جمعه ۰۹ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۵:۴۹
تبلیغ داخلی

تبلیغات

تبلیغات

سرویس: مصاحبه ها
 |  ۴/ دی/ ۱۳۹۸ - ۱۳:۱۴
  |   نظرات: يك نظر
2,107 نفر بازدید

کرمانی‌مقدم: پرسپولیس فعلی هجومی‌تر از تیم برانکو است/ کالدرون کار استراماچونی را نمی‌کند

پرسپولیس نیوز: پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: پرسپولیس کالدرون خیلی هجومی‌تر از تیم برانکو بازی می‌کند.

مرتضی کرمانی مقدم در مورد اینکه کالدرون ادعا کرده اگر مشکل مالی اش حل نشود، از پرسپولیس جدا می شود، اظهار داشت: فکر نمی‌کنم چنین اتفاقی رخ بدهد زیرا محمدحسن انصاری‌فرد مدیرعامل باشگاه اعلام کرد که تا جمعه مشکلات مالی کالدرون حل می‌شود. بنابراین کالدرون از پرسپولیس نمی‌رود اما اگر خدای ناکرده این اتفاق رخ بدهد اوضاع تیم خیلی به هم می‌ریزد.

وی در مورد اینکه پیش از این مدیران استقلال هم می‌گفتند استراماچونی از تیم جدا نخواهد شد، عنوان کرد: او که تیم را رها کرد و رفت، اما کالدرون چنین کاری را نخواهد کرد و امیدوارم چنین شرایطی برای پرسپولیس رقم نخورد.

مهاجم اسبق پرسپولیس در مورد اینکه شرایط فنی پرسپولیس کالدرون را چگونه می‌بیند، اظهار داشت: این تیم روز به روز بهتر می‌شود. او بازیکنان را شناخته و به خوبی بر تیم مسلط شده است. پرسپولیس برانکو محتاط‌تر بازی می‌کرد اما تیم کالدرون خیلی هجومی‌تر بازی می‌کند و در خلق موقعیت‌های گل موفق‌تر است. پرسپولیس هرچه از ابتدای فصل گذشت شرایطش بهتر شد.

وی در مورد اینکه نظرش در مورد چالش بین بیرانوند و کالدرون چیست، عنوان کرد: من دقیقاً نمی‌دانم چه اتفاقی رخ داد اما بیرانوند باید به خاطر تیم و هواداران آرامش خود را حفظ کند و از نظر مربی اطاعت کند زیرا در هر حال حق با سرمربی تیم است.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

One Response to “کرمانی‌مقدم: پرسپولیس فعلی هجومی‌تر از تیم برانکو است/ کالدرون کار استراماچونی را نمی‌کند”

  1. majid گفت:

    ۰

    ۶

    کالدرون هم دم درآورده است.

آمار بازدید:

بازدید امروز: 23396 بازدید

بازدید دیروز: 48269 بازدید

بازدید کل : 20962663 بازدید

افراد آنلاین: 12 نفر