دوشنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۳۱
تبلیغ داخلی


 |  ۸/ آذر/ ۱۳۹۸ - ۱۶:۲۶
  |   نظرات: ۲۲ نظر
3,298 نفر بازدید

کالدرون: من و باشگاه فرصتی برای اشتباه نداریم/بدون بازیکنان خارجی و گلزن توقعات از پرسپولیس باید کمتر شود

پرسپولیس نیوز: سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: بچه‌های تیم روحیه خیلی بالایی دارند و می‌دانند که باید تمام توان‌شان را بگذارند.

کالدرون در نشست خبری بازی با نساجی مازندران اظهار داشت:‌ این بازی هم مثل بازی‌های دیگر خیلی سخت خواهد بود و بازیکنان باید با تمام توان در این مسابقه شرکت کنند و به دنبال موفقیت باشند. بچه‌های تیم روحیه خیلی بالایی دارند و می‌دانند که باید تمام توان‌شان را بگذارند.

* اولویت اینجا باشگاه پرسپولیس است

کالدرون در مورد اینکه شایعاتی مطرح می‌شود مبنی بر اینکه برخی بازیکنان عملکرد واقعی خودشان را در زمین بازی ندارند، گفت: نه، بازیکنانی که بازی می‌کنند همیشه با تمام وجود این کار را انجام می‌دهند. آنها رفتارهای روحی فوق‌العاده‌ای دارند که باید از آنها تشکر کنم و به آنها تبریک بگویم. مسلما بازیکنانی هستند که از بازی نکردن ناراحت می‌شوند و این امری عادی است، اما اینجا اولویت باشگاه است. من همیشه گفته‌ام همه بازیکنان مهم هستند چون ما یک رقابت طولانی داریم، بازی‌های دوستانه زیادی را پیش از فصل در نظر گرفتم و همه بازی کردند. آنها باید بدانند که هر وقت شانس بازی دارند، باید خودشان را نشان بدهند.

* پول اولویت نیست

وی افزود: اکثر بازیکنان فوق‌العاده هستند و حتی زمانی که دریافتی مالی نداشتند با تمام وجود بازی کردند، آنها واقعاً طرفداران را دوست دارند. پول اولویت نیست، بلکه مبارزه در زمین بازی مهم است.

* امروز مجبور شدیم در چمن مصنوعی تمرین کنیم

سرمربی پرسپولیس در مورد تغییر زمین این تیم عنوان کرد:‌ امروز به خاطر آلودگی هوا مجبور شدیم در زمین چمن مصنوعی تمرین کنیم ما دیروز تمرین‌مان طبیعی بود ولی امروز به خاطر شرایط جوی مجبور شدیم که روی چمن مصنوعی تمرین کنیم.

* ما و باشگاه فرصتی برای اشتباه نداریم

وی در مورد جدایی جونیور و اینکه بازیکنانی اضافه خواهد شد، تصریح کرد:‌ چند بازیکن مدنظر داریم که منتطریم در نیم‌فصل بازیکن جدید بگیریم. دیگر جای اشتباه نداریم زیرا لیگ قهرمانان آسیا هم شروع می‌شود و باید ‌آماده باشیم. نیاز به مهاجم خارجی بزرگ داریم و با دقت نگاه می‌کنیم چون ما و باشگاه فرصتی برای اشتباه نداریم.

*هنوز فهرست خروجی آماده نکردیم

سرمربی سرخپوشان در مورد فهرست خروجی و ورودی نیم‌فصل خاطر نشان کرد: هنوز فهرست خروجی آماده نکردیم. بنابر این باشگاه چنین فهرستی ندارد باید ببینیم چه بازیکنانی را می‌توانیم جذب کنیم و با جدایی جونیور یک جای خالی برای جذب بازیکن خارجی داریم. باید ببینیم می‌توانیم بازیکن خارجی دیگری جذب کنیم یا نه.

* بازیکنی مصدوم شود بشار به میدان می رود

کالدرون در مورد وضعیت بشار رسن و اینکه او فردا بازی خواهد کرد، اظهار داشت: بشار بعد از بازی حذفی به ما پیوست و فردا متوجه می‌شوید که بشار بازی می‌کند یا نه. به هر حال شاید اگر بازیکنی مصدوم شود بشار بازیکن اولی است که به جای او در ترکیب قرار بگیرد.

* درصدی از پولم را گرفتم و درصدی هفته آینده پرداخت می شود

کالدرون در مورد اینکه مطالباتش را از باشگاه گرفته یا نه گفت: چند روز پیش درصدی از قراردادم پرداخت شد و درصدی هم قرار است هفته آینده پرداخت شود.

* علیپور باید احیا شود
وی در مورد اینکه علی علیپور از نظر روحی دچار مشکل و به هم ریختگی شده است، توضیح داد:‌علیپور بازیکن جوانی است، مطمئنا باید احیا بشود و درحال تلاشیم تا او را در بهترین شرایط احیا کنیم. تیم به علی احتیاج دارد به خاطر همین در بازی جام حذفی به او یک نیمه استراحت دادیم تا استراحت بیشتری از نظر روحی داشته باشد و باید ببینیم فردا چطور می‌شود.

*اینکه من در بازی بعدی شاید نباشم بحث خبرنگاران است

کالدرون در مورد اینکه قبلاً وعده داده بود تیم پرسپولیس شکل ویژه‌ای پیدا می‌کند اما هنوز این شکل ویژه دیده نمی‌شود، بازیکنان دلخوری دارند، حواشی زیادی پیرامون تیم به وجود آمده و پیش از هر بازی گفته می‌شود که سرمربی در بازی بعدی روی نیمکت حضور ندارد، عنوان کرد:‌ بحث اینکه گفته می‌شود سرمربی شاید در بازی بعدی نباشد بحثی است که خبرنگاران مطرح می‌کنند، من به همه صحبت‌ها احترام می‌گذارم و قوانین حرفه‌ای فوتبال را می‌شناسم. همیشه مربی مسؤول اول اتفاقات است اما نظرات باید با واقعیت همخوانی داشته باشد.

* وقتی بدون بازیکن خارجی و مهاجم گلزن هستیم توقعات هم باید کمتر شود

سرمربی پرسپولیس تصریح کرد: ما در دو بازی آخر ۳۶ شوت به سمت دروازه داشتیم فکر نمی‌کنم اینجا تیمی باشد که در یک بازی ۱۹ ضربه به سمت دروازه زده باشد. فرق ما با تیم‌های دیگر این است که آنها با ضربه کمتر گل بیشتری می‌زنند وقتی این همه موقعیت ساخته می‌شود یعنی ما خوب بازی می‌کنیم اما به آنچه که مدنظر من است نرسیده‌ایم. پرسپولیس تیم بزرگی است و مسلما توقعات هم از این تیم بزرگ است. وقتی ما بدون بازیکن خارجی و مهاجم گلزن بازی می‌کنیم باید توقعات کمتری وجود داشته باشد.

* با دو گلزن خارجی می توانیم با همه تیم های داخلی مقابله کنیم

وی ادامه داد:‌ همیشه توقعات از تیم‌های بزرگ زیاد است و این طبیعی است می‌دانم اگر چند بازیکن داشتیم و به گل می‌رسیدیم تیم عملکرد خوبی داشت. بازیکنان ایرانی که داریم واقعا خوب هستند این تیم با دو گلزن خارجی خوب می‌تواند با همه تیم‌های داخلی مقابله کند و در آسیا هم راندمان خوبی داشته باشد.

* تقصیر من است که بشار دیر برگشته است؟

کالدرون در پاسخ به این سوال که چرا از بشار رسن به عنوان یک بازیکن خارجی استفاده نمی‌کند،گفت:‌ بشار از ناحیه شانه مصدوم شده بود. به گذشته نگاه کنید و فکر کنید ما او را احیا کردیم و مصدومیتش خوب شد. مقابل شهرخودرو ۸۰ دقیقه بازی کرد. بعد به تیم ملی رفت و دیر برگشت الان هم تنها ۴ روز است که برگشته، اگر حرفه‌ای نگاه کنید آیا می‌توانید از چنین بازیکنی استفاده کنید؟ فکر می‌کنید تقصیر من است که بشار دیر برگشته است؟ او مشکل پاسپورت داشته است.

کالدرون در مورد اینکه درخواست بازی‌ساز داده است، گفت:‌بله ولی بشار نیست.

*واکنش به جونیور

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در مورد اینکه جذب جونیور به درخواست او انجام شده اظهار داشت: ماجرای جونیور تمام شد.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

22 Responses to “کالدرون: من و باشگاه فرصتی برای اشتباه نداریم/بدون بازیکنان خارجی و گلزن توقعات از پرسپولیس باید کمتر شود”

 1. پرسپولیس گفت:

  ۰

  ۰

  به نظر من برعکس همه ما تیممون از فرانکو داره بهتر بازی میکنه…
  تاکتیکی و شوت زن و مسلط با پرس بالا و سرعت زیاد بازی میکنیم…
  ما باید تو ورزشگاه باشیم و کالدرون و تیم رو تو بردن کمک کنیم….

  تفرقه و خیانت رو کم کنیم…
  ثبات رو به تیم برگردونیم
  دست از حاشیه برداریم

 2. hamon گفت:

  ۰

  ۰

  ******انشاالله وزیر ورزش و جوانان یک سفر توریستی با ویزای یک ساله به همراه کالدرون و انصاری فر به یک جای دور بروند. و تا شش ماه دیگر بازگشتی در کار نباشد. انشاالله بدون ما به آنها خوش بگذرد. ما هم که دوستان را مشاهده نکنیم. حتما شاد خواهیم بود. راستی عرب جا نماند با خود ببرید حتما به دردی خواهد خورد. درود بر شما

 3. hamon گفت:

  ۰

  ۰

  انشاالله وزیر ورزش و جوانان یک سفر توریستی با ویزای یک ساله به همراه کالدرون و انصاری فر به یک جای دور بروند. و تا شش ماه دیگر بازگشتی در کار نباشد. انشاالله بدون ما به آنها خوش بگذرد. ما هم که دوستان را مشاهده نکنیم. حتما شاد خواهیم بود. راستی عرب جا نماند با خود ببرید حتما به دردی خواهد خورد.

 4. کیا گفت:

  ۰

  ۰

  نظرات دوستان رو که میخونم اکثرا در حال مقایسه کالدرون و برانکو هستند وهمه میگن چون برانکو با همین نفرات قهرمان شده امسال هم باید قهرمان بشه اما هیچکس توجه نمیکنه که بقیه رقیبا امسال حسابی خودشون رو تقویت کردن ولی ما فقط تو بادقهرمانیهامون خوابیدیم الان چندین سال هست ما یک مهاجم خوب نداریم آخرین مهاجمای خوبی که داشتیم محسن خلیلی و ایمون زاید بودند برانکو که تو این چند سال نتونست مشکل مهاجم و گلزنی تیم رو حل کنه و همه بازیها با کلی حمله و به زور گل میزدیم چون کیفیت مهاجمامون بعلت بدسلیقگی برانکو تو انتخاب مهاجم پایین بود ولی کالدرون یک خوبی که داره حاضر نیست مثل برانکو با مهاجمای ضعیف کنار بیاد و امیدوارم دو تا مهاجم تاپ برامون بیاره تا بتونیم مثل پرسپولیس دهه ۷۰ استانکو بردهای پر گل جشن بگیریم

 5. شهرام گفت:

  ۰

  ۰

  دقیقا کالدرون کپی برابر اصل حمید درخشان از نوع خارجیشه. با این مربی به هیچ وجه آینده روشن نیست با اوج گرفتن استقلال باید نگران بازی برگشت هم بود. آقای انصاری فرد اگر واقعا پرسپولیسی هستی و فوتبال رو هم درک میکنی این آقا رو اخراج کن اصلا شماره حساب بده ما پولشو میدیم. هر چند بعید میدونم که وزارت ورزش از اول شما رو برای انجام ندادن این جور کارها توجیهه نکرده باشه و شما هم بله قربان باشید. وگرنه فرمول ریاضی یا انتگرال نیست این آقا داره دقیقا حرکات درخشان را تکرار و حرف های ایشون رو بر زبان میاره. از ما توصیه به هواداران اگر کالدرون موند وقتتون رو صرف دیدن بازی های پرسپولیس نکنید چراکه فقط حرص خواهید خورد

 6. مهدی گفت:

  ۰

  ۰

  این بابا فقط الکی آمار میده..امروز استقلال لوله کرده بود سپاهان رو…بس کن کالدرون بجای حرف،عمل کن نه تخریب بقیه..کلی بازیکنه خارجی تو لیگ هستش فعلا گلزنها دو تا ایرانی هستن ..بس کن دیگه .ـهی خارجی هی خارجی..ـ

 7. پرسپولیس گفت:

  ۰

  ۰

  امسال تماشاگرا چشونه…..!!!))
  ،تیم موقیتها و نحوه بازیش عالیه…

  ما سال های قبل با حمایتمون تو ورزشگاه و حمایتمون از مربی …. شصت در صد بازیا رو با زور تماشاگر و حمایتمون می بردیم….

  آقا استادیوم رو پر کنیم و از کالدرون حمایت کنیم قول میدم…. بازم قهرمانیم

 8. پرسپولیس گفت:

  ۰

  ۰

  خب بهتره که حالا که علیپور نمیتونه گل بزنه….
  این آقای علیپور دست از خود خواهی برداره و در نقش پاسور گل طاهر بشه…

  خدایش اگه پای کل بده… تیممون موفق تره….
  تاکتیک به نحوی باشه که علیپور دفاع ها رو سر کار بذاره و بیشتر پاس گل بده…..

 9. رضا گفت:

  ۰

  ۰

  چی میگه این احمق.
  ینی چی اینجور حرف زدن.آخه مگه قبلا که سه بار قهرمان شدیم بازیکن خارجی داشتیم.
  چرا انصاریفرد با این برخورد نمی کنه.
  روز اول من یادمه عرب با رضایت نامه از خود نفهمش جونیور رو آورد حالا که گند زده به همه چی داره زیرش میکشه

 10. kazem گفت:

  ۰

  ۰

  و باز هم ی فرار رو به جلو این همه بازیکن خوب داری باز میگی بازیکن خارجی جونیور به اصرار خودت اومد که اونم بدرد نخورد گفتی من نمیخواستمش ای کاش بپذیری همه چی مهاجم نیس فقط تیم ی ترکیب مناسبم میخواد مطمعنم اگه بهترین مهاجم های دنیاهم بیان با این سیستم های عجیب نمیتونن بازی کن

 11. 1010364 گفت:

  ۰

  ۰

  جمع کن برو بابا بهترین تیم تاریخ پرسپولیسو داری در حد محلات داری بازی میکنی برانکو نصف این بازیکنارو داشت با بازیای زیبا همه جامها رو برد با مربی ترسو بزدل و بهانه جو و نادانی مثل تو مطمئنم سهمیه هم نمیگیریم چه برسه قهرمانی

 12. یادش بخیر پرسپولیس برانکو گفت:

  ۰

  ۰

  فقط امیدوارم هر چه زودتر بری، تیم بدون مربی باشه بهتره تا کالدرون بالا سرش باشه، ما با نصف این بازیکنا فینال آسیا رفتیم

 13. حامد گفت:

  ۰

  ۰

  هر کی اینو آورده خوب یادش داده چی رو کجا بگه …این آمار ۱۹ شوت تو هربازی از کجات در آوردی
  با این رویه به کفش کاپشن و دستت آخر مترجم میرسه تعداد مترجم کم بوده

 14. REDYAS گفت:

  ۰

  ۰

  فقط دنبال بهانه ست !! چه ربطی داره اخه . تیم با همین بازیکنا قهرمان شده جونیور تازه اومده بود کلی ازش تعریف میکرد میگفت ضمانت میکنم که خوبه بعد که دید خوب نیست گفت گزینه نهم من بود الانم که رفته میگه از تیم بون مهاجم خارجی انتظار نداشته باشید!!! پس بقیه بازیکنا چی؟ اصلا بلد نیست مصاحبه کنه . بجای اینکه با مصاحبه به بازیکنا روحیه بده روحیه بازیکنارو خراب میکنه! فقط دنبال فرار از زیر فشاره. تو مسوول نتایج پرسپولیسی دنبال بهانه برای فرار نباش دنبال تغییر برای موفق شدن باش . عیب کارتو پیدا کن رو تیم عیب نذار تیم عیبی نداره عیب از خودته

 15. نصیر گفت:

  ۰

  ۰

  پرسپولیس باید امسال سمت جوان گرایی و خرید استعدادهای آینده می رفت که نرفت

 16. پرسپولیسی گفت:

  ۰

  ۰

  سلام آقای انصاری فرد و آقای کالدرون بخاطر حفظ آبروی خودتان و اعتبار پرسپولیس هم شده لطفا ی بازیکن شاخص جذب کنید هم باعث تقویت تیم بشه و هم ارزش و اعتبار شما ها بالاتر میره
  مگر برانکو با نتایج خودش در دل هوادار جا نکرده پس آقای کالدرون با نتایج خوب هم باعث محبوبیت بین هواداران میشی هم باعث سربلندی هوادار
  آقای انصاری فرد بعضی موقع باید پول هزینه کرد ولی درست ای کاش به جای جونیور حتی با دو برابر مبلغش ی مهاجم تمام کننده جذب می کردید که الان باعث سربلندی پرسپولیس و شما میشده نه باعث منت و سرزنش شما
  پس لطفا به کیفیت بازیکن توجه کنید نه به قیمتش

 17. Bahman گفت:

  ۰

  ۰

  به نظر من آقای انصاری‌فرد از نظر مدیریت هیچ عرضه ای نداره آخه اینم شد توجیه که یک ماهه این کالدرون هی میگه بازیکن خارجی نداریم. مگه پدیده بازیکن خارجی داره که به این زیبایی بازی می‌کنه به نظر من اصلا بازیکن خارجی نباید بیاریم

 18. رومل روبای صحرا گفت:

  ۰

  ۰

  پس دو مهاجم بخر نه یکی خودت هم داری میگی ۲ تاااا بخر

 19. محمد گفت:

  ۰

  ۰

  سلام
  باشگاه نباید تمام اختیارانتخاب بازیکن خارجی وبه کالدرون بسپاره چونکه نشون داده انتخاب خوبی نداره کالدرون اگه مربی بودجونیوراصلٱ نبایدجزوگزینه هاانتخاب میشدالان ضرراین اتخاب وباشگاه بایدبپردازه.همانطوری که برانکوانتخابهای خارجی خوبی نداشت.
  میگه بدون بازیکن خارجی وفوروارد توقعتون وپایین بیاریدمگه ماپارسال فورواردداشتیم بودمیرکه فقط چندتابازی کردولی بیشترمواقع برانکوازعلیپورونعمتی استفاده میکردشماامسال یک باراین ترکیب ونذاشتی. خبرنگارمیپرسه چرابشاروبازی نمیدی میگه تازه اومده نبوده مصدوم بوده ازالان تاعیددیگه بشارنمیره ببینیم تواین ماه بهش بازی میدی یانه وقتی خط هافبک بی نظم بازی میکنه یکی بایدبه بازی نظم بده ماالان به جزبشاربازیکن دیگه ای نداریم، البته امیدوارم بشاراگه اومدتوبازی مثل بازی مقابل تیم ملی بازی کنه.
  ماشالله کالدرون مثل برانکوخوب ماست مالی میکنه برانکوهم هروقت راجب بازیکنهای بی کیفیت خارجی میپرسیدن درست جواب نمی دادهی طفره میرفت.

 20. Kasra گفت:

  ۰

  ۰

  من هیچ وقت متوجه نمیشم کالدرون چی میگی
  کاش یکی یاشه ترجمه صحبتهاش رو یه بار دیگه ترجمه کنه ما هم بفهمیم چی میگه
  فقط متوجه شدم چون ما مهاجم و بازیکن خارجی نداریم کالدرون میتونه گوه بزنه توی تیم
  نه اینکه نفت مسجد سلیمان ۱۸ تا بازیکن خارجی داشت برا همین بهش باختیم
  کالدرون چی میزنه؟فک کنم کوک خوب آورده باشه با خودش از آمریکای جنوبی

 21. علی گفت:

  ۰

  ۰

  فکر کنم هنوز نفهمیدی کجا داری مربیگری میکنی لطفا یکی بهش بفهمونه پرسپولیس کبیر باید همیشه در صدر باشه و هیچ دلیلی برای ما جائز نیست

 22. نعيم گفت:

  ۰

  ۰

  آقاى کالدرون ازت خواهش میکنم بجاى ربیع خواه دیگه ازکمال کامیابى نیا استفاده کن درسته هنوزآماده آماده نیست ولى همینجوریشم ازربیع خواه بهتره،محمدنادرى روهم همون دفاع چپ وسرجاش بزار،ازبشارم لطفا بیشتراستفاده کن،ودرآخرازهوادراى عزیزدرخواست میکنم فردابراى حمایت تشریف بیارن استادیوم،الان تیممون بماوحضورمون نیازداره

آمار بازدید:

بازدید امروز: 25702 بازدید

بازدید دیروز: 40747 بازدید

بازدید کل : 25673552 بازدید

افراد آنلاین: 8 نفر