پنج شنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۳:۵۲
بالا داخلی سه
 |  ۳۱/ اردیبهشت/ ۱۳۹۷ - ۱۲:۴۳
  |   نظرات: ۵۷ نظر
8,899 نفر بازدید

کی روش: سیدجلال مرا عاشق ایران کرد/ شفر چرا سورپرایز شده؛ او خودش پُست ووریا را تغییر داد/ سید جلال در لیست انتظارمان خواهد ماند

پرسپولیس نیوز: سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان قبل از ترک کشورمان به قصد ترکیه گفت: شبانه به اردوی تیم ملی آمدند، اما تا من هستم دیگر تیم ملی پلی برای انتقال بازیکنان از استقلال به پرسپولیس نخواهد شد. روز گذشته اسامی بازیکنان تیم ملی ایران برای سفر به روسیه و حضور در جام جهانی ۲۰۱۸ از سوی کارلوس کی‌روش معرفی شد و به دلیل غیبت برخی بازیکنان از جمله سید جلال حسینی و وریا غفوری در کم‌ترین زمان ممکن انتقادها اوج گرفت.

مهم‌ترین صحبت های سرمربی تیم ملی:

* خودم هم به لیست نهایی تیم ملی انتقاد دارم

* به ووریا گفته بودم که با شفر در مورد ادامه همکاری‌اش در تیم ملی صحبت کند

*سیدجلال حسینی کاری کرد تا عاشق ایران شوم

* انتقادهایی که از ذهن بیمار نباشند را می‌پذیرم

* تیم ملی دیگر جای کسانی نیست که با ۱۲ چمدان لباس مُد به ایران برمی‌گشتند

*بامداد به اردوی تیم ملی آمدند و ۲ بازیکن استقلال را به پرسپولیس بردند

* تا من هستم دیگر تیم ملی پلی برای انتقال بازیکنان از استقلال به پرسپولیس نخواهد شد

* نمی‌دانم شفر چرا سورپرایز شده، او که خودش پست ووریا را تغییر داد

* بعد از کلین‌شیت‌۸۷۳ دقیقه‌ای حسینی و نیمکت‌نشینی‌اش، شوکه شدم

کی‌روش قبل از سفر تیم ملی به ترکیه برای برگزاری بازی دوستانه در استانبول، در فرودگاه امام خمینی(ره) گفت و گویی انجام داد که در زیراظهارات وی را می خوانیم؛

آقای کی‌روش! لیست نهایی تیم ملی برای سفر به جام جهانی ۲۰۱۸ اعلام شد که همین لیست انتقادهای زیادی را به همراه داشت. نظرتان در این زمینه چیست؟

این انتقادها یک امر طبیعی است. واقعاً اعلام نهایی لیست تیم ملی و اینکه پس از اعلام هر لیستی انتقادها و نقدهایی به ما می‌شود از بدیهیات است. خود من هم حتی نسبت به اعلام این لیست انتقاد دارم اما کاری نمی‌شود کرد زیرا طبق قوانین و بنا بر مسائل لجستیکی و به لحاظ تعداد بازیکنانی که ما باید معرفی کنیم. فقط ۲۳ بازیکن می‌توانند در تیم ملی حضور داشته باشد و مطمئن باشید اگر قانون به من اجازه می‌داد که ۴۶ بازیکن را به تیم ملی دعوت کنم بدون شک این لیست تیم ملی دچار تغییرات می‌شد.

با توجه به تجارب بین المللی که داشته‌اید آیا همه جای دنیا هم برای معرفی نفرات تیم ملی چنین انتقادهایی وجود دارد؟

بله، شما اگر به برزیل بروید هواداران سائوپائولو دوست ندارند که بازیکنی از تیم پالمیراس به تیم ملی دعوت شود، اگر به انگلیس بروید می‌بینید که هواداران منچستریونایتد دوست ندارند که بازیکنی از تیم آرسنال به تیم ملی انگلیس دعوت شود، در اسپانیا آنهایی که هواداران بارسلونا هستند دوست دارند که بازیکنان بیشتری از این تیم به تیم ملی دعوت شوند و در مقابل رئالی‌ها دوست دارند که بیشترین ملی‌پوش از تیم خودشان در تیم ملی اسپانیا باشد. در آلمان هم خیلی‌ها دوست دارند که ملی‌پوشان‌شان بیشتر از بایرن‌مونیخ باشند نه ازآینتراخت فرانکفورت. اصلاً همین مسئله است که عاملی شده تا تیم ملی یک کشور زنده بماند.

در شرایط فعلی از روز گذشته که اسامی تیم ملی اعلام شده خیلی‌ از منتقدین اعتقاد دارند که بازیکنانی مثل ووریا غفوری و سید جلال حسینی که هم در لیگ ایران آماده هستند و هم تجربه بالایی دارند چرا در لیست شما نیستند؟

من اصولاً دوست ندارم که فقط در مورد یک یا دو بازیکن خاص صحبت کنم ولی به خاطر احترامی که برای سید جلال حسینی و ووریا غفوری قائل هستم، پس حالا در مورد آنها صحبت می‌کنم.

