جمعه ۲۰ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۱:۳۰
تبلیغ داخلی


 |  ۱۹/ خرداد/ ۱۳۹۸ - ۱۰:۵۴
  |   نظرات: ۷ نظر
4,925 نفر بازدید

کلانی: با مربی خارجی مخالفم اما برانکو خودی است/ دیگر ساکت نمی‌نشینیم

پرسپولیس نیوز: پیشکوست باشگاه پرسپولیس گفت: برخی‌ها می‌خواهند کاری کنند تا برانکو از پرسپولیس جدا شود تا به اهداف خود برسند اما ما پیشکسوتان دیگر ساکت نخواهیم نشست.

حسین کلانی در خصوص  اینکه برانکو سرمربی پرسپولیس به دلیل مشکلات مالی شاید از این تیم جدا شود گفت:  متاسفانه اتفاقاتی در حال رخ دادن است که شاهد هستیم برخی‌ها در داستان برانکو شیطنت می‌کنند. این وظیفه باشگاه است که پول برانکو را بدهد و امیدوارم که هرچه زودتر این اتفاق رخ بدهد چرا که او احساس غرور را به پرسپولیسی‌ها برگردانده و شاهد هستیم که در این سال‌های اخیر با حضور او تیم پرسپولیس به چه موفقیت‌هایی دست پیدا کرده است. من همواره با حضور مربیان خ ارجی در ایران مخالف بودم و اعتقاد داشتم که باید کار را به مربیان ایرانی بدهیم اما موضوع برانکو فرق می‌کند و ما پرسپولیسی‌ها او را از خودمان می‌دانیم.

وی ادامه داد: اگر کسی بخواهد   جلو کار کردن برانکو را در پرسپولیس بگیرد و مانع فعالیت‌های او شود آن وقت ما پیشکسوتان هم حرف‌های زیادی برای گفتن داریم.  ما تا الان سکوت کردیم و دخالتی انجام ندادیم اما اگر قرار باشد با برانکو که عامل دلخوشی پرسپولیسی‌ها بوده اینطور برخورد شود آنوقت ما هم ساکت نمی‌نشینیم و مسائلی که وجود دارد را بیان خواهیم کرد. من کاری به هیچ شخصی ندارم چرا که به هر حال مسئولان باشگاه زحمت می‌کشند و با تلاش کادر فنی و بازیکنان پرسپولیس به موفقیت‌های خوبی رسیده و شاهد هستیم با برانکو توانسته‌ایم نتایج درخشانی را بگیریم. از طرف دیگر این تیم متعلق به مردم است و در سرما و گرما هیچگاه پشت پرسپولیس را خالی نکردند اما اگر برخی‌ها بخواهند برای ماندن برانکو سنگ‌اندازی کنند آن وقت ما هم ناگفته‌ها را مطرح می‌کنیم.

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس افزود: در همه عمر ورزشی‌ام با حضور مربیان خارجی مخالف بودم اما یکی دو مربی خارجی در زندگی شخصی و ورزشی من بسیار تاثیرگذار بودند و همیشه ممنون آنها هستم اما درباره برانکو هم همین نظر را دارم چرا که او عملکرد بسیار درخشانی داشته است و همه ما پرسپولیسی‌ها امیدوار هستیم که او در این تیم بماند. من هیچگاه به چنین مسائلی ورود نمی‌کردم و حتی زمانی که کارلوس کی‌روش هم در ایران بود هیچگاه صحبت نکردم تا همبستگی تیم ملی به هم نخورد و از او حمایت کردیم اما همه دیدند که او چقدر به فوتبال و مملکت ما ضرر زد و دست آخر با کلی تهمت‌زدن به ایران و ایرانی نشان داد که کم شخصیت است. موضوع برانکو اما فرق می‌‌کند و او شخصیت والای خودش را نشان داده و همه پرسپولیسی‌ها خواهان ماندن او در این تیم هستند.

