پنج شنبه ۰۸ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۲:۱۵
تبلیغ داخلی

تبلیغات

تبلیغات

سرویس: تيم ملي
 |  ۲۷/ مهر/ ۱۳۹۷ - ۱۲:۰۸
  |   نظرات: ۳ نظر
1,337 نفر بازدید

کی‌روش: باید از مسی و رونالدو کفش قرض بگیریم!/ بدون قرارداد در حال کارم

پرسپولیس نیوز: سرمربی تیم ملی ایران در مصاحبه با شبکه بی بی سی گفت:دستمزد برایم مهم نیست و من بدون قرارداد دارم با ایران کار می کنم.

کارلوس کی روش، سرمربی تیم ملی ایران در مصاحبه با شبکه بی بی سی درباره تاثیر تحریم ها در ۷ و نیم سال حضور در تیم ملی ایران عنوان کرد: خیلی خیلی سخت است. به عنوان یک مرد ورزشی فکر نمی کنم سیاست موضوع جالبی باشد. شرایط را سخت و غیر اخلاقی دیدم. به عنوان یک مربی فوتبال من باید در زمینه فوتبال کار کنم و کمک کنم کیفیت بازی بالا برود و نقشی در ایجاد همبستگی داشته باشم اما اکنون این موضوع مطرح نیست. فوتبال فقط در تیم ملی بزرگسالان نیست بلکه شامل همه چیز می شود. تیم های سنی زیر ۲۱ سال و کمتر هم است یک درصد حرفه ای و ۹۹ درصد فوق العاده خاص است. فدراسیون خرسند از کیفیت و شادی هزاران طرفدار فوتبال است. من امیدوارم فیفا کمک کند جلوی ورود سیاست به فوتبال را بگیرد.

کی روش در پاسخ به سوال تحریم ها به فوتبال ایران تاثیر گذاشته، گفت: روی همه بخش ها تاثیر می گذارد. جلوی حرکت را می گیرد و مقابل تلاش ها می ایستد. وقتی شما  نتوانید حرکت کنید، سفر بروید وسیله تهیه کنید، (کی روش با خنده) این طور فکر می کنم بازیکنان ما سراغ مسی و رونالدو بروند تا از آنها کفش قرض بگیرند چون آنها خیلی کفش دارند. دغدغه های به این شکل خوب نیست. مسائل مالی که روی فوتبال تاثیر می گذارند و در حالیکه ما باید به هزاران هواداری که به ورزشگاه می آیند فوتبال عرضه کنیم.

سرمربی تیم ملی در پاسخ به نحو قراردادش با ایران و نحو گرفتن دستمزدش گفت: دستمزد برایم مهم نیست و من بدون قرارداد دارم با ایران کار می کنم.

کی روش در پاسخ به سوال خبرنگار که این به معنای مجانی کار کردن برای تیم ملی ایران است، گفت: نه این طور نیست. من همه چیز را درنظر می گیرم، احساسات و همه چیز برایم مهم است. چیزهای مهمی تر وجود دارد که مطرح کردنش ارزش دارد. مشارکت در کار تیم و پیش بردن بازیکنان بعد از این همه سال مهم است. البته بدون توافق با یک باشگاه یا تیم مسلم است که کار پیش نمی رود نیاز است کمک شود. فیفا حضور پیدا کند و از این طریق باید در امور تحریم سیاسی مداخله شود تا راه حلی برای مبالادت پولی یا مالی انجام شود.

مرد پرتغالی در پاسخ به سوال گزینه بودن برای تیم ملی مکزیک گفت: شاید یک زمانی به عنوان گزینه بتواند مطرح شود. اما مشارکت من و تصمیم من در مسیر حمایت از تیم ملی، بازیکنان و فدراسیون فوتبال ایران است. تلاش کنم تا پروژه تیم ملی ایران شکل بگیرد و بعد از ۷ سال و نیم به سرانجام برسد. و در جام ملت های آسیا ۲۰۱۹ قهرمانی حاصل شود که هدف من است.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

3 Responses to “کی‌روش: باید از مسی و رونالدو کفش قرض بگیریم!/ بدون قرارداد در حال کارم”

 1. علیرضا گفت:

  ۰

  ۰

  مسئولین نیمه محترم فدراسیون فوتبال خداوکیلی اگه قرارداد نداره ولش کنید بزارید بره مکزیکی برزیلی آزژانتینی آلمانی پرتغالی جایی را بدن دستش .هم اونو به خیر و هم آبروی فوتبال ما به سلامت بشه.آخه چرا اینهمه اذیت میکنید.ما به عنوان یک ایرانی باید تیم ملی مون را دوست داشته باشیم نه اینکه به خاطر این مردک رغبت نکنیم با زیهاشو نگاه کنیم.

 2. رامین گفت:

  ۰

  ۰

  با سلام حضور پرسپولیسب های عزیز
  برانکو شش ماهه ریالی دریافت نکرده ودر تمام مصاحبه هایش حرف از همدلی واتحاد می زند این در حالیست که پشت سر هم جام را تقدیم باشگاه می کند من مانده ام به قول امیر حاج رضایی به فدراسیون نوکر کیروش که تمام دلارها را خرج این کرده اند بدون اینکه حداقل پیشرفتی در فوتبال ملی داشته باشد ووقتی یک روز حقوقش دیر شد خودکشی می کند آخه کسی نیست بگه تو این هشت سال به غیر از حقیر کردن ایران و بازیکنان پیکسوت وفحاشی چه غلطی کردی که انتظار تشکر وکفش طلا داری اگر مثل برانکو پشت سر هم جام تحویل می دادی چه می کردی حتما خدا را هم از یاد می بردی واقعا چه رویی داری کیروس وچه فدراسیون بدبخت وحقیر و کیروش پرستی داریم زنده باد ارتش سرخ وبرانکو که هر برد وافتخاراتش در پرسپولیس کیروش ودارودسته اش و نوکرانش در فدارسیون فوتبال را می سوزاند با افتخار به امید قهرانی پرسپولیس در آسیا وافتخارات آینده از مدبریت محترم پرسپولیس هم خواهشی دارم وآن اینکه برانکو همیشه باید باشد

 3. 666666 گفت:

  ۰

  ۰

  به درک سیاه که قرداد نداری این چند ساله اینقدر پول مفت گرفتی که تا اخ

آمار بازدید:

بازدید امروز: 14709 بازدید

بازدید دیروز: 48411 بازدید

بازدید کل : 20905707 بازدید

افراد آنلاین: 14 نفر