اصولاً چنین تصمیماتی مربوط می‌شود به تصمیم‌گیری نهایی مربیان. به عنوان مثال سیدحسین حسینی دروازه‌بان استقلال ۸۷۳ دقیقه گل نخورد، خب وقتی چنین رکوردی زده بود و کلین‌شیت‌های خودش را حفظ کرد، به یک‌باره با تصمیم سرمربی استقلال دیگر برای این تیم بازی نکرد که خود من هم شوکه شدم. همانطور که گفتم چنین مواردی به تصمیمات مربیان مربوط می‌شود، ولی بازیکنان دیگری هم هستند که چنین اتفاق‌هایی برایشان رخ می‌دهد. در مورد ووریا غفوری هم باید بگویم که هیچ مربی‌ای به اندازه من ووریا را نمی‌شناسد و بنده این اختیار را برای خودم قائل هستم که در مورد این بازیکن صحبت کنم چون قبل از اینکهووریا بخواهد به استقلال برود من این بازیکن را به تیم ملی دعوت کردم. در آن زمان ووریا غفوری دفاع راست بسیار خوبی بود و بنده بیش از یک ماه پیش او را صدا کردم و به او گفتم: پسرم ما در تیم ملی نیازی به وینگرراست نداریم، تو باید در دفاع راست بازی کنی. چون بازیکنانی مثل علیرضا جهانبخش، کریم انصاری‌فر و قلی‌زاده در وینگر راست هستند و من چنین نفراتی را در این پست دارم. من به وریا تأکید کردم که در تیم ملی به یک دفاع راست محکم نیاز دارم اما وقتی در تیم استقلال و با تصمیم وینفرد شفر او از پست دفاع راست به هافبک راست تبدیل می‌شود این دیگر به سرمربی این تیم برمی‌گردد. نمی‌دانم چگونه شفر از عدم دعوت ووریاغفوری به تیم ملی سورپرایز شده است. وقتی در تیم خودش اعتقادی ندارد که در دفاع راست از ووریا استفاده کند و پست او را تغییر می‌دهد چگونه سورپرایز می‌شود. این تغییرات در تیم استقلال انجام شد و با این جابجایی پست این تصمیم از جانب من گرفته شد. وقتی قرار است ما مقابل تیم‌های بزرگی مثل مراکش، اسپانیا و پرتغال بازی کنیم من احتیاج به یک دفاع راست محکم دارم اما من می‌خواهم بگویم که چنین تصمیماتی در فوتبال یک امر طبیعی است و گاهی اوقات چنین اتفاق‌هایی در فوتبال رخ می‌دهد، اتفاق‌هایی عجیب. به عنوان مثال در تیم ملی مکزیک یک زمانی یک بازیکنی به نام خورخه‌ کامپوس در باشگاه خودش یک مهاجم بود ولی در تیم ملی درون دروازه قرار می‌گرفت، اتفاق عجیبی بود اما چنین اتفاق‌هایی در فوتبال رخ می‌دهد و در مورد شرایط ووریا غفوری نیز باید به تصمیم شفر نیز احترام بگذاریم ولی باز هم تأکید می‌کنم که من در جام جهانی نیاز به یک دفاع محکم داشتم و توقعم از این بازیکن این بود که در پست دفاع برای باشگاهش بازی می‌کرد. من همیشه سبک بازی ووریا را تحسین کردم و در ۴ سال گذشته همواره او به تیم ملی دعوت شده و این کارلوس کی‌روش بوده است که ووریا را به تیم ملی دعوت کرده است.

