پنج شنبه ۰۲ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۶:۲۳
تبلیغات

تبلیغات

سرویس: تيم ملي
 |  ۸/ مرداد/ ۱۳۹۷ - ۱۷:۴۳
  |   نظرات: بدون نظر
557 نفر بازدید

کرانچار: هدفمان حضور در المپیک بعد از ۴۲ سال است/ بازیکنان محک جدی خوردند

پرسپلویس نیوز: سرمربی تیم فوتبال امید، برگزاری دو دیدار دوستانه برابر عراق را بسیار مفید ارزیابی کرد و گفت: بازیکنان در این دو مسابقه تدارکاتی محک جدی خوردند.

زلاتکو کرانچار گفت: یک نسل بسیار خوب و مستعدی از فوتبالیست‌ها را در اختیار داریم که صاحب  کیفیت فنی هستند. این تیم بدون شک برای آینده فوتبال ایران مناسب خواهد بود.

وی افزود: بازیکنانی را که انتخاب کردیم معیارمان جوانی و استعدادشان بود چرا که قصد داریم بعد از ۴۲ سال به المپیک راه یافته و به مصاف حریفان خود از سراسر جهان برویم. به طور قطع بازی‌های آسیایی اولویتی را به ما دیکته کرده که بازیکنان را در اختیار داشته باشیم، تجربه کسب کنیم تا به هدفمان که المپیک ۲۰۲۰ است، برسیم. در این میان هدف اصلی ما این است که از بازی‌های آسیایی ۲۰۱۸ تجربه کسب کنیم تا با آمادگی کامل به مسابقات مقدماتی المپیک راه یابیم.

کرانچار درباره دو دیدار دوستانه برابر عراق گفت: دو بازی عراق برایمان مفید بود چرا که شرایط بازیکنان، کیفیت بازی، میزان آمادگی و پذیرفتن برنامه‌هایی که در طول تمرین به آنها اعلام کرده بودیم، را کاملا در عملکرد بازیکنان مشاهده کرده و در هر دو مسابقه تمام برنامه‌های تمرینی اجرا شد. در واقع بازیکنان در این دو مسابقه تدارکاتی محک جدی خوردند. برابر تیمی بازی کردیم که از لحاظ سنی ۲ سال بالاتر از ما بودند اما تیم ما نشان داد که در چالش‌هایی که در بازی با تیم‌های بزرگتر از خود به میدان می‌روند نیز موفق هستند. در یک ماه اخیر  با کار و تمرین فراوان تا حدودی به اهداف خود رسیده‌ایم و من به آینده این تیم خوشبین هستم.

سرمربی تیم امید درباره شرایط اردو در عراق گفت: شرایط خوبی داریم و از فدراسیون فوتبال عراق تشکر می‌کنم چرا که شرایط خوبی را برای ما در این کشور فراهم کرده و دو بازی مفید را انجام دادیم.

وی افزود: در بازی‌های دوستانه هدفمان بیشتر به کسب تجربه است اما نتیجه هم بی‌تاثیر نیست. در بازی اول هم می‌توانستیم پیروز باشیم اگر یکی، دو اشتباه از سوی بازیکنانمان رخ نمی‌داد. در مجموع از عملکرد شاگردانم راضی هستم.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

آمار بازدید:

بازدید امروز: 0 بازدید

بازدید دیروز: 0 بازدید

بازدید کل : 0 بازدید

افراد آنلاین: نفر