سه شنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۶:۰۸
تبلیغات

تبلیغات

سرویس: مصاحبه ها
 |  ۱۶/ مهر/ ۱۳۹۷ - ۰:۵۸
  |   نظرات: يك نظر
1,049 نفر بازدید

کلانی: بازیکنان پرسپولیس اسیر جو نشوند/ حالا وقتش است تا همه به پرسپولیس به چشم تیم ملی نگاه کنند

پرسپولیس نیوز: پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس ضمن اشاره به اهمیت بازی برگشت این تیم مقابل السدقطر گفت: دارایی های برانکو ایوانکوویچ برای استفاده از بازیکنان فقیرانه است.

حسین کلانی در خصوص اهمیت بازی برگشت پرسپولیس مقابل السد قطر در ورزشگاه آزادی گفت: من مطمئن هستم کادرفنی پرسپولیس اسیر پیروزی یک بر صفر در بازی رفت نمی شوند. آنها بازیکنان تیم را آگاه خواهند کرد که اگر کوچکترین غفلتی کنند به فینال نمی رسند.

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس ادامه داد: بازیکنان نباید اسیر جو خودساخته شوند. بدون شک صندلی های ورزشگاه چندین ساعت مانده به آغاز بازی پر خواهدشد. بازیکنان پرسپولیس باید منطق تاکتیکی خود را پیاده کنند تا آرزوی پرسپولیس پس از مدت ها برآورده شود و این تیم به فینال لیگ قهرمانان آسیا برسد.

وی افزود: اگر پرسپولیس بتواند حریف خود را همچون بازی رفت طوری کنترل کند که حملاتش پشت محوطه جریمه خنثی شود بدون شک به فینال می رسد. در غیر این صورت کار سختی در انتظار برانکو خواهد بود. دارایی های سرمربی پرسپولیس واقعا محدود و فقیرانه است. او نمی تواند هر وقت دلش خواست سیستم تیمش را تغییر دهدت. چون بازیکنان مورد نیاز را ندارد. فراموش نکنیم بیش از یک سال است که پرسپولیس نمی تواند بازیکن بگیرد و همین موضوع کار را برای آنها سخت می کند.

کلانی در پایان خاطرنشان کرد: حالا وقتش است تا همه به پرسپولیس به چشم تیم ملی نگاه کنند. به هر حال این تیم می تواند افتخار بزرگی برای تاریخ فوتبال باشگاهی ایران رقم بزند. امیدوارم هرگونه همکاری با پرسپولیس انجام شود تا آنها بتوانند فوتبال ایرانی را به رخ آسیا بکشند.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


ads


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

One Response to “کلانی: بازیکنان پرسپولیس اسیر جو نشوند/ حالا وقتش است تا همه به پرسپولیس به چشم تیم ملی نگاه کنند”

  1. amir گفت:

    ۰

    ۰

    باسپاس از آقای کلانی پیشکسوت ناب ایران زمین در عرصه فوتبال پاک پرسپولیس. مهم این است ملیونها هوادار درسرتاسر جهان حتی کشورهای عربی حوزه خلیج فارس به پرسپولیس به عنوان تیم ملی مردمی ایران نگاه میکنند.همه میدانند که درداخل فدراسیون تاج و فغانی و فتحی وفتاحی در کنار تیم مردم نیستند.اما پرسپولیسیها خدا را دارند که همین بس کافی است.با خدا باش و پادشاهی کن.پرسپولیس باید دردفاع توپهای بلند راجمع کند وخطای پشت هجده یعنی ضربه آزاد کم بدهد.

آمار بازدید:

بازدید امروز: 78849 بازدید

بازدید دیروز: 90038 بازدید

بازدید کل : 6821256 بازدید

افراد آنلاین: 26 نفر