یکشنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۴:۰۵
سرویس: مصاحبه ها
 |  ۱۶/ بهمن/ ۱۳۹۷ - ۲۲:۲۹
  |   نظرات: ۱۳ نظر
4,804 نفر بازدید

کامیابی‌نیا: صحبت‌های تقوی هواداری است/ پرسپولیس گناه کرده به فینال آسیا رفته؟

پرسپولیس نیوز : بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس گفت: بازیکن تیم پرسپولیس گفت: صحبت‌های تقوی نه تنها منطقی نیست بلکه بیشتر شبیه صحبت‌های هواداران است نه یک مربی و کارشناس فوتبال.
کمال کامیابی‌نیا در خصوص اظهارات محمد تقوی مربی پیشین تیم تراکتورسازی تبریز که گفته بود بازی پرسپولیس در فینال لیگ قهرمانان آسیا در مدارس پخش شد و به همین دلیل برخی‌ از مدیران منافع باشگاهی را به منافع ملی ترجیح داده‌اند، گفت:‌ متأسفانه در کشور ما شرایط به گونه‌ای شده که موفقیت‌های پرسپولیس و رفتن ما با آن شرایط سخت به فینال لیگ قهرمانان آسیا بهانه‌ای شده تا همه بخواهند ناکامی‌هایشان را به این موضوع ربط بدهند. آقای تقوی یکی از اهالی فوتبال است و صحبت‌هایی که مطرح کرده صحبت‌های منطقی و درستی نیست چرا که این اظهارات بیشتر شبیه صحبت‌های هواداران است نه یک پیشکسوت و کارشناس فوتبال.

وی ادامه داد: آقای تقوی مدعی شده که برخی از هواداران یک تیم که به احتمال فراوان منظورش پرسپولیس بوده با همراهی برخی رسانه‌ها به دنبال شکست تیم ملی بودند اما همیشه ثابت شده که هواداران پرسپولیس در سخت‌ترین و حساس‌ترین شرایط پشتیبان تیم ملی بوده‌اند و با وجود برخی مسائل هیچگاه حمایت‌شان از تیم ملی را برنداشته‌اند و من تعجب می‌کنم که چرا او این صحبت‌ها را مطرح کرده است و مشخص نیست که برای این صحبت‌ها دلیل قانع‌کننده‌ای هم دارد یا نه.

بازیکن تیم پرسپولیس افزود: نمی‌دانم چرا موفقیت پرسپولیس در چند سال اخیر و صعود به فینال لیگ قهرمانان آسیا اینقدر باعث ناراحتی برخی‌ها شده که چنین اظهاراتی انجام می‌دهند. مشخص نیست حالا که بازی‌های جام ملت‌های آسیا تمام شده و تیم‌ها درگیر آماده‌سازی برای لیگ برتر هستند چرا آقای تقوی این حرف‌ها را مطرح کرده است. او مدعی شده که به دلیل پخش بازی پرسپولیس در فینال لیگ قهرمانان آسیا، وفاق ملی زیر سؤال رفته اما سؤال من از او این است که ما مگر گناه کردیم که به فینال آسیا رسیدیم که حالا باید این صحبت‌ها را مطرح کند؟ او مدعی شده که برخی از مدیران علاقه خاصی به پرسپولیس دارند و صحبت از لطف به ما کرده اما همه می‌دانند که ما چه سختی‌های در نیم‌فصل اول داشتیم و کمترین دریافتی را بین سایر بازیکنان تیم‌های دیگر لیگ‌برتری داشتیم. متأسفانه هر روز اظهارنظر جدیدی در این خصوص مطرح می‌شود اما امیدوارم دیگر شاهد مطرح شدن چنین مسائل بی‌پایه و اساسی نباشیم.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


ads


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

13 Responses to “کامیابی‌نیا: صحبت‌های تقوی هواداری است/ پرسپولیس گناه کرده به فینال آسیا رفته؟”

 1. Moalem گفت:

  ۰

  ۰

  سلام.به تمام پرسپولیسی های عشق.
  یک کلام.بر چشم بد به تیممون لعنت.
  از غصه بمیرید که تیم سرخ انقد طرف دار، دارهِ
  و در ضمن من یک معلمم
  اولا مدارس تعطیل نشد.دوما تا چش بعضیا دراد

 2. مرجان گفت:

  ۰

  ۰

  میخوان هرجور شده پرسپولیسو بکوبن.میخوان هرکاری کنن کیسه هم به جایی برسه که هوادارای عقده ای و حسودشون ازین وضعیت دربیان .بدبختا .خوبه کله وزیر وزرا و… با شمان وضعیتتون اینه.

