جمعه ۱۵ فروردین ۱۳۹۹ ساعت ۲:۵۲
تبلیغ داخلی

تبلیغات

تبلیغات

سرویس: مصاحبه ها
 |  ۴/ فروردین/ ۱۳۹۹ - ۱۴:۲۳
  |   نظرات: ۴ نظر
553 نفر بازدید

کلهر: خصوصی‌سازی پرسپولیس و استقلال بهترین اتفاق سال جدید است / انصاری‌فرد فوتبالی بود و مدیر خوبی بود

پرسپولیس نیوز: پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: زمانی که باشگاه خصوصی می‌شود، درآمدزایی دارد و در مجموع به نظر من خصوصی سازی این دو تیم در سال جدید می‌تواند مهم‌ترین اتفاق سال باشد.

محمود کلهر در خصوص شرایط این روز‌های پرسپولیس اظهار داشت: من هم مانند تمام پیشکسوتان و هواداران این تیم منتظر هستم تا مدیریت این باشگاه سروسامان بگیرد، ما در این چند سال ثبات مدیریتی در پرسپولیس نداشتیم. این تیم نیاز به یک مدیر فوتبالی دارد که تفکرات خودش را داشته باشد تا بتواند به تیم کمک کند.

وی ادامه داد: انصاری‌فرد مدیر فوتبالی بود، اما بنابر اختلافی که با هیئت مدیره داشت استعفا داد در حالی که به نظر من گزینه خوبی برای پرسپولیس بود، اما خب متاسفانه این اتفاق افتاد، اما الان نباید دنبال مقصر بگردیم، چون مشکلات باشگاه پرسپولیس و سایر باشگاه‌ها مثل استقلال باید ریشه‌ای حل شود. این دو تیم نیاز به هیئت مدیره قاطع و مدیرعامل خوب دارند، وزارت ورزش که متولی این دو تیم است باید این امکانات را برای هر دو تیم فراهم سازد، اما اگر واقعا وزارت ورزش نمی‌تواند این دو تیم را اداره کند به نظرم خصوصی سازی راه حل این دو تیم خواهد بود.

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس تصریح کرد: وقتی پرسپولیس به فینال آسیا رفت از چه چیری ضربه خورد؟ کمبود بازیکن، به علت محرومیت از پنجره نقل و انتقالات؛ یعنی ما یک قهرمانی آسیا را به خاطر مشکل مدیریتی از دست دادیم. به نظرم دیگر از این بالاتر نداریم که تیمی به فینال آسیا برود، اما به خاطر مشکلات مدیریتی سالیان قبل، نتواند قهرمانی را کسب کند. اینجاست که مشکلات مدیریتی و عدم ثبات مدیریت خودش را نشان می‌دهد.

کلهر درباره خصوصی‌سازی دو تیم هم گفت: زمانی که باشگاه خصوصی می‌شود درآمدزایی دارد، حق پخش تلویزیونی دارد، بلیت فروشی و تبلیغات دور زمین را دارد. تمام این مسائل درآمدزایی می‌کند و باشگاه از لحاظ مالی به مشکل نمی‌خورد که فیفا وارد پرونده‌ها شود و تیم را محروم کند. در مجموع به نظر من خصوصی‌سازی این دو تیم در سال جدید می‌تواند مهم‌ترین اتفاق سال باشد.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

4 Responses to “کلهر: خصوصی‌سازی پرسپولیس و استقلال بهترین اتفاق سال جدید است / انصاری‌فرد فوتبالی بود و مدیر خوبی بود”

 1. محمد گفت:

  ۰

  ۰

  مگه بچه ای جناب کلهر !؟ خصوصی سازی !؟ پرسپولیس ؟ حالا استقلال شاید اما پرسپولیس یعنی مردم یعنی یک موسسه برای تبلیغات و مشهور شدن آقایان . میدونی تا حالا چه اشخاصی رو وزارت ب ما معرفی کرده ؟ خو فردا همین ها میشن نماینده میشن رییس جمهور

 2. Pooya گفت:

  ۲

  ۰

  بشین تا خصوصی سازی بشه

 3. ارش۶ گفت:

  ۱

  ۰

  سلام رفقا تا ۱۰سال دیگه خصوصی سازی نمیشه

 4. لاو گفت:

  ۱

  ۱

  همه منتظرن سال نو بشه بگن امسال خصوصی میشن وفلان. جا داره بگیم زر نزنید از وزیرش تا شماها

آمار بازدید:

بازدید امروز: 20374 بازدید

بازدید دیروز: 31706 بازدید

بازدید کل : 22271453 بازدید

افراد آنلاین: 12 نفر