یکشنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۱۵
تبلیغات

تبلیغات

سرویس: مصاحبه ها
 |  ۲۱/ بهمن/ ۱۳۹۷ - ۱۸:۴۷
  |   نظرات: ۲ نظر
1,763 نفر بازدید

کامیابی‌نیا: اتفاقات قبل از بازی تمرکز ما را به هم زد/هجمه وارد می‌کنند تا پرسپولیس زمین بخورد

پرسپولیس نیوز: بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس، گفت: شرایطی قبل از بازی به وجود آوردند که طبیعی نبود و همین اتفاقات تمرکز ما را به هم ریخت.

کمال کامیابی‌نیا در خصوص اتفاقات امروز که در ورزشگاه غدیر اهواز رخ داد، گفت: همه دیدند که چه شرایطی قبل از بازی برای ما رقم زدند که این مسائل باعث شد تا تمرکز کلیه بازیکنان از بین برود و ذهن ما به هم ریخت. مطمئناً این اتفاقات طبیعی نیست و شاهد هستیم که چه جوی علیه پرسپولیس به راه انداختند و هجمه‌ای به راه افتاده تا ما را زمین بزنند.

وی ادامه داد: همه کسانی که فوتبال را می‌فهمند دیدند که امروز در زمین چه اتفاقاتی رخ داد اما با همه این شرایط ما فوتبال خودمان را انجام می‌دهیم و وارد این مسائل نمی‌شویم و همه چیز امروز در زمین بازی مشخص بود. ما هر چه تلاش کردیم حریف برخی اتفاقات بیرونی نشدیم و زور ما به اتفاقات بیرون زمین نرسید. ما خواستار این مسأله هستیم که مسئولان باشگاه هر چه زودتر به این اتفاقات ورود کنند و باید مشخص شود که چرا این اتفاقات امروز رخ داد. باید مشخص شود که چرا ما را در اتوبوس حبس کردند و اجازه ندادند وارد ورزشگاه شویم. اتفاقات امروز طبیعی نبود و اتفاقاتی رخ داد که اجازه نداد ما برنده شویم.

کامیابی‌نیا افزود: اگر این بازی مجوز برای برگزاری بازی داشته که چرا صحبت از لغو آن مطرح شد و اگر بازی مجوز نداشته چرا به ما اعلام شد تا به اهواز برویم؟ متأسفانه اتفاقات امروز غیرطبیعی بود و تمرکز ما را به هم ریختند.

گلزن تیم پرسپولیس در بازی امروز مقابل فولاد درباره صحنه پنالتی که رضا کرمانشاهی آن را سوت زد،‌گفت: همه کارشناسان گفته‌اند که آن پنالتی درست نبوده و مشخص نیست که آقای کرمانشاهی چه چیزی را سود زده است. در آن صحنه من به سمت داور بازی رفتم و به او گفتم که چه چیزی را پنالتی گرفتید؟ داور به من گفت من پنالتی نگرفتم بلکه داور خط پنالتی گرفت. بعد از صحبت‌های کرمانشاهی به سمت داور خط رفتم و به او گفتم که چرا پنالتی گرفته اما او گفت که کرمانشاهی برای پنالتی سوت زده است! متأسفانه اتفاقات امروز فوتبالی نبود و ما روی اتفاقات غیرفوتبالی باختیم.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


ads


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

2 Responses to “کامیابی‌نیا: اتفاقات قبل از بازی تمرکز ما را به هم زد/هجمه وارد می‌کنند تا پرسپولیس زمین بخورد”

 1. محسن گفت:

  ۲

  ۰

  آقایان مسئول این دیگه چه داوریه به خدا این داور پشت دروازه مگه مترسکه که گذاشتن اونجا اصلا کجاش پنالتی بود تو یه صحنه دیگه شماره دو اونا به شدت به داور اعتراض کرد داور میخواست کارت زرد دوم بده که یه بازیکن دست داور گرفت تو گوشش یه چیزی گفتن منصرف شد آقای تاج خواهشن به این موارد شدیدا رسدگی کنید به خدا این داور که گذاشتن اصلا قیافش به داوری نمیخورد در ضمن تیم هم اصلا هماهنگ نیستن چرا سروش اینجوری بازی میکنه این شایان مصلح هم دائم رو مخه به خدا حالا قدر حاج انصاری را میدونیم به خدا

 2. پرسپولیس۵ گفت:

  ۴

  ۰

  دوستان ، ما هم باید آرووم باشیم تا آرامش ما به تیم منتقل بشه .
  نیمه اول که من کاملا از تیم ناامید شده بودم ولی نیمه دوم بهتر شدن .
  پاس ها اصلا به مقصد نمیرسید .
  این سه امتیاز ناجوانمردانه از دماغ فولاد درمیاد . خواهیم دید .

آمار بازدید:

بازدید امروز: 33580 بازدید

بازدید دیروز: 70171 بازدید

بازدید کل : 9257824 بازدید

افراد آنلاین: 9 نفر