 3. برانکو دوستت داریم گفت:

  ۱

  ۰

  شک نکنید اگه کیسه بره فینال کلا مدارس رو تعطیل میکنن ولی این آقای به ظاهر جنتلمن بیسواد که ژست روشنفکری میگیره و توشبکه های بیگانه که دشمن این ملت هستند حرف از خدشه دارشدن وفاق ملی میزنه.اولا ملت ایران که تو شادیها و سختی ها هستند خودبخود وفاق دارند ونیازی به چرندیات بی بی سی نشین نداره ثانیا پرسپولیس یه تیم معمولی نیست و اگه بخاطر فینال بچه ها به مدرسه نمی رفتن و یا به بهانه مدرسه تو کوچه خیابون بازی تیمشون رو نگاه میکردند و اتفاقی براشون می افتاد امثال تو بیسواد جوابگو بودن ثالثا وفاق ملی بالاتر از این که طرفداران فوتبال یک ساعت ونیم کنارهم بشینند و بازی رو نگاه کنن رابعا در طول تاریخ وفاق ملی رو از خارج از کشور و البته توسط نوکرهای استعمارگر خبیثی مثل انگلیس نشانه رفته که بسترش رو چهارتا وطن فروش مثل تو فراهم میکنه خامسا قشر مدرسه رو کودکان و نوجوانان معصومی هستند که هنوز از سیاسی بازی آشغالی مثل تو سردرنمیارن مثلا فرزندمن با پسرعمه ش که استقلالیه بازی رو تو مدرسه نگاه کردن و هنوز هم ازباهم بودن یکساعته لذت میبرن…پس تویی که در بطن جامعه نیستی و با نسخه بیگانه و در شبکه بیگانه و روی سفره بیگانه نشستی نگران وفاق ما نباش که ایرانی در هرجایی ایرانیه…سادسا مدارس سالی چندبار بجه ها رو به اردو و سینما وپارک نمیبرن آیا؟؟ ودر نهایت این تخم نفاق رو که البته کار اربابهای خبیثته چه نتیجه ای رو برای ملت خواهدداشت.من فقط به عنوان یک پدر از وزیرآموزش پرورش به جهت این حرکت فرهنگی که باعث شادی معصومانه کودکانمان شد ازصمیم قلب تشکر میکنم و ازخدا میخوام سالی یک بار یک تیم ایرانی به فینال آسیا بره واین بازی از تمام مدارس و میادین شهر پخش بشه…هرکسی هم که درآینده وزیرمیشه همین رویه رو ادامه بده…

 4. این قرمزمنه۱۹ گفت:

  ۱

  ۰

  آخه یه وطن فروش اجنبی خودش چیه که اراجیفش چه باشه!!!!

 5. amir گفت:

  ۰

  ۰

  اینروزا ؛حرفایه اینچنینی شده دست مایه ی بیشتر استقلالیا که یه جوری مورد توجه هوادارایه کیسه بشن بلکه بتونن تو تیم کیسه کشان یه پستی یا مقامی بگیرن ؛قبل از این هم فتل از همین دست حرفا زده بود ؛

 6. Sajad گفت:

  ۴۱

  ۰

  موفقیت های چند سال گذشتمون تا دسته رفته تو حلق حسودا و رقیبامون ! انقددددددددددرررررر قهرمانی بدست میاریم تا اقادایی هاتون از سوزش زیاد دیگه با ۱۰تا ماشین آتش نشانی هم حل نشه! حالا حالا قهرمانیم! بسوزید و مارا با این سوزاندن به اوج لذت برسونید

 7. majid گفت:

  ۳۷

  ۰

  این احمق باید اب و بریزه اونجاش که میسوزه؟

 8. آریا گفت:

  ۳۳

  ۰

  آیا واقعا محمد تقوی نمی تواند تشخیص بدهد که تفاوت هوادار پرسپولیس با تراکتور چقدر است ؟!! آیا تقوی ها فکر می کنند که تراکتور هم مانند پرسپولیس در سراسر کشور میلیونها هوادار دارد ؟!! یک کودک ۵ ساله هم می فهمد که دست کم ۵۰ میلیون نفر برای پرسپولیس پای تلویزیون نشستند آن هم مشتاقانه , برای تراکتور چند میلیون نفر مشتاق تماشای آنها هستند؟ به خدا شرم آور است . آقای تقوی شما عرضه داشته باش به فینال آسیا برو ما کل ایران را برای تماشای بازی شما تعطیل می کنیم . حجالت بکشید , مضحکه کودکان شده اید , کسی رد در روی شما نمی خندد ؟؟؟

 9. متین گفت:

  ۳۱

  ۰

  کمال عزیز این آقا مثل یه تعداد دیگه بیماره اسم این بیماری حسادت هستش

 10. حمید گفت:

  ۳۲

  ۰

  زنده باد پرسپولیس کبیر
  کمال جان حیف شد جوابش رو دادی فردا فکر میکنه کسیه

  در کل از قدیم گفته اند :::جواب ابلهان خاموشیست:::

 11. ششلول گفت:

  ۳۳

  ۰

  ما پرسپولیسى ها از شکست تیم ملى خوشحال نشدیم. بالعکس ناراحت هم شدیم. ولى اعتراف مى کنیم که شادى خلاص شدن از دست کیروش بخیل و مریض، ناراحتى شکست تیم ملى را تحمل پذیر کرد. ضمناً غیرت داشتن همه کسانى که دیدند کیروش براى ایرانیها تعیین تکلیف کرد و گفت این کشور یا جاى من است یا جاى برانکو و غرورشان جریحه دار نشد، جاى تردید دارد.

 12. hadi گفت:

  ۳۳

  ۱

  تقوی یه زری زده دردو بلات بخوره به جون دشمنای پرسپولیس عزیزم

 13. نصیر گفت:

  ۴۱

  ۰

  استقلالی هایی که با پرچم ژاپن میان ورزشگاه جلوی پرسپولیس دنبال وفاق ملی هستن!؟

آمار بازدید:

بازدید امروز: 21490 بازدید

بازدید دیروز: 59877 بازدید

بازدید کل : 12996894 بازدید

افراد آنلاین: 14 نفر