دوشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۲:۲۹
تبلیغات

تبلیغات

 |  ۶/ تیر/ ۱۳۹۷ - ۱۵:۰۵
  |   نظرات: ۴۱ نظر
6,174 نفر بازدید

کی‌روش: آقای گرشاسبی! یک بار برای همیشه برانکو را ساکت کنید/ مردم باید بگویند یا من یا شما

پرسپولیس نیوز : سرمربی تیم ملی فوتبال ایران می‌گوید وقتی برانکو درباره بازیکنان داخلی صحبت می‌کند نباید هیچ وقت فراموش کند هزاران دلاری که برای بازیکنان اوکراینی خرج کرد و یک دقیقه هم آنها بازی نکردند.
کارلوس کی‌روش درباره اظهارات مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت: شما باید نظم و انضباط را در مربی تان حاکم می کردید. من در این مدت با نظم و انضباط کارم را در تیم ملی انجام دادم و از باشگاه‌ها تشکر کردم و شروع این قدردانی‌ام از تیم پرسپولیس بود. ولی این مربی شما بود که به اردوی تیم ملی در دبی لطمه زد و باعث لطمه دیدن رابطه کادر تیم ملی شد.

او افزود: او بود که به اردوهای تیم ملی در فصل لطمه زد و مخالفت و ممانعتهایی با تمرینات یک و نیم روزه تیم ملی در پک انجام داد. او تلاش کرد تا ساختمان پک را بگیرد و در موضوع تجهیزات دخالت کرد. او صحبت های سم گونه ای راجع به بازیکنان داشت و با این حرفها سم پاشی کرد. یک بار برای همیشه او را ساکت کنید. وقتی او راجع به بازیکنان داخلی صحبت می کند نباید هیچ وقت فراموش کند هزاران دلاری که برای بازیکنان اوکراینی خرج کرد و یک دقیقه هم آنها بازی نکردند.

وی در پایان گفت: آقای پروفسور! این کشور برای بودن من و شما کوچک است. من برادرم و خانواده‌ام را در کنارم ندارم. الان مردم باید تصمیم بگیرند، یا من یا شما.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

41 Responses to “کی‌روش: آقای گرشاسبی! یک بار برای همیشه برانکو را ساکت کنید/ مردم باید بگویند یا من یا شما”

 1. داود گفت:

  ۲۱

  ۱

  زنده بادبرانکو غلط زیادی کد مردتیکه زامبی

 2. تیم مردمی گفت:

  ۱۸

  ۰

  با این خلق و خو وقتی که هم وطنانت تحویلت نمی گیرن چه انتظاری از ما داری اصلا بگو ببینم جرات داری همچین رفتاری رو با باشگاه های خارجی که بازیکنان مون رو گرفتن بکنی

 3. اسد. گفت:

  ۲۳

  ۰

  دامن زدن به این مسائل حاشیه ای به ضرر پرسپولیس هست . لطفاً کمی خودار باشیم. ما هم به انسجام نیاز داریم وهم تمرکز و صدالبته برانکو . پس فقط حمایت از پرسپولیس و برانکو . هیچگونه حرف و سخنی به دیگران نسبت ندهیم . دشمنان با گل الود کردن آب ، به پرسپولیس و برانکو ضربه می زنند . بگذارید آرامش پرسپولیس حفظ شود .

 4. عشقم پرسپولیس گفت:

  ۱۲

  ۱

  آخه عنتر یکی نیس بهت بگه توهم نزنی، با این سبک هند بالی که همه بر میگشتن دفاع، تیم افغانستان هم نتیجه می گرفت، با این بازیکنای خوب شاهکار نکردی. خدا پدر داور (بازی پرتغال) علی بیرو، دفاع مراکش رو بیامرزه که تیم امتیاز گرفت نه تاکتیکی نه بازی قشنگی، اگه تیم رو میبردی مرحله بعد فک کنم وزیر ورزش رو بر کنار میکردی الاغ

