یکشنبه ۰۳ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۰۳
بالا داخلی سه
 |  ۳۰/ بهمن/ ۱۳۹۶ - ۰:۴۰
  |   نظرات: يك نظر
1,374 نفر بازدید

کعبی: پول ندهند قطعاً برابر پرسپولیس بازی نمی‌کنیم

وبسایت رسمی برنامه نود – مدافع تیم فوتبال استقلال خوزستان گفت: شرایط مالی بازیکنان تیم ما افتضاح است و اگر پول‌مان را ندهند مقابل پرسپولیس بازی نمی‌کنیم.

عقیل کعبی در مورد مشکلات مالی استقلال خوزستان اظهار داشت: شرایط مالی استقلال خوزستان واقعاً افتضاح است. قبلاً شرایط خوب بود، اما الان پولی به بازیکنان نمی‌دهند. خیلی از بچه‌های تیم ما جوان هستند و پول کرایه ماشین ندارند تا در تمرینات حاضر شوند و مسئولان هم به فکر بازیکنان نیستند. من پنج هفته مصدوم بودم، اما مدیرعامل یا مسئولان باشگاه یک بار تماس نگرفتند تا حالم را بپرسند.

وی ادامه داد: بازیکنان ما نزد مدیرعامل رفته بودند تا در مورد مشکلات مالی صحبت کنند. مدیرعامل باشگاه به آنها گفته بود که هر وقت برنده شدید به شما پول می‌دهیم و هر بازیکنی هم قصد جدایی دارد می‌تواند این کار را انجام دهد. این برخورد اصلاً درست نیست و اگر مشکلات را حل کنند شک نکنید که نتایج خوبی می‌گیریم و در لیگ برتر می‌مانیم. مالک و مدیرعامل باشگاه قول داده بودند که هر هفته ۲۰۰ تا ۳۰۰ میلیون به تیم تزریق کنند که دو هفته این اتفاق افتاد، اما الان دو ماه است که پول نگرفته‌ایم.

مدافع تیم فوتبال استقلال خوزستان در مورد بحث عدم حضور بازیکنان این تیم برابر پرسپولیس تصریح کرد: اگر پول‌مان را ندهند واقعاً برابر پرسپولیس حاضر نخواهیم شد و هر کاری هم که دل‌شان می‌خواهد انجام دهند. وقتی برای ما هیچ ارزشی قائل نیستند، چرا ما باید خودمان را اذیت کنیم؟ واقعیت این است که من چشمم آب نمی‌خورد که این مشکلات حل شود.

۲۰۵۱

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


ads


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

One Response to “کعبی: پول ندهند قطعاً برابر پرسپولیس بازی نمی‌کنیم”

  1. ششلول گفت:

    ۱۷

    ۰

    معمولاً تیمهای اعتصابی با یک قول و قرار و شارژ روحی مناسب به بازیها بر می گردند. احتمالاً در روزهای آتی مقداری پول به حساب بازیکنان استقلال خوزستان واریز می کنند و به آنها قول می دهند در صورت شکست پرسپولیس پاداش و پول بیشتری دریافت کنند. لذا پرسپولیسی ها باید منتظر یک تیم متفاوت باشند. هم بازیکنان پرسپولیس باید تلاش مضاعف داشته باشند و هم هواداران عزیز کم نگذارند. ما قهرمانی را این ور سال می خواهیم.

آمار بازدید:

بازدید امروز: 36094 بازدید

بازدید دیروز: 62816 بازدید

بازدید کل : 11473525 بازدید

افراد آنلاین: 22 نفر