سید جلال چطور؟

حالا در مورد یک بازیکن خاص که می‌خواهم به صورت ویژه در موردش صحبت کنم بازیکن من یعنی سید جلال حسینی است. بیش از ۷ سال است؛ تأکید می‌کنم بیش از ۷ سال است از زمانی که من سرمربی تیم ملی ایران شده‌ام سید جلال حسینی همیشه در تمامی اردوهای تیم ملی حضور داشت حتی یک اردو را هم سید جلال از دست نداد، همیشه او را دعوت کردم، همین نشان می‌دهد که من چقدر این بازیکن را باور دارم. سید جلال بازیکنی بود که همیشه تأثیرات زیادی در تیم ملی داشت، تأثیر این بازیکن را در روند موفقیت تیم ملی به عنوان یک بازیکن کلیدی چه در داخل زمین و چه بیرون زمین از لحاظ حرفه‌ای گری و از لحاظ اخلاق و از لحاظ کیفیت بازی از خودش نشان داده. در راستای منافع تیمی فقط با یک کلمه می‌توانم سید جلال را توصیف کنم؛ احترام. ما در ساختمان پک دیواری داریم که به نام ساختمان مفاخر نامگذاری شده، آن دیوار متعلق به ۶ بازیکن برتر تاریخ فوتبال ایران است، جلال یکی از آن ستون‌هایی است که در ساختمان پک و در تاریخ فوتبال ایران ثبت شده است ولی الان ما جام جهانی و در آینده جام ملت‌های آسیا را در پیش داریم. باید در چنین وضعیتی فضایی بسازیم تا نفرات جوان‌تر به تیم ملی بیایند و در آینده کمک حال‌مان باشند. نفراتی مثل مجید حسینی، مرتضی پورعلی گنجی، خانزاده، روزبه چشمی و بازیکنان جوان دیگر، باید رو به جلو حرکت کنیم. با تمام احترام قلبی که برای سید جلال حسینی قائل هستم مخصوصاً خودم ولی همین احترام را باید برای نسل آینده فوتبال ایران نیز داشته باشیم. آنهایی که در آن رشد می‌کنند باید چنین احترامی را برایشان قائل باشیم. ما نمی‌توانیم یک تیم ملی داشته باشید که فقط در حالت رکود باشد بلکه باید رو به جلو حرکت کنیم. یکبار دیگر تاکید می‌کنم که سید جلال حسینی در لیست انتظارمان خواهد ماند و هر لحظه که احتیاج باشد او به تیم ملی ملحق خواهد شد. سید جلال حسینی از جمله بازیکنانی بود که با الگوی اخلاقی و فنی که همیشه از خودش نشان داد باعث شد که من عاشق بازیکنان ایرانی شوم و یکی از دلایلی که باعث شد من ۷ سال در ایران بمانم همین سید جلال حسینی بود. باز هم بر می‌گردیم به مطلب اولمان، بعضی‌ها در این زمینه موافقند و بعضی‌ها مخالف.

به عنوان سرمربی تیم ملی تا چه حد انتقادها نسبت به اعلام لیست تیم ملی را می پذیرید؟

ما تمامی نقطه نظراتی که در این زمینه دارند را با آغوش باز می‌پذیریم حتی انتقادها را گوش می‌کنیم تا زمانی که این انتقادات بی‌احترامی در آنها نباشد و تا زمانی که این انتقادها از سمت جبهه خاص و ذهن‌های بیمار و کسانی که ذهن‌های مریض دارند و تا زمانی که برای تفرقه نباشند را می‌پذیریم. متأسفانه فوتبال ایران در درونش افرادی که ذهن‌های بیمار دارند زیاد است و افرادی که به خاطر منافع خودشان و جبهه‌های خودشان صحبت‌هایی را مطرح می‌کنند.

منظورتان از ذهن‌های بیمار چیست؟

ما در تیم ملی افرادی را نمی‌خواهیم که وقتی در اردو حاضر می‌شوند و یا کسانی که خارج از کشور در حال بازگشت به سمت ایران هستند افرادی باشند که ۱۰ تا ۱۲ چمدان لباس با خودشان به کشور بیاورند تا جایی که چمدان‌های بازیکنان تیم ملی در آن کشور باقی می‌ماند تا چمدان‌های آن فرد یا آن افراد به تهران بیایند. علاوه بر این به دلیل اضافه همین چمدان‌ها، هزاران یورو به خاطر همین اضافه بار باید پرداخت شود. جرایمی که فقط عده ای به خاطر اینکه این لباس‌های مُد روز دنیا را برای خودشان به ایران بیاورند. ما اینگونه رفتارها را در تیم ملی قبول نخواهیم کرد. ما در تیم ملی شخص یا افرادی را نمی‌خواهیم که از طریق دوستشان که قصد داشت کمک مالی به تیم ملی داشته باشند بیایند در هتل تیم ملی و ساعت یک و نیم بامداد و دو بازیکنی که قرار بود به استقلال بروند را جلویشان را بگیرند و به دنبال این باشند که تفاهم ایجاد شود تا این دو بازیکن به جای باشگاه استقلال به جای دیگری بروند. با آن اتفاق مالی در آن دوره، با آن دو بازیکن ساعت یک و نیم بامداد توافق مالی صورت گرفت. ما در تیم  ملی اینگونه افراد را نمی‌خواهیم. پشت سر من ساعت ۱:۳۰ بامداد بازیکن من را بیدار کردند تا به پرسپولیس بیاروند. دیگر من در تیم ملی نمی‌خواهم که ساعت ۱:۳۰ بامداد اشخاصی دوستانشان را به اردوی تیم ملی بیاورند. آن اتفاق که یک اتفاق شعبده‌گونه بود، جایی که بدون اطلاع من به اتاق بازیکنانم رفتند و با آنها قرارداد امضا کردند. من اینگونه ایجنت‌ها که به اصطلاح به آنها دلال گفته می‌شود را در تیم ملی بخواهند فعالیت کنند را قبول نخواهم کرد و نخواهم پذیرفت. تا زمانی که من در تیم ملی هستم، تیم ملی یک وسیله یا یک پُلی برای جابجایی بازیکنان از استقلال به پرسپولیس نخواهد بود. در هر کشوری که کار کرده‌ام در انگلیس، در پرتغال یا در اسپانیا اگر چنین اتفاقی بیفتد آن ایجنت یا همان واسطه یا همان دلالی که این کار را انجام داده مطمئناً با جریمه‌های هنگفتی روبرو خواهد