 5. Delsa گفت:

  ۳۴

  ۰

  قطعا برانکو
  بعد این همه سال ک توی ایران کار کردین، نتونستین ی قهرمانی آسیا بیارین
  پس خواهشا دهنتونو ببندید و ب فکر جام ملت ها باشین تا ی تیمی مثل عراق نیاد شکستتون بده

 6. پرسپولیس گفت:

  ۱۰

  ۱

  ببخشیدا!!!!
  ولی انتخاب ما برانکوست.شما هم اگر مشکلی داری اون به خودت مربوط میشه.
  ما کاملا از انتخابون راضی و خوشحالیم.
  دوست داریم برانکو.

 7. علی.م. گفت:

  ۷

  ۰

  کیروش جوگیر و ریاکار… اینو بفهم که تو هیچوقت صداقت و نجابت و سواد برانکوی عزیز ما رو نداشتی و نخواهی داشت.. توی مارموز و کثیف، بهترین ها رو داشتی و با غیرت بازیکنای ما و اشک و احساس اونا، معروف شدی. پس اینو بدون که من و امثال من که تلاش و تحمل برانکو رو دیده و حس کرده ایم، تا ابد برانکوی پرسپولیس رو انتخاب می کنیم. چون تو بهتر از خودت رو نمی تونی ببینی. امروز برانکوی عزیز، فردا بقیه مربیان ایرانی و خارجی شاغل در ایران رو. توی بدبخت بی شعور، هیچوقت جایی در دل ایرانیان غیور و قدرشناس نداشته ونداری. پس go home yanki

 8. Mani گفت:

  ۹

  ۱

  کیروش هررررری . انقدر پررو شدی برا سرمربی باشگاه حکم تعیین میکنی

 9. صادق گفت:

  ۶

  ۰

  حالا نگفتی کی بگیم بره؟! بامزه بود آقای کیروش…

 10. مصطف گفت:

  ۹

  ۰

  خفه شو مرتیکه دلال باز دو تا بازی دفاع اتوبوسی کردی فکر کردی فوتبال بلدی

 11. این قرمزمنه۱۹ گفت:

  ۸

  ۰

  چرا نظراتو نمیزنی مرجع…با این همه گستاخی و هتاکی مماشات چرا..اینجوری پیش بره کیروش باشگاه رو هم تصاحب میشه..سایت رو هم تعطیل و هوادارا رو هم جریمه ماهیانه!!!!

 12. کیان گفت:

  ۸

  ۰

  کی روش دیگه تاریخ میرفت به پایان رسیده،بهترین بازیکنان تیم ملی در جام جهانی از لیگ برتر ایران بودن ،لطفا دهنتو ببند در غیر اینصورت ۵۰ میلیون هوادار پرسپولیس با خفت و خواری دهنتو میبندند……….

 13. حمید گفت:

  ۵

  ۰

  خفه شو.دلال موزامبیکی.معلومه همه۴۰میلیون هوادارپرسپولیس برانکو روانتخاب میکنندآخه توکی بودی جزیک دلال

 14. 24 پرسپولیس سرور استقلال گفت:

  ۶

  ۰

  سلام به ارتش سرخ ایران این کولی دوباره اومد میخواد برای تیم ما مشکل پیش بیاره خدا این موجود را عقل بده و یک کمی فهم

 15. 666666 گفت:

  ۵

  ۰

  تصمیم گرفته شد؛ شرت رو کم کن خالق دفاع اتوبوسی و بازی چرک

 16. پرسپولیس جان گفت:

  ۶

  ۰

  آقای کیروش تو هم به جای بازیهای سخت دوستانه از کشورهایی که بازیکناشون با دمپایی به تهران اومدن بازی دوستانه انجام دادی چون که میخواستی دو هزار گیرت بیاد مگه دلالت از تو هم وجود داد

 17. احمدرضا گفت:

