جمعه ۰۲ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۹:۴۱
تبلیغ داخلی

تبلیغات

تبلیغات

 |  ۲۳/ آذر/ ۱۳۹۷ - ۲۲:۰۷
  |   نظرات: ۷ نظر
1,187 نفر بازدید

کروز: پیروانی به دنبال ایجاد فضایی برای برگشتن به پرسپولیس است!

دستیار کارلوس کی‌روش در تیم ملی ایران درباره اتفاقات بازی امروز پرسپولیس و پارس جنوبی جم گفت: به دلیل تکرار بی‌احترامی‌ها ورزشگاه را ترک کردم!

اوسیانو کروز – مربی تیم ملی در ابتدا در پاسخ به سوالی در مورد اینکه آیا وی امروز ورزشگاه را ترک کرده است گفت: بله. این اتفاق افتاد و دلیل آن هم به خاطر بی احترامی و تکرار رفتارهای تحریک آمیز و توهین آمیزی بود که متاسفانه توسط برخی از افراد در ورزشگاه انجام شد و این اتفاق تنها یک دلیل دارد و آن این است که برخی افراد در حال تحریک و تغییر علایق برخی از هواداران پرسپولیس بر علیه تیم ملی هستند.

وی در پاسخ به سوالی که منظور شما از افراد چیست؟ ظاهرا امروز افشین پیروانی صحبتهایی در مورد تیم ملی مطرح کرده، افزود: ایشان یک نمونه از افرادی است که با بیان مطالبی که نادرست و دروغ است، از پشت پرده در حال ایجاد این فضای تحریک آمیز و خصومت آمیز هستند. آقای افشین بنده را شگفت زده نمی کند. من حتی خجالت می کشم که صحبتهایی که ایشان راجع به آقای برانکو را مطرح کردند را بیان کنم، صحبتهایی که باید بگویم ناخوشایند بود ولی اگر لازم باشد من آن صحبتها را حتی در مقابل آقای برانکو عنوان می کنم. این تنها من نبودم که این صحبتها را شنیدم بلکه همه این صحبتها را شنیده اند.

وی در پایان گفت: . در حال حاضر که ایشان به دنبال ایجاد فضایی برای برگشتن به باشگاه پرسپولیس و بودن در کنار آقای برانکو است صحبتهایش را برعکس کرده و سمت و سوی این صحبتها را به طرف سرمربی تیم ملی و همینطور تیم ملی تغییر داده است. اما واقعا چه اشخاصی می توانند به صحبتهای وی اعتبار ببخشند، شخصی که توسط کمیته اخلاق به مدت ۵ سال محروم شده بود.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

7 Responses to “کروز: پیروانی به دنبال ایجاد فضایی برای برگشتن به پرسپولیس است!”

 1. مسافر گفت:

  ۰

  ۰

  خفه شو …اصلا به تو و امثال تو ربطی ندارد …..بفهم نفهم

 2. برانکوپلیس گفت:

  ۰

  ۰

  خفه شو آشغال عوضی،نوچه کثیف گی روش!!!!افشین عشقه،مگه میمیری زر نزنی

 3. حسام الدین حسام گفت:

  ۰

  ۰

  بمیرم واسه شما که اصلا حرص پول و مقامو وجاه طلبی ندارین خخخخخخ مرتیکه الاغ

 4. حمید گفت:

  ۰

  ۰

  اخه الاغ پرسپولیس خونه افشین با تعصبه احتیاج نداره با این چیزا بیاد پرسپولبس , چقدر شما احمقین , با این چیزا تو استادیومها تشویق نمیشین , باید از برانکو معذرت خواهی کنین تا تشویق شین , در اخر خیلی احمقی که فکر میکنی با این چیزا افشین خان خراب میشه

 5. سیروس گفت:

  ۰

  ۰

  خدایا ببین کار ما به کجا کشیده، آمریکا با اون دک و پزش جرأت قدقد نداره اما یه اجنزی مفنگی که نمایندگی واکس شفق رو داره برا ما دم درآورده و هرچی لایق خودشو خونواده شه نثار هوادار و پیشکسوت میکنه. برو شیشه ت رو بکش عمو.

 6. Sajad گفت:

  ۰

  ۰

  ببند گاله رو ، ببند سگ سیاه ، اربابتو سگ قلاده در دست برانکو هم قبول نداریم، چه برسه به تو واکس

 7. پرسپولیس57 گفت:

  ۰

  ۰

  به توربطی نداره بی اصل ونصب.پرسپولیس خونه افشینه

آمار بازدید:

بازدید امروز: 19188 بازدید

بازدید دیروز: 43406 بازدید

بازدید کل : 20610780 بازدید

افراد آنلاین: 15 نفر