یکشنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۱۷
تبلیغ داخلی

تبلیغات

سرویس: حرف هوادار
 |  ۲۹/ اردیبهشت/ ۱۳۹۹ - ۳:۱۴
  |   نظرات: ۲ نظر
2,175 نفر بازدید

کمپین علیه مالک تراکتور؛ تعطیلی را از هواپیمایی‌تان کلید بزنید

پرسپولیس نیوز: این روزها هر سوژه‌ای برای فوتبالی‌ها اسباب مثال زدن‌شان برای تعطیلی یا ادامه لیگ می‌شود و به‌خصوص در فضای مجازی حتی کمپین‌هایی هم در این راستا شکل می‌گیرد.

اخیراً فوت متین قوسی بازیکن نوجوان که در برنامه ستاره‌ساز مطرح شد واکنش چند باشگاه، مربی و بازیکن را در پی داشت و با استوری‌هایی مشترک خواستار تعطیلی لیگ فوتبال شدند و معتقد بودند کرونا این‌گونه بازیکنان فوتبال را قربانی می‌کند.

کمپین این مخالفان برگزاری ادامه لیگ و موافقان تعطیلی با واکنش باشگاه پرسپولیس روبه‌رو شد و در ادامه پدر این فوتبالیست فقید هم از باشگاه‌ها خواست که مرگ پسرش را ابزاری برای به هدف نشاندن خواسته‌های خود قرار ندهند.

این اتفاق، اما از سوی طرفداران پرسپولیس در فضای مجازی بی‌پاسخ گذاشته نشد و آن‌ها نیز خواستار ساختن یک کمپین جدید شدند. با توجه به اینکه زنوی مالک باشگاه تراکتور و از سردمداران مخالفت با برگزاری ادامه لیگ صاحب یک ایرلاین هم هست پرسپولیسی‌ها می‌گویند حالا که زنوزی و دیگرانی که معتقدند فوتبال و شروع لیگ می‌تواند باعث شیوع بیشتر کرونا شود و درگذشت یک فوتبالیست خارج از زمین را بهانه کرده‌اند بدانند یک خلبان هم به سبب کرونا جان خود را از دست داده است و محیط بسته هواپیما قطعاً بیشتر از محیط باز ورزشگاه می‌تواند مشکل‌آفرین باشد پس بهتر نیست زنوزی تعطیلی را از هواپیمایی خود کلید بزند و کمپین تعطیلی ایرلاین‌ها تشکیل شود؟

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

2 Responses to “کمپین علیه مالک تراکتور؛ تعطیلی را از هواپیمایی‌تان کلید بزنید”

 1. حمید گفت:

  ۱۰

  ۰

  آخه توراچه به فوتبال

 2. عشقم پرسپولیس گفت:

  ۱۰

  ۰

  نمیدونم چرا قالبا پول دست چس مغزهاست۰
  درسته جناب زنوزی

آمار بازدید:

بازدید امروز: 20584 بازدید

بازدید دیروز: 34357 بازدید

بازدید کل : 24446817 بازدید

افراد آنلاین: 7 نفر