  ۴

  ۰

  اقا خواهش میشه از اقای گرشاسبی و مسئولان تیم پرسپولیس تا جواب محکم به اثری کیروش بدن.
  چطور میتونه اقای کیروش هر زمان و مکان دلشون خواست توهین میکنند به سرمربی تیم ما ؟
  اقای برانکو حتی یک بار هم علیه اقای کیروش با اون همه اشتباهات و توهین هاشون ، صحبت نکردند جز در مواردی که اقای کیروش توهین میکردند به بازیکنای لیگ داخل و اسم اوردند،اقای برانکو از بازیکنای خودش دفاع کرد و گفت سطح امادگی بالایی دارند .
  همونطور که دیدیم همین بازیکنایی که کیروش مسخره میکرد و ایراد میگرفت و میگفت در سطح جام نیستند ، همین ها بهترین بازی رو انجام دادند.
  خوااااهش میشه به رائیس فدارسیون بگین تا جلوی این همه توهین های اقای کیروش رو که گاه و بی گاه در هر زمان و مکان ادامه میدند رو بگیرند.
  خواهش میشه از برای یک بار هم شده از برانکو دفاع خوب و جانانه کنید.

 18. سپهر گفت:

  ۷

  ۰

  البته که برانکو. حتی مایلی کهن، ولی تو نه

 19. پرسپولیس جان گفت:

  ۴

  ۰

  آقای کیروش تو هم به جای بازیهای سخت از کشورهایی که بازیکناشو ن با دمپایی به ایران اومدن بازی دوستانه انجام دادی که اونارو شکستشون بدی و دو هزار کاسب شی دلالت از تو هم مگه داریم

 20. Hami گفت:

  ۴

  ۰

  یا من یا شما؟؟؟ معلومه که تو مربی بزرگ کی واسه ما تو جام جهانی صعود به مراحل بالاترو به ارمغان اورده ؟؟ کی ما رو تو این ۷ سال قهرمان جام ملت ها کرده؟؟ کی هجومی ترین تیم آسیا رو ساخته ؟؟ معلوم که تو باید بمونی برانکو کیه کاری نکرده تیم ملی که بود قهرمان بوسان نشدیم جام ملت با ناداوری سوم نشدیم بی دردسر به جام جهانی صعود نکردیم تو پرسپولیسم که نتیجه نگرفته تو بمون کارلوس بمون که تو بلدی چطور پوست مدیرامونو بکنی بمون. . .

 21. hosein.feisi888 گفت:

  ۵

  ۰

  یکی پیدا نمیشه دهن تو خوک کثیفو ببنده. کره جان اگه ۴امتیاز گرفتی بخاطر بیرانونده مردک دلال

 22. سعید.م گفت:

  ۸

  ۰

  تو نه از نظر فنی, بلکه شخصیتی تویِ کشور خودت هم جایگاهی نداری… مطمئنا ما رو در مقابل انتخابِ سختی قرار نمیدی:
  یقین بدون فقط پرفسور برانکوی عزیز و باشخصیت

 23. ششلول گفت:

  ۲

  ۰

  ١- مثل اینکه کى روش فراموش کرد که اول خودش بحث بازیکنان داخلى و آماده نبودنشان را مطرح کرده بود. ٢- اگر واقعاً فکر مى کنه مردم از بین او و برانکو، او را انتخاب مى کنند، مى تونه از فردوسى پور بخواد تا در برنامه ٩٠ این موضوع را نظر سنجى کنه. ٣- اگر هم نظر سنجى نشه، در اولین بازى تیم ملى در استادیوم آزادى، متوجه نظر مردم خواهد شد.

