یکشنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۹:۵۸
تبلیغ داخلی

تبلیغات

تبلیغات

سرویس: مصاحبه ها
 |  ۲۸/ خرداد/ ۱۳۹۸ - ۱:۲۶
  |   نظرات: بدون نظر
3,221 نفر بازدید

کرمانی مقدم: گل‌محمدی بهترین گزینه ایرانی برای جانشینی برانکوست

پرسپولیس نیوز : پیشکسوت پرسپولیس گفت: به نظر من بهتر است که جایگزین برانکو مربی خارجی باشد اما اگر به دنبال مربی ایرانی هستند گل‌محمدی بهترین مربی است.

مرتضی کرمانی‌ مقدم ، در مورد جدایی برانکو از پرسپولیس گفت: برانکو در مدتی که در پرسپولیس حضور داشت نتایج خوبی گرفت. هواداران از عملکرد او رضایت کامل داشتند اما باید قبول کرد که فوتبال ورزشی حرفه‌ای است و این مربی به دلیل دریافت پیشنهاد بهتر از پرسپولیس جدا شد. همانطوری که برخی بازیکنان هم در حساس‌ترین موقعیت با دریافت پیشنهاد خوب مالی پرسپولیس را ترک کردند.

وی افزود: هواداران پرسپولیس هم نباید زیاد حساسیت به خرج بدهند و عکس‌العمل شدیدی داشته باشند فوتبال همین است. بازیکنان و مربیان می‌آیند و می‌روند اما پرسپولیس همیشه می‌ماند. پرسپولیس باشگاه بزرگی است.

این پیشکسوت در مورد اینکه مربی می‌تواند افتخارات برانکو را در پرسپولیس تکرار کند یا نه گفت: تیم پرسپولیس تیم بزرگی است و بازیکنان فصل قبل هم در این تیم مانده‌اند و هر مربی به پرسپولیس بیاید کار راحتی در این تیم خواهد داشت زیرا این بازیکنان چند سال است که کنار هم بازی می‌کنند و ضمن اینکه احتمالا یکی دو بازیکن جدید هم به تیم اضافه خواهند شد.

کرمانی‌مقدم در مورد اینکه بهترین مربی برای جایگزینی برانکو چه کسی است، گفت: به نظرم بهتر است یک مربی خوب خارجی جانشین برانکو شود اما از بین مربیان ایرانی هم یحیی گل‌محمدی بهترین جانشین برای برانکوست.

وی در مورد اینکه این مربی با پدیده قرارداد دارد گفت: اگر به گل‌محمدی سرمربیگری پرسپولیس را پیشنهاد بدهند می آید.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


ads


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

آمار بازدید:

بازدید امروز: 27566 بازدید

بازدید دیروز: 58142 بازدید

بازدید کل : 17144382 بازدید

افراد آنلاین: 12 نفر