شنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۵:۳۵
تبلیغ داخلی


 |  ۹/ بهمن/ ۱۳۹۷ - ۱۲:۲۹
  |   نظرات: يك نظر
3,838 نفر بازدید

کنفدراسیون آسیا با پذیرش لایحه پرسپولیس، پرونده ورود به زمین را مختومه کرد

پرسپولیس نیوز: تیم فوتبال پرسپولیس از حضور تماشاگران در اولین بازی لیگ قهرمانان محروم شد. همچنین AFC لایحه باشگاه درباره ورود تماشاگر متخلف به زمین در بازی رفت با کاشیما را پذیرفت و آن را مختومه اعلام کرد.

کنفدراسیون فوتبال آسیا، احکام مربوط به بازی‌های پرسپولیس در لیگ قهرمانان ۲۰۱۸ آسیا را صادر کرد.

طبق آراء کمیته انضباطی کنفدراسیون فوتبال آسیا، باشگاه پرسپولیس به دلیل حضور خارج از ظرفیت و بیش از حد تماشاگران برای هر یک از دو بازی برابر السد در مرحله نیمه نهایی و برابر کاشیما آنتلرز در بازی پایانی رقابت‌ها که به مسدود شدن بعضی مسیرهای عبور تماشاگران منجر شد، به مبلع ۳۰ هزار دلار و در مجموع ۶۰ هزار دلار جریمه شد.

این جریمه در شرایطی در نظر گرفته شد که تعداد بلیت‌های عرضه شده خارج از ظرفیت نبود، اما ازدحام جمعیت و استقبال بی‌نظیر از این دو بازی منجر به ایجاد شرایط خاصی گردید.

این استقبال از بازی‌ها و محبوبیت پرسپولیس از یک سو منجر به ثبت رکوردهای جدید برای فینال‌های لیگ قهرمانان آسیا و توجه رسانه‌های بین‌المللی شد ولی از سوی دیگر این جریمه‌ها و یک محرومیت از حضور تماشاگران را برای پرسپولیس و هواداران در بر داشت. بر اساس این حکم پرسپولیس در اولین بازی بعدی خود در لیگ قهرمانان آسیا که به بازی برابر تیم صعود کننده از مرحله پلی آف مربوط می‌شود و در ۱۴ اسفند برگزار خواهد شد از حضور تماشاگران محروم است.

باشگاه پرسپولیس همچنین به دلیل مسائل مربوط به بلیت فروشی نیز با ۱۵ هزار دلار جریمه نقدی روبرو شده است.

و اما پرونده‌های پرسپولیس بازمانده از دوره قبلی لیگ قهرمانان آسیا به این سه مورد ختم نمی‌شد.

کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال، ورود یک تماشاگر به زمین در بازی رفت سرخپوشان برابر کاشیما آنتلرز در ژاپن را به عنوان تخلف تماشاگران تیم میهمان (پرسپولیس) در نظر گرفته بود که جدای از برخورد با سهل‌انگاری میزبان بود. این مساله مورد اعتراض جدی باشگاه پرسپولیس قرار گرفت.

بنابر توضیحات حسینی، باشگاه در این ارتباط ضمن اشاره به اعتراض‌های جدی خود و نهادهای مختلف در ایران نسبت به این مساله و تاکید بر شواهد موجود لایحه‌ای را ارسال کرد که کمیته انضباطی کنفدراسیون فوتبال آسیا در پی آن، این پرونده را برای پرسپولیس مختومه اعلام کرد. این امر به منزله پذیرش توضیحات ارائه شده از سوی باشگاه بود.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

One Response to “کنفدراسیون آسیا با پذیرش لایحه پرسپولیس، پرونده ورود به زمین را مختومه کرد”

  1. پرسپولیس قهرمان. گفت:

    ۰

    ۰

    یا اینجا ترجمه درست نیست یا سایر سایتها
    چون درخبر ها چنین آمده که محرومیت از تماشاگر تعلیقیه و ورود تماشاگر دربازی رفت برعهده کاشیما بوده نه پرسپولیس!!

آمار بازدید:

بازدید امروز: 36868 بازدید

بازدید دیروز: 32648 بازدید

بازدید کل : 25603940 بازدید

افراد آنلاین: 22 نفر