دوشنبه ۰۶ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۳۳
تبلیغات

تبلیغات

سرویس: مصاحبه ها
 |  ۲۵/ آبان/ ۱۳۹۷ - ۱۷:۱۲
  |   نظرات: ۲ نظر
1,444 نفر بازدید

در واکنش به ظاهر نامناسب ورزشگاه آزادی / کریمی: برای ترمیم عمرانی و سازه‌های آزادی ۲۰۰ میلیارد اعتبار نیاز داریم

پرسپولیس نیوز: مدیر عامل شرکت توسعه و نگهداری گفت: برای ادامه آماده سازی و ترمیم عمرانی و سازه ای آن نیاز به دویست میلیارد اعتبار و حداقل دو سال زمان داریم.

حسن کریمی با اشاره به ادامه آماده سازی و برنامه نگهداری مجموعه بزرگ آزادی تهران، گفت: در مدت بیست روز در کاری جهاد گونه توانستیم الزامات مد نظر کنفدراسیون آسیا را آماده کنیم و خوشبختانه فینالی در شان نام ایران برگزار شد.

وی ادامه داد: قطعا ما ادعایی نداشتیم که تمام مشکلات این مجموعه بزرگ را در سه هفته حل کرده ایم، چرا که برای ادامه آماده سازی و ترمیم عمرانی و سازه ای آن نیاز به دویست میلیارد اعتبار و حداقل دو سال زمان داریم.

کریمی در پایان گفت: البته اتفاق خوبی هم افتاد و برای فینال آسیا گیت های ورودی تماشاگران آماده شد و ان‌شاالله در ادامه راه ما برنامه های خودمان را برای آماده سازی و بازسازی مجموعه و استادیوم بزرگ آزادی ادامه خواهیم داد، چرا این مجموعه ملی، سرمایه مردم ایران است.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

2 Responses to “در واکنش به ظاهر نامناسب ورزشگاه آزادی / کریمی: برای ترمیم عمرانی و سازه‌های آزادی ۲۰۰ میلیارد اعتبار نیاز داریم”

 1. علی گفت:

  ۰

  ۰

  در نظر سنجی مارکا شرکت کنید با قند شکن وارد شید

 2. BeHnAm گفت:

  ۰

  ۰

  کل هزینه ساخت استادیوم فولاد آرنا با طراحی به روز آلمانی و امکانات کامل مثل استخر و … شده حدود ۱۵۰ میلیارد (به اعلام خودشون).
  ایشون میگه فقط ۲۰۰ میلیارد میخوایم برای تعمیرات!!!!
  خودتون پیدا کنید پرتقال دزد را …

آمار بازدید:

بازدید امروز: 15623 بازدید

بازدید دیروز: 64370 بازدید

بازدید کل : 5159312 بازدید

افراد آنلاین: 24 نفر