دوشنبه ۰۵ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۴:۰۲
تبلیغ داخلی

تبلیغات

تبلیغات

سرویس: مصاحبه ها
 |  ۲۱/ بهمن/ ۱۳۹۸ - ۱۵:۰۵
  |   نظرات: يك نظر
957 نفر بازدید

کنعانی‌زادگان: در دربی به خواسته‌مان نرسیدیم/ مهمترین بازی برای ما دیدار با الدحیل است

پرسپولیس نیوز: مدافع تیم فوتبال پرسپولیس گفت: بازی خوبی از سوی هر دو تیم شاهد بودیم هر چند که ما با هدف برد وارد زمین شدیم اما به چیزی که می‌خواستیم نرسیدیم.

محمد حسین کنعانی زادگان در خصوص شرایط سرخپوشان صحبت های زیر را مطرح کرد:

در خصوص دربی صحبت کنیم که در نهایت بازی با تساوی به پایان رسید.

بازی خوبی از سوی هر دو تیم شاهد بودیم هر چند که ما با هدف برد وارد زمین شدیم اما به چیزی که می‌خواستیم نرسیدیم. با این همه مساوی هم برای ما بد نبود چرا که در صدر جدول جایگاه خود را تثبیت کردیم. البته دیگر دربی برای ما تمام شده و از فردای آن روز به بازی‌های بعدی فکر می‌کنیم. مهم ترین بازی برای ما بازی با الدحیل است.

الدحیل را چطور تیم می‌بینی؟ به خصوص اینکه یک مهاجم مطرح بین الملل مانژوکیچ به این تیم اضافه شده است.

 این تیم از نظر بدنی شرایط خیلی خوبی دارد. الدحیل هزینه‌های خیلی زیادی کرده و بازیکنان گرانقیمتی دارد چرا که هدف آنها امسال قدرت نمایی در آسیاست اما ما هم تیم پرقدرتی هستیم و به عنوان پرتماشاگرترین تیم آسیا وارد این مسابقات خواهیم شد. مطمئنم ما در این بازی برای برد به زمین خواهیم رفت و کاری هم نداریم که مقابل ما چه تیمی قرار دارد. ما با تمرکز و تلاش زیاد به دنبال گرفتن سه امتیاز در هفته اول لیگ قهرمانان آسیا هستیم.

فکر می‌کنی پرسپولیس بتواند الدحیل را در هفته اول و در خانه خود شکست دهد؟

به هرحال ما صد در صد به دنبال برد در این بازی هستیم و تلاش می‌کنیم تا بتوانیم به این مهم دست پیدا کنیم. خوشبختانه روحیه و شرایط بدنی بازیکنان خوب است و تلاش کادر فنی و بازیکنان این خواهد بود که دست پر به تهران برگردیم.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

One Response to “کنعانی‌زادگان: در دربی به خواسته‌مان نرسیدیم/ مهمترین بازی برای ما دیدار با الدحیل است”

  1. اولین تیم تاریخ ایران با پوکر گفت:

    ۱۲

    ۰

    دربی رو که باید با تیم امیدها انجام میدادیم چون تیم مقابل خیلی شخصیت نداشت، همه دیدن هجومی ترین تیم لیگ!!!چطوری توی ۱۸ قدم شرکت اتوبوس رانی افتتاح کرده بود ، این بود هجومی ترین تیم لیگ؟!!!بازی دو دیقه دیگه ادامه میداشت پرسپولیس ۴-۲ رو تکرار میکرد. جانم عظمتتو پرسپولیس جانم به عظمتت که هجومی ها و قوی ها همه برا خودشون قوی و هجومی اند و به محض رویارویی و مقابله با تو همشون تغییر رفتار میدن و جلوت زانو میزنن

آمار بازدید:

بازدید امروز: 44376 بازدید

بازدید دیروز: 53488 بازدید

بازدید کل : 20777316 بازدید

افراد آنلاین: 17 نفر