 24. متین گفت:

  ۵

  ۰

  عجب گیری کردیما یه مساوی با هزار تا جنگ روانی گرفته داره کل عالم رسوا میکنه والا من جای برانکو بودم یه ارزنم به تیم آقای کی روش نمی دادم این داره از دستاورد یه عده جوون که میگفت به درد نمیخورن آماده بازی با اسپانیا و پرتغال نیستن به نفع خودش استفاده میکنه

 25. حسن گفت:

  ۴

  ۰

  چقدر دروغ می زنه

 26. صائب گفت:

  ۴

  ۰

  آخه لامصب چرا توی باشگاه کسی نیست جواب این آشغال رو بده چرا لال شدین همتون چرا هوادارای تهرانی ساکت نشستین نمیرین فدراسیون اعتراض کنین تا به این مرتیکه بفهمونین با کی طرفه هر غلطی دلش بخواد داره انجام میده تا کی باید این آشغال روی اعصاب ما باشه ای خدا الان اگه پیشم بودی با این دو تا دستام خفه ات میکردم آشغال بی همه چیز غلط میکنی اسم پرسپولیس رو توی دهن نجست میاری مرگ بر کیروش مرگ بر فردوسی کور مرگ بر میثاقی مرگ بر بدخواهان پرسپولیس کجای دنیا مربای تیم ملی در مورد تیم باشگاهی نظر میده هوادارای تهرانی که به این آشغال دسترسی دارین یه گوشمالی درست و حسابی بهش بدین تا عمر داره دیگه از این غلطا نکنه میکشمت کیروش حالا ببین

 27. حسین ص،بهشهر گفت:

  ۲

  ۰

  تصمیم مردم وهواداران معلومه که دلال خان باید از این مملکت اخراج بشه ،شما ۲۴ساعت نشده کام همه هواداران ۴۰میلیونی و حتی هواداران غیر پرسپولیسی رو با حرفهای سخیف وزشت خچد تلخ کردین ومتاسفانه حالمون رو از بابت تیم ملی بهم زدین ،اگر هم بقول شما به اوکراینی ها بازی نداد وهزاران دلار حیف ومیل شد به خودمون مربوطه چون از جیب من هوادار خرج شده ولی شما چقدر بابت دلالی ها وزیرابی ها پول این مملکت رو به جیب زدین پس زودتر برین وکورتون رو کم کنین که فردا هم دیره

 28. پدرام گفت:

  ۲

  ۰

  فقط برانکو

 29. محمد گفت:

  ۲

  ۰

  با این جماعتی که از کیروش حمایت میکنن ، به قران هر بلایی سر این مملکت بیاد حقمونه ، چون درست و غلط رو هنوز نمیتونن از هم تشخیص بدن این مردم .
  با این مردم ساده لوحی که ماداریم شانس اوردن تا حالا تبخیر نشدن .

 30. نصیر گفت:

  ۳

  ۰

  جناب کیروش دروغ گو! این شما بودید که اومدید گفتید بازیکنان لیگ کیفیت ندارن و با لژیونرها تفاوت دارن و باید پرسپولیس بدون ملی پوش ها در آسیا شرکت کنه و یا لیگ تعطیل بشه خجالت نمی کشی این طوری منافقانه فرار به جلو می کنی!؟؟ چون فهمیدی برانکو و شفر شانس اول و دوم جانشینی شما بعد جام ملت ها هستن داری این مربی رو خراب می کنی؟؟؟

 31. R گفت:

  ۴

  ۰

  درود بر برانکو همین قدر که روی ادمی مثل تو رو کم کرده درود بر شرف برانکو

 32. Milad گفت:

  ۲

  ۰

  فقط برانکو باشگاه باید جواب این دلال رو بده الان وقتشه تکلیفش معلوم بشه تا کی بازیکنان به خاطر تیم ملی به پرسپولیس پشت کنند

 33. تیم مردمی گفت:

  ۴

  ۰

  اقایی که در دنیا به دفاع اتوبوسی معروفی میشه یه لطفی کنی برای اینکه بیشتر از این منفور هواداران پرسپولیس نشی دیگه حرف نزنی چون نتایجی که برانکو در این سه سال گرفته تو در دوران مربیگریت نگرفتی

 34. برانکو دوستت داریم گفت:

  ۲

  ۰

  بله مردم تصمیم میگیرند…گورتو گم کن از کشورمون برو بیرون…گمشو…این مردک اجنبی فردا رییس جمهورو هم استیضاح میکنه…هشت ساله حکومت میکنه رو فوتبال ما دستاوردش مالکیت ۱۸ درصدی مقابل مراکش بوده….مایلی کهن با تمام انتقاداتی که علیه او بود دایی و باقری و مهدوی کیا و عزیزی و میناوند وشاهرودی و خلاصه تمام نیمو لوژیونر کرد این میگرده بازیکن دورگه پیدا میکنه که اصلا نمیدونه و نمیفهمه ایران کجاست…به خدا از این همه تحقیر باید مرد جناب تاج و شرکا!!

 35. mehdi66 گفت:

  ۳

  ۱

  آب که سر بالا بره غورباقه….اونایی که تورو انتخاب کنند یک سوم کل هوادارای پرسپولیس و برانکو نیستن دلال.ببند دهنتو تا استادیوم‌های مملکت و برات جهنم نکردیم.با بد کسایی در افتادی روانی بدبخت.خودت هم خوب میدونی جلو ژاپن و عربستان و کره و استرالیا تو جام ملتها هیچی نمیشی داری دست پیش میگیری.

 36. عشق است پرسپولیس گفت:

  ۳

  ۰

  آقای گرشاسبی منتظر جواب دندان شکنت هستیم به این دلال. در غیر اینصورت خودمون نابودش میکنیم. هنوز یادمون نرفته شب قبل از بازی با تراکتور چکار کرد و کلی استرس بجون بچه ها انداخت. تیم ملی ما اول پرسپولیسه و بس. بخدا اگه بخواد به پرسپولیس ضربه بزنه از ایران فراریش میدیم. همه با هم پشت برانکو هستیم. هر بازیکنی هم میخواد بخاطر کیروش بره زودتر گورشو گم کنه حالا چه بیرانوند چه امیری. حاضرم با امیدامون بازی کنیم ولی باج به این موزامبیکی ندیم. یا علی

 37. محمد گفت:

  ۴

  ۰

  وقتی فدراسیون صاحب نداره ملتم که احساسی این میشه نتیجه از گروه که صعود نکردیم حالا میگن جام ملتها همیشه یه جامی هست بعداز عدم نتیجه گیری یه بهونه هست یا داور یا…و این داستان ادامه داره هنر ما ساختن بت هست

 38. افشین قطبی گفت:

  ۴

  ۰

  آقای کیروش چرا کام مردم رو تلخ می کنی.این واقعا نظم هستش که شما در مورد مسیله اوکراینی ها حتی اگر درست هم بگی دخالت میکنی واقعا از سن و سال و سابقت ………اگر شما میخوای ایران بمونی به حمایت مردم نیاز داری الان کاملا داری معکوس عمل می کنی

 39. Red Road گفت:

  ۶

  ۰

  آقای گرشاسبی! اگر نمیتوانید جواب این حرامی را بدهید بکشید کنار تا ما هواداران این کثافت را سر جایش بنشانیم. واقعا ننگ بر ما که در کشور خودمان باید یاوه گویی های این دلال بی شرف را شنیده و سکوت کنیم. هوادار واااااااقعی کجایی؟

 40. 66 گفت:

  ۱

  ۸

  کیروششششششششش فقط

 41. Akbartorkaman گفت:

  ۸

  ۰

  اقای کیروش مواظب حرف های خودت باش برانکو ازتو خیلی بامعرفت ترو باشعورتره یادمون نرفته توهین هات ب مربی و بازیکن های ایرانی رو برو گورتوگم کن هیچکی نمیخادت اقای گرشاسبی اگه مردی از حق ۴۰ملیون هوادار ومربیش دفاع کن

آمار بازدید:

بازدید امروز: 0 بازدید

بازدید دیروز: 0 بازدید

بازدید کل : 0 بازدید

افراد آنلاین: نفر