کلانی تصریح کرد: اگر عده‌ای بخواهند بر سر موضوع برانکو شیطنت کرده و کاری کنند که او برود آن وقت ما پیشکسوتان هم ساکت نمی‌نشینیم و خیلی از مسائل را افشا می‌کنیم و می‌گوییم که هزینه‌های باشگاه کجا مصرف شده و به چه کسانی رسید.  ما نمی‌خواهیم جو پرسپولیس خراب شود اما برخی‌ها می خواهند برانکو از پرسپولیس برود تا بتوانند به اهداف خود برسند و اگر آقایان نمی‌توانند کاری کنند که برانکو بماند بهتر است بروند.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

7 Responses to “کلانی: با مربی خارجی مخالفم اما برانکو خودی است/ دیگر ساکت نمی‌نشینیم”

 1. حمید رضاgh گفت:

  ۰

  ۰

  علت اینکه جناب حسین کلانی انقدر برآشفته هستند چیست؟ مگر درآمدها چگونه هزینه میشود که استاد کلانی را وادار به اینگونه گفتن واداشته لطفاً شفاف سازی کنید.

 2. Ali F 6 گفت:

  ۰

  ۰

  درود بر شما استاد کلانی، کاش حداقل یکی ازین افراد که سرطان باشگاست یعنی آقای کاشانی رو میگفتی که یکم خودشو جمع کنه فکر نکنه هوادارا دور از جونشون خرن! از چندماه قبل این حرکتو با اون مصاحبه شروع کرد بعد با انگشتر ماست مالیش کرد ولی بعد ازون تا خود امروز داره تلاش میکنه برانکو بره چون فکر میکنه موفقیت باشگاه بخاطر وجود بدردنخورشه نه برانکو، هیچ دشمنی از این دست خودیا بدتر نیست، خائنای …

 3. محمد گفت:

  ۰

  ۰

  آن وقت ما پیشکسوتان هم ساکت نمی‌نشینیم و خیلی از مسائل را افشا می‌کنیم و می‌گوییم که هزینه‌های باشگاه کجا مصرف شده و به چه کسانی رسید……
  آقا همین الان بگین لطفا

 4. حبیب گفت:

  ۰

  ۰

  پروین ونوچه هاش چرا از برانکو و پرسپولیس حمایت نمی کنند⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩

 5. اسد گفت:

  ۰

  ۰

  زنده باد پاطلایی سالهای دور…الحق که رفیق شفیق سرطلایی بوده و هستید. باید ورود کنید و نگذارید برانکو را دلسرد کنند . برانکو هم اعتبار را به پرسپولیس برگرداندو هم با کمترین هزینه ، درآمد ایجادکرد برای سازمان ورزش. پول نایب قهرمانی پرسپولیس را دادند به کی روش…

 6. ارمان گفت:

  ۰

  ۰

  پیشکسوتان نباید در شرایط فعلی سکوت اختیار کنند و گوشه عزلت اختیار کنند. لطفا تا دیر نشده کاری برای تیم بکنید .
  برای هوادار واقعا جای سوال است چگونه تیمی که از تیم های دیگر درآمد خیلی بیشتری داشته و به دلیل بسته بودن پنجره نقل و انتقالاتی هزینه زیاده نداشته الان مشکل دارد نمی تواند هزینه مربی خود را پرداخت کند در حالیکه تیم های دیگر هیچ مشکل مالی ندارند و … ؟؟؟ این پول ها کجا رفته ؟؟؟!!!!!
  چرا وزارت ورزش نمیتواند به پرسپولیس کمک کند و مشکل قانونی دارد ولی وزارت صنعت و کارخانه فولاد بدون هیچ منع قانونی تمام هزینه های سپاهان را میدهد ؟؟؟!!!!

 7. احمد پرسپولیسی گفت:

  ۰

  ۰

  بهتره همین الان سکوت را بشکنید که فردا دیر میشه می ترسم اینا به هدفشون برسن و دیگه فایده ای نداشته باشه
  زنده باد برانکو کبیر


 

 
 

 

آمار بازدید:

بازدید امروز: 10934 بازدید

بازدید دیروز: 35124 بازدید

بازدید کل : 25545358 بازدید

افراد آنلاین: 7 نفر