سه شنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۳:۴۲
تبلیغ داخلی


 |  ۸/ خرداد/ ۱۳۹۹ - ۱۶:۴۷
  |   نظرات: ۲ نظر
1,130 نفر بازدید

کرونا در تراکتور و شهرخودرو؟/ مدارک پزشکی را منتشر کنید، لطفا

هر ۲ باشگاه تراکتور و شهرخودرو در خصوص بازیکنان مبتلا شده به کرونا با قطعیت صحبتی نکرده‌اند و تنها اعلام کرده‌اند که ۶ بازیکن مشکوک به کرونا در این دو باشگاه وجود دارند، موضوعی که به نظر می‌رسد با سایر ادله همخوانی ندارد و تا واقعیت نیز فاصله داشته باشد.

به گزارش ایسنا، فرهاد حمیداوی مالک شهرخودرو اعلام کرد که ۲ بازیکن این تیم مشکوک به کرونا هستند و این کار را برای تمرین کردن آن‌ها سخت خواهد کرد. موضوعی که چند روز پیش برای دیگر تیم خصوصی فوتبال ایران یعنی تراکتور نیز رخ داد و این باشگاه هم اعلام کرد ۴ بازیکنش مشکوک به ابتلا به ویروس کرونا هستند و نمی‌توانند تمرینات را برای آمادگی در لیگ نوزدهم آغاز کنند.

این اتفاق درحالی برای ۲ تیم شهرخودرو و تراکتور رخ داده که به نظر می‌رسد می‌تواند تا اثبات و تایید نهایی این اظهارات فاصله داشته باشد.

زمانی این اظهارنظر مالک ۲ باشگاه کمی شبهه ایجاد می‌کند که بدانید دوشنبه شب، بسیاری از اعضای باشگاه شهرخودرو اعلام کردند هنوز پاسخ آزمایش‌ها نیامده اما یک روز بعد حمیداوی در مصاحبه‌ای اعلام کرده که از همان ۲ شنبه می‌دانسته ۲ بازیکن تیمش مشکوک به کرونا هستند.

شاید مسائل مالی یکی از اصلی‌ترین دلایلی است که این ۲ باشگاه خصوصی نمی‌خواهند لیگ نوزدهم ادامه پیدا کند. قرارداد سنگین برخی بازیکنان تراکتور آن هم به دلار باعث شده تا این باشگاه لیگ برتری بخواهد لیگ ادامه پیدا نکند و ۳۰ یا ۴۰ درصد از قرارداد بازیکنان تیممش را بکاهد. شهرخودرو نیز داشتان مشابهی دارد تیمی که اواسط فصل با مشکلات مالی روبرو بود و یحیی گل‌محمدی و چندی از بازیکنان این تیم ساز جدایی کوک کردند.

حالا کرونا فرصت ویژه‌ای برای تیم‌های زیان‌ده ایرانی و به خصوص تیم‌های خصوصی که از جیب خود هزینه می‌کنند به وجود آورده تا شاید بتوانند مقداری اوضاع مالی خود را مدیریت کنند.

البته تا اینجا تنها اختلاف نظر ۲ باشگاه شهرخودرو و تراکتور در خصوص سرنوشت لیگ نوزدهم است. چرا که آذربایجانی ها معتقدند هیچ تیمی نباید قهرمان شود هیچ تیمی هم نباید سقوط کند و همه چیز به فصل بعد موکول شود! اما مصاحبه حمیداوی نشان داد او با مخالفتی با قهرمانی پرسپولیس در صورت به پایان نرسیدن لیگ ندارد و به عنوان اولین تیم قهرمانی پرسپولیس را امضای می کند و تنها مسائلی که نام برده شد برای او مهم است.

این اظهارنظر دوگانه مالکین ۲ باشگاه و به خصوص باشگاه پدیده شبهات مختلفی را در ذهن فوتبال دوستان به وجود آورده و بهتر است هر ۲ باشگاه شهرخودرو و تراکتور نام و مدارک پزشکی ۶ بازیکن مبتلا شده به کرونا را منتشر کنند و تا به همه شک و شبهه ها پایان دهند.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

2 Responses to “کرونا در تراکتور و شهرخودرو؟/ مدارک پزشکی را منتشر کنید، لطفا”

 1. حقوقدان گفت:

  ۱۰

  ۰

  سازمان لیگ باید قاطعیت خود رانشان دهدو نظرسنجی از خود باشگاهها انجام بده بر این مبنا که یا مسابقات را انجام تا تکلیف تیم قهرمان،سهمیه های آسیایی و تیمهای سقوط کننده مشخص بشه یا اگرتمایل به ادامه لیگ ندارند لیگ طبق جدول متوقف و قهرمان و سهمیه های آسیایی و تیم های سقوط کننده مشخص بشه
  امروز وزارت بهداشت اعلام کرده که تا پایان تابستان انتظارموج دوم کرونا نداریم ولی درپاییز و زمستان انتظارموج دوم هست و این نشان میده که ۱-قطعا الان بهترین فرصته که نه بازی فشرده انجام و حداقل تکلیف این لیگ مشخص بشه۲- لیگ بعدی با توجه به تقارن پاییز و خصوصا زمستان قطعا به صورت منظم برگزارنخواهد شد و حضور ۱۸ تیم اصلا تو هیچ فرمولی نمیگنجه۳-هرتیمی گه نمیتونه یانمیخواد بازی کنه امتیازاتش در همون حدی که هست لحاظ بشه ورتبه اش درپایان فصل مشخص بشه چون عدم مواظبت خودشون موجب ابتلاشون به کرونا شده( اگه واقعیت داشته باشه)۴- تمام بازیهای باقی مانده تیمهایی که حضورپیدانمیکنن سه برصفر به سود حریفاشون اعلام که حقی از تیمی ضایع نشه

 2. Ali.darabpour گفت:

  ۱۰

  ۱

  این سازمان لیگ بیناموس باید قهرمان مشخص کنه و تمام بریم تو فصل نقل و انتقالات … با این شرایط ک نمیشه هرروز یه تیم میاد میگه N تا بازیکنمون مصدومن به گوش سازمان لیگ برسونید آقا لیگ تعطیل کنید بره جام بدن تیمی ک واقعا زحمت کشیده … چطور اوایل همین فصل که ما تیممون بد نتیجه میگرفت وزیر پرسپولیسی نبود … کوتاه نباید آقایون اینا هرکاری میکنن جام ب ما نرسه و الا صریح و رسا اعلام میکردن در صورت تعطیلی لیگ جدول همین جوری میمونه با سهمیه و قهرمان و سقوط کننده … اونوقت همین صنعت و فولاد بیشرف و پیکان و گل گهر و بقیه تیم هایی ک ضرر میکنن هم پشت ما در میان … الان کل لیگ نه کل ایران علیه پرسپولیسه و هرروز هرروز یه مطلب … خودشونم میدونن چ خبره بخدا … سازمان لیگی ک هرکس میرسه یه جور حرف میزنه بهش و هرکس یه رای داره و بخودشون اجازه میدن بگن ما نمیایم یا تضمین بدید
  بدرد بخش زایمان میخوره و خلاص
  کوتاه نیاید رحم نکنید
  Loding…. poker

آمار بازدید:

بازدید امروز: 30763 بازدید

بازدید دیروز: 39241 بازدید

بازدید کل : 25717854 بازدید

افراد آنلاین: 14 نفر