سه شنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۳:۱۳
تبلیغ داخلی

تبلیغات

تبلیغات

 |  ۱۵/ تیر/ ۱۳۹۸ - ۱۸:۱۱
  |   نظرات: ۱۰ نظر
4,981 نفر بازدید

کالدرون: فهرستی نداده‌ام؛ نظر مثبتی روی بازیکن ازبکستانی ندارم/قهرمانی پرسپولیس امسال سخت‌تر است

پرسپولیس نیوز: سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: سخت است اما پرسپولیس می‌تواند به چهارمین قهرمانی متوالی برسد.

گابریل کالدرون در حاشیه تمرین امروز (شنبه) تیم فوتبال پرسپولیس اظهار داشت: خوشحالم از اینکه در خدمت شما هستم. از روزی که به ایران آمدم روحیه شاد و انگیزه بالایی را در بازیکنان تیمم می‌بینم. از امکانات اینجا هم رضایت دارم.

هر بار که هدایت تیم‌های بزرگ را برعهده گرفتم، موفق شدم
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در ادامه یادآور شد: من اگرچه در برخی تیم‌ها موفق نبودم، اما هر بار که هدایت تیم‌های بزرگ را برعهده گرفتم، موفق شدم آن تیم‌ها را قهرمان کنم. البته در تیم‌های کوچک هم موفق بوده‌ام.

فوتبال تهاجمی را خیلی دوست دارم
وی در مورد فلسفه فوتبالی‌اش نیز اظهار داشت: به هر جهت من سعی می‌کنم همان برداشتی که بعد از ۴۵ سال کار در فوتبال دارم را در تیمم پیاده کنم. یک فلسفه و روح آرژانتینی در من وجود دارد، روحیه آرژانتینی که سال‌های سال در اروپا مربیگری کرده است. من خودم فوتبال تهاجمی را خیلی دوست دارم، اما در عین حال اعتقاد دارم که باید بالانس در تیم وجود داشته باشد. در کنار این مسئله ما فوتبال زیبایی را ارائه خواهیم کرد و این مسئله را خواهید دید.

تا به حال هیچ لیستی را به باشگاه نداده‌ام
کالدرون راجع به لیست مازاد پرسپولیس نیز خاطرنشان کرد: من تا به حال هیچ لیستی را به باشگاه نداده‌ام. لیست ما در حال حاضر کامل است، اما اگر قرار باشد بازیکنی جذب کنیم باید یک نفر از لیست خارج شود. اگر قرار باشد بازیکن بزرگسال بخریم نفر کنار رفته بزرگسال خواهد بود. اگر جوان جذب کنیم، خب آن وقت یک بازیکن زیر ۲۳ سال کنار خواهیم گذاشت.

کنار گذاشتن حسینی و ماهینی شایعه است
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در واکنش به این پرسش که آیا قصد دارد سیدجلال حسینی، حسین ماهینی و محسن ربیع‌خواه را از جمع سرخپوشان کنار بگذارد و آیا با بزرگ‌ترهای تیمش مشکل دارد یا نه، تصریح کرد: من فقط چند روز است که در تمرینات تیم شرکت کرده‌ام و هنوز با روحیه بازیکنان آشنا نشده‌ام. شما چرا این سؤال را از من پرسید؟ این فقط شایعه است.

چهارهمین قهرمانی پی در پی سخت است اما من به تیمم اعتماد کامل دارم
کالدرون در پاسخ به این پرسش که «آیا امیدوار است تیم پرسپولیس بتواند چهارمین قهرمانی متوالی خود را در لیگ برتر کسب کند؟»، تصریح کرد: پرسپولیس سه بار به صورت متوالی قهرمانی لیگ شده و قهرمانی برای بار چهارم به طور تصاعدی سخت‌تر خواهد بود، اما فکر می‌کنم تیمی که توانسته است سه‌ بار قهرمان شود، این توانایی را دارد که برای چهارمین بار هم قهرمان شود. کار سخت است،‌ ولی من به تیمم اعتماد کامل دارم.

وی درباره واکنش به پرسش خبرنگاری مبنی بر اینکه او گفته بود قبل از حضور در ایران با خولیو ولاسکو مشورت کرده است،‌ گفت: نمی‌دانم منظورتان کدام ولاسکو است؟!

من فقط نام ولاسکو را شنیدم و شناختی از او ندارم
سرمربی تیم پرسپولیس در ادامه در واکنش به توضیح خبرنگاران مبنی بر اینکه منظورشان سرمربی سابق تیم ملی والیبال است،‌ عنوان کرد: خیر، اصلاً من ایشان را نمی‌شناسم. من فقط نام او را شنیده‌ام، اما هیچ شناخت نزدیکی با او ندارم.

نظر مثبتی روی جذب مهاجم ازبکستانی ندارم
کالدرون همچنین در خصوص جذب مهاجم ازبکستانی و اینکه آیا این بازیکن با نظر او به تیم اضافه خواهد شد یا خیر، گفت: با من در مورد بازیکن ازبک صحبت شد، اما من خیلی نظر مثبتی در مورد جذب او ندارم.

کار پرسپولیس امسال سخت‌تر از فصل‌های قبل است
وی درباره آمار خوب پرسپولیس در خط دفاعی در فصل‌های قبل و اینکه آیا به نظرش این یک چالش برای او به حساب می‌آید، عنوان کرد: به هر جهت کار پرسپولیس امسال سخت‌تر از فصل‌های قبل است تا همچنان روی نوار برد بماند.

برانکو کاری بزرگ و عالی انجام داده است
سرمربی تیم پرسپولیس در رابطه با اظهارنظرهایی مبنی بر اینکه مربی جانشین برانکو کار سختی در پرسپولیس دارد،‌ گفت: بله، جانشین برانکو مسئولیت بزرگی دارد. برانکو کاری بزرگ و عالی انجام داده است. همان‌طور که می‌دانید هر سال کار سخت‌تر می‌شود و قطعاً قهرمانی برای مرتبه چهارم سخت‌تر است،‌ اما من به تیمم ایمان دارم.

کالدرون همچنین درباره ناکامی تیم ملی آرژانتین در کوپا آمه‌ریکا و اینکه آیا به نظرش مارادونا بهتر است یا مسی، تصریح کرد: به نظرم هر کدام از این بازیکنان در مقطعی بهترین بازیکنان دنیا بوده‌اند.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


ads


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

10 Responses to “کالدرون: فهرستی نداده‌ام؛ نظر مثبتی روی بازیکن ازبکستانی ندارم/قهرمانی پرسپولیس امسال سخت‌تر است”

 1. حسام گفت:

  ۱

  ۰

  به نظره منم ما دو تا مهاجم درجه یک میخایم نه یدونه,تکرار میکنم درجه یک نه این ازبک.اضافه اوردهو اخزراجیه تیمایه دیگه رو گرفتن هنر نیست,اگه گل زن بود که ردش نمیکردن.من موندم این ذوب اهن اوسا گونا رو چجور پیدا کد ما نمیتونیم؟ یعنی اگه یه بازیکنه خارجی برا تیم بگیرین روش یه پولی براتون نمونه زن بچتون گشنه میمونن؟ بخدا اگه شما نصفه این هوادارا عاشقه تیم میبودین بازیکنه بخاطره حق دلالی دسته تیمو تو پوست گردو نمیزاشتید

 2. نعيم گفت:

  ۰

  ۰

  من موندم استفراق چطورمیتونه همچین مهاجمى جذب کنه؟چطورایناهمچین پولایى دارن ولى مانداریم ونمیتونیم؟چه خبره خدامیدونه

 3. perspolis گفت:

  ۷

  ۰

  چه جالب یعنی کالدرون نگفته و این اقایون رفتن با بازیکن مذاکره کردن ؟؟؟؟خود کالدرون باید بگه کی رو میخواد من قبلا باورم نمیشد وقتی میگفتن بازیکن رو قالب میکنن به مربی مثل اکراینی هایی که به برانکو قالب کردن قشنگ معلومه یه چیزی هم برا خودشون اون ته میمونه

 4. milad.s گفت:

  ۱۱

  ۰

  عاشق اون خبرنگار ابلهی ام ک سر تمرین پرسپولیس ، میپرسه مسی بهتره یا مارادونا !!!

  همچنین از این اخلاق کالدرون که مستقیما و شجاعانه و صادقانه دست دلالا و امثال نبی رو برای تو پاچه کردن اون بازیکن ازبک ، تو پوست گردو گذاشت ، خوشم اومد … کاری ک برانکو خیلی خوب بلد نبود

 5. عشق پرسپولیس گفت:

  ۸

  ۰

  حالا قرار بوده از کنار بازیکن ازبک، چه کسانی حق دلالی بگیرند، روشن نیست!!!

 6. AMOR گفت:

  ۲۱

  واقعا جا داره یک کمپین راه اندازی بشه بنام نبیِ دروغگو
  زمان برانکو امثال این آقا حق نداشتند یرای مطرح شدن خودشون اسم بازیکنی رو بیارن.
  آقای نبی کمتر مصاحبه کن … عاقبتت مثه پندار تایم یا خطیر میشه اینجا پرسپولیسه الکی وعده وعید نده لطفا چراغ خاموش یارگیری شود خودشیرینی و مصاحبه ممنوع امثال شما و عرب دستتون رو شده چه کنیم که تف سربالایید

 7. وحید گفت:

  ۱۳

  ۲

  متاسفانه لیست بزرگسالان پر هست و جای خالی وجود نداره اصلا معلوم نیست بر چه اساسی نبی بدون اینکه نظر سرمربی رو بدونه میره با بازیکنان صحبت میکنه؟ کالدرون میگه من نظرم رو بازیکن ازبک مثبت نیست. فرشاد احمدزاده بر چه اساسی جذب شده؟ قرارداد شایان رو تمدید کردن در حالی که ما تو اون پست انصاری و نادری رو داریم. ما نیاز به دو تا مهاجم خوب و یه دفاع میانی خوب داریم.

 8. پرسپولیس گفت:

  ۱۸

  ۰

  بابا دمش گرم معلوم از این مربیهایی نیست که به خواسته باشگاه و دلالهای اطرافش روی خوش نشون بده.
  درضمن میگن لیست مازاد شده معضل باشگاه.ببینید بیاین به راهی که توش قدم گذاشتیم و موفق شدیم و یک قدم بزرگ در فوتبال ایران هستش،که ما برای اولین بار تو ایران بهش عمل کردیم.اونم حمایت از سرمربی رو بهش وفادار بمونیم.چون ازش نتیجه گرفتیم،درست شاید بعضی از انتخابهای برانکو مورد تایید ما ها نبود.ولی در اخر با احترام گذاشتن بهش و رعایت اصل اینکه سرمربی باید خودش بازیکنها رو انتخاب کنه،تیم محبوبمان آسیب ندید و موفق شد.حالا برای ما موفقیت پرسپولیس مهم تره یا نامهایی که دائم میان ومیرن؟؟؟برای موفقیت پرسپولیس ما باید به این اصل وفادار بمونیم و از کالدرون هم حمایت کنیم و به انتخابش احترام بذاریم.این بزرگترین میراث برانکو هستش: رفتار حرفه ای.

 9. فقط پرسپولیس گفت:

  ۲۳

  ۰

  عحیبه اولش میگن‌ کالدرون این بازیکن ازبکستانی رو معرفی کرده بعدش معلوم‌میشه اصلا نظر مثبتی روش نداره.. آقایون لطفا بدون نظر سرمربی نرید با کسی مذاکره کنید.. بازیکن باید با نظر سرمربی تیم انتخاب بشه نه نظر شما.. ای بابا

 10. 123456 گفت:

  ۳۰

  ۲

  چقدر خوب و حرفه ای حرف میزنه دمش گرم
  معلومه خیلی کارکشته و کاربلده

آمار بازدید:

بازدید امروز: 13191 بازدید

بازدید دیروز: 44360 بازدید

بازدید کل : 15494694 بازدید

افراد آنلاین: 14 نفر