانصاری فردنیست.
  سیاست خوبی داری شلوغ میکنی کسی ازت نپرسه چراانقدرتیمت بدبازی میکنه خداوکیلی چه تمرینی میکنیداین چه شکل بازیه توی تهران جلوی اینهمه هواداربایداینطوری بازی کنیم.
  آماربازی ودیدیدهم تومالکیت هم تعدادپاس نساجی ازمابهتربودحتی قبل ازده نفره شدن فقط شانس آوردیم نیم فصل مهدی ترابی بودوگرنه معلوم نبودباتفکرات آقای کالدرون کجای جدول بودیم.
  من نمیدونم انصاری وربیع خواه واقعٱتوزمین چیکارمیکنن وحیدامیری توکل۹۰دقیقه دوتاکارمثبت انجام میده باقی دقایق فقط توپ لومیده وخطا میکنه توچطورمربی هستی که اینارونمیبینی، ماتوکل نیم فصل۳تابازی خوب ازتیم دیدیم همش میگه من فوتبال هجومی دوست دارم کوپس چرانمیبینیم، هواداران ارتش سرخ درکناربردفوتبال هجومی وزیبادوست دارن به امیدچهارمین قهرمانی یاحق

 21. Zahra گفت:

  ۱۹

  ۱

  همین الان یه کلیپی گوش کردم
  میگفت دو نفر از هیئت مدیره میخواهن بجای کالدرون دو تا از پیشکسوتهای پرسپولیس سرمربی کنن و گفتن بجای اینکه پول به بازیکن خارجی بدن به بازیکنان خودمون بدن وبه کالدرون گفتن بازیکن خارجی نمی گیریم بجاش دوتا بازیکن ایرانی می گیریم
  امسال مشخص هست نمی خوان پرسپولیس جام بگیره

  درصورتیکه خواسته کالدرون نیست

 22. Saiid گفت:

  ۱۶

  ۰

  حتما حتما حتما مهاجم خارجی گلزن میخوایج وگرنه آخر فصل باید همش حسرت بخوریم،در ضمن تو باشگاههای آسیا مگه بدون مهاجم گلزن خارجی میشه موفق شد؟؟؟؟!!!!!! واااااااای ک چقدر حالم گرفتس ب این خاطر ک نمیخوان مهاجم گلزن خارجی تاپ بیارن!!!!!! مهااااااااااااااااااااجججججججججججم!!!!!

 23. farshad92 گفت:

  ۶

  ۱۹

  تیم به عزت الهی به جای ربیع خواه رامین رضاییان یا محرمی به جای ماهینی و شیری پور علی گنجی و آل کثیر و مغانلو و عباس زاده بهترین خریدها میباشند

 24. پرسپولیس ۷ گفت:

  ۱۰

  ۲۱

  کالدرون بعد از این همه مدت ک گفت بازیکن‌میخوام الان میگه نمیخام …ی فوتبال سرد و بی روح فاقد هرگونه تاکتیک خاصی هستش بازی پرسپولیس بنظرم بری و یه مربی ایرانی بزارن جات خیلی بهتره چون همین فوتبال رو بازی میکنه تیم پول مفت هم ب دلار نمیدیم …حالم بهم خورد از بازی تیم دریغ از چهارتا پاس درست درمون.

 25. ضد کیسه گفت:

  ۲۰

  ۸۱

  روز اول هم میدونستی باشگاه بود جه ش‌کمه و پرداختی ها هم به تأخیر میفته، حالا که تیم چند برد خوب به دست آورده و رفته جای همیشه گیش چرا میخوای واسه تیم حاشیه درست کنی؟خواهشا به فکر بردن سوراختور باش

  • همه جا قرمز گفت:

   ۱۴

   ۶

   یعنی چی باشگاه بودجش کمه بنده خدا کالدرون اولین باره تو ایرانه چه میدونست وضع اینجا اینجوریه با تمام مشکلات ولی موند تیم رو رسوند به صدر عملکرد تیم هم بسیار بهتر از زمان برانکوست به جایی اینکه از کالدرون حمایت کنیم داریم از هئیت مدیره ایی که نبی و عرب رو داره حمایت کنیم قطعا کالدرون هر چی بگه واقعیت رو داره میگه همه ی ما میدونیم چه کسانی در هیئت مدیره پرسپولیس هست کسانی که اصلا موفقیت تیم رو نمیخوان کالدرون این حرفایی رو که میزنه هیچ حامی نداره جز هواداران پس فقط حمایت حمایت حمایت

   • ضد کیسه گفت:

    ۵

    ۱۱

    آقای قرمز باید به عرضه برسونم که رسانه ای کردن مشکلات راه چاره نیست ، نه تنها دردی رو دوا نمیکنه بلکه باعث روحیه گرفتن رقیبان میشه

  • حسین گفت:

   ۶

   ۲

   یعنی اسم پول ببره بعد این مدت تیم میره تو حاشیه…یعنی تیم های دیگه حرف از پول نمیزنن..این دیگه یه چیز عادیه هر کس هر جا کار میکنه وقتی پرداختیش دیر میشه سکوت نمیکنه ..چه کارگر باشه چه فوتبالیست.نیم فصل تمام شده به بدبختی یک قسط اونم به دوبار پرداخت کردن

 26. رضاضدکیسه گفت:

  ۴۶

  ۴۳

  خب آقای کالدرون توبجز دربی بازیهای بزرگ رو باختی میخوای باعلیپور به قهرمانی آسیا برسی میخوای بخاطر حقوق بازیکنان آسیا روفدا کنی یعنی چی بازیکن خارجی نمی‌خوام بعلاوه تیم تواصلا زیبا بازی نمیکنه درسته حقوق نگرفتی اما بالاخره پولتو میگیری پس به فکر کیفیت تیم باش و اینقد منت نذار بخاطر هوادار موندم

  • سعیدبیانلو گفت:

   ۷

   ۶

   با همین علیپور و… شدی نایب قهرمان آسیا در ضمن ترابی و شیری و امیری و… اضافه کن برای این دوره

 27. meisam6 گفت:

  ۲۴

  ۵۵

  برای ما مهمترین چیز اسم بزرگ پرسپولیس کبیر هست وگرنه امثال کالدرون موقت و رفتنی هستن. لطفا طرفداری احساسی از هیچ مربی نکنیم ما طرفدار باشگاه و پرسپولیس هستیم ن طرفدار امثال کالدرون و…

 28. Mmm گفت:

  ۴۸

  ۱

  خوب ظاهرا دعواهای ما هم شروع شد. دعوای کالدرون و باشگاه . حالا نوبت قشون کشی ماست

 29. ناپلئون در واترلو گفت:

  ۱۱

  ۰

  ادمین محترم نظرhadi برعکس نوشته شده کسی اون جا چک نمیکنه بعد قرار بده تو سایت؟؟؟

 30. Rasool گفت:

  ۲۳

  ۱۱۹

  تو رو خدا بزارید این بره داره ناز میکنه دو سال بدون تیم بوده حالا ادا در میاره

  • Behzad.6_4_10_3_12_24 گفت:

   ۶۳

   ۸

   چرت نگو این خیلی مشتیه بخدا. خدالعنت کنه هرکی داره چوب لای چرخ تیم میذاره

  • سعیدبیانلو گفت:

   ۱۴

   ۲

   شما اینم در نظر داشته باش که برانکو هم قبل اینکه به پرسپولیس بیاد دوسال بیکار بودش اگه انتقاد میخوای بکنی رو اصول انتقاد نه اینکه از قیافه طرف خوشت نمیاد انتقاد میکنی

 31. hadi گفت:

  ۳۴

  ۶۵

  از برد و رسیدن پرسپولیس به صدر جدول خوشحالم ولی باز تکرار میکنم پرسپولیس خوب بازی نمیکند خطر را میشود کاملا حس کرد همیشه با نذر کردن تیم برنده نمیشود اگر تیم الهلال به جای نساجی تو آزادی بازی میکرد سه تا به پرسپولیس میزد هشتاد درصد بازیکنان رو فرم نیستند

 32. محمد گفت:

  ۲۱

  ۶۸

  اگرمهاجم خارجی نگیریریمک بهتره خودکالدرون بره ولی مهاجم خارجی بیاد

  • سعیدبیانلو گفت:

   ۶

   ۳

   این همه مهاجم خارجی اومده کدومش خدایی باکیفیت بوده همون ایمون زاید یا منشاء تو اکثر بازی ها دستمون تو پوست گردو بود جز چندتا بازی یا بودیمر و…

   منم موافق مهاجم خارجی هستم ولی هر مهاجمی نمیتونه خودش رو با سبک فوتبال ایران وفق بده

 33. Red army گفت:

  ۲۷

  ۱۰۶

  برو بابا تیم داره با حرکات فردی بازیکنا پیروز میشه لعنتی بزن به چاک

  • سعیدبیانلو گفت:

   ۱۵

   ۱

   با نظر شما تیم هایی مثل: رئال _ بارسا_ بایرن _ یوونتوس _ منچسترسیتی _لیورپول _پی اس جی _ و… نباید مربی داشته باشن و بازیکنانشون تمام بازی هارو براشون در میاره دیگه …

   پس اونا دیونن که این همه پول مربی میدن دیگه

 34. ناپلئون در واترلو گفت:

  ۸۶

  ۱۲

  خاک برسرتون دروغگوها آخرش هم مهاجم خارجی رو پروندید ملتی به این دروغگویی هرگز ندیده منظومه ای بیچاره کالدرون چقدر جنتلمن و آقا هستن و ما …………..

آمار بازدید:

بازدید امروز: 23251 بازدید

بازدید دیروز: 48269 بازدید

بازدید کل : 20962518 بازدید

افراد آنلاین: 15 نفر