پنج شنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۳:۲۲
تبلیغ داخلی


 |  ۲۶/ خرداد/ ۱۳۹۹ - ۱۸:۱۵
  |   نظرات: ۲ نظر
744 نفر بازدید

کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال اعلام کرد: محرومیت در انتظار تحریک به عدم برگزاری لیگ

رییس کمیته انضباطی فدراسیون گفت: برخورد قانونی با مصاحبه تحریک‎آمیز و طرح مطالب کذب و خلاف واقع درباره انجام مسابقات یا تحریک بر عدم شرکت، صورت خواهد گرفت.

به نقل از سایت سایت رسمی فدراسیون فوتبال، ابوالفضل حسن‌زاده محمدی، رییس کمیته انضباطی فدراسیون عنوان کرد: هرگونه مصاحبه تحریک آمیز و طرح مطالب کذب و خلاف واقع درباره انجام مسابقات یا تحریک بر عدم شرکت، مطابق مقررات انضباطی مصوب سال ۱۳۹۷ ، تخلف انضباطی محسوب و محرومیت شخص خاطی را در پی خواهد داشت.
وی افزود: بدون شک کمیته انضباطی در اسرع وقت نسبت به این قبیل تخلفات رسیدگی و تصمیم لازم را خواهد گرفت. بر همین اساس از تمامی باشگاه‌ها می خواهم بر بیان مطالبی که از سوی بازیکنان یا مربیان تیم ها در مصاحبه با رسانه ها و در فضای مجازی صورت می گیرد ، نظارت کامل داشته باشند.
پیش از این فدراسیون طی نامه ای به کلیه باشگاه‌ها و سازمان لیگ فوتبال و فوتسال اعلام کرده بود که بر اساس مقررات انضباطی، پایبندی و رعایت تمامی آیین نامه، بخشنامه‌ها و دستورالعمل های صادره در خصوص چگونگی برگزاری مسابقات فوتبال، فوتسال، فوتبال ساحلی و رعایت پروتکل‌های بهداشتی در همه رده‌ها از سوی باشگاه‌ها، بازیکنان و مقامات رسمی لازم و ضروری است و
هر گونه تخطی از مقررات ابلاغی، تخلف انضباطی محسوب و قابل ارجاع و رسیدگی در کمیته انضباطی فدراسیون است.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

2 Responses to “کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال اعلام کرد: محرومیت در انتظار تحریک به عدم برگزاری لیگ”

 1. محمد حسام گفت:

  ۵

  ۰

  همش زنوزیه…لیگ سریع شروع کنیین اعلام کنیین هر تیمی نیاد بازیاش سه برصفر اعلام میشه یا بگین پرسپولیس قهرمان اعلام میشه همه تحریک کنندگان مثل سگ یکدهفته زودتر میان بازی

 2. پرسپولیس57 گفت:

  ۹

  ۰

  زنوزی عثمانی نجس بازم بهمون توهی کرد.چرااینقدبیشرف وخنثی شدین وازش شکایت نمیکنید؟بابادیگه عصبیمون کردین


 

 

آمار بازدید:

بازدید امروز: 28175 بازدید

بازدید دیروز: 34276 بازدید

بازدید کل : 25527475 بازدید

افراد آنلاین: 14 نفر