یکشنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۶:۴۷
تبلیغ داخلی

تبلیغات

سرویس: مصاحبه ها
 |  ۱/ خرداد/ ۱۳۹۹ - ۲۱:۴۲
  |   نظرات: ۲ نظر
1,245 نفر بازدید

کالدرون: هدایت تیم ملی ایران ایده جذابی است/ همیشه اهل مذاکره‌ام

پرسپولیس نیوز: سرمربی سابق پرسپولیس مذاکره با فدراسیون فوتبال ایران را تکذیب کرد اما ایده سرمربیگری در تیم ملی را جذاب دانست.

گابریل کالدرون، سرمربی سابق پرسپولیس در پاسخ به سوالات ایسنا درباره جدایی خود و همینطور برخی اخبار و حواشی مانند مذاکره با فدراسیون فوتبال سخن گفت.

*ممکن است در ابتدا درباره دلایل جدایی تان صحبت کنید؟ آیا مسائل مالی نقش مستقیمی در جدایی شما از پرسپولیس داشت؟

دلیل اصلی جدایی من از پرسپولیس اتفاقاتی بود که باعث سلب اعتماد من نسبت به مدیرعامل باشگاه شد. مسلما مشکلات مالی وجود داشتند و من در مدت حضورم کمک کردم تا مدیرعامل وقت مشکلات را حل کند و دستمزد بازیکنان، کادر پزشکی و کارمندان را پرداخت کند. من همیشه به حرف های او اعتماد می‌کردم. این مسئله و احترام زیادی که برای باشگاه و بازیکنان و هواداران قائل بودم، باعث شدند نسبت به مربیانی که در شرایط مشابه من بودند، بیشتر تحمل کنم.

*در آن مقطع چه چیزی باعث اختلاف شما و مدیرعامل وقت شد؟

مشکل سلب اعتماد من نسبت به ایشان بود. همیشه به حرف هایش اطمینان داشتم، اینکه می گفت مشکلات باشگاه را حل خواهد کرد اما با گذشت زمان متوجه شدم نه تنها مشکلات حل نشدند بلکه به من به عنوان فردی حرفه ای بی احترامی می شد. این مسئله باعث شد علی رغم اینکه هدف من ادامه راه و کسب قهرمانی بود، مجبور به ترک پرسپولیس شوم.

*این روزها خبرهایی مبنی بر شکایت شما از پرسپولیس مطرح شده است. این موضوع به کجا رسیده است؟ آیا برای دریافت مطالبات خود حاضر به مذاکره هم هستید؟

وکیلم به مسائل حقوقی رسیدگی می کند و خبر جدیدی در این مورد ندارم. چیزی که می توانم بگویم این است که من همیشه اهل مذاکره بوده ام.

*در هفته های اخیر شایعه ای مطرح شد مبنی بر اینکه شما برای قبول هدایت تیم ملی فوتبال ایران با فدراسیون ایران مذاکره کرده اید. این موضوع را تایید می کنید؟

خیر من هرگونه مذاکره با فدراسیون ایران را تکذیب می کنم. همان طور که همیشه گفتم، من روحیه رقابتی و کیفیت فوتبالیست های ایرانی را تحسین می‌کنم. مسلما ایده جذابی خواهد بود که بتوانم روزی هدایت تیم ملی فوتبال ایران را بر عهده بگیرم.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

2 Responses to “کالدرون: هدایت تیم ملی ایران ایده جذابی است/ همیشه اهل مذاکره‌ام”

 1. محمد گفت:

  ۴

  ۱۱

  همون واسه تیم مااومدی واسه هفت پشتمون بسه آخه خیلی تیم قشنگ بازی میکردحالاهوس کردی دوباره بیای ببین جونیورکجابازی میکنه بروپیش گزینه نهم

  • Hosein گفت:

   ۲

   ۰

   عزیز من کالدرون خیلی حرفه ای تیمو جلو برد – نگه داشتن اون تیم قهرمان بعد رفتن برانکو ک واقعا حکم ستون تیم بود کار هر کسی نبود- کالدرون خیلی حرفه ای و باهوشه- خرید بازیکن خارجی تو پرسپولیس همیشه بد بوده حتی زمان برانکو- خداروشکر یحیی اومد و تیم شرایط خوبی داره- بامید خدا میریم برا قهرمانی- مشکل انصاریفرد و کالدرون عدم شناخت این ۲نفر از هم بود – آوردن کالدرون کار یه گروه دیگه یعنی نبی و عرب و… بود و انصاریفرد بعدا اومد و شناختی نبود – انصاریفرد مدیر صادق و پرسپولیسیه اصیله و با این آدما نمیتونه کار کنه و شبیه دادکانه

آمار بازدید:

بازدید امروز: 33198 بازدید

بازدید دیروز: 33390 بازدید

بازدید کل : 24242296 بازدید

افراد آنلاین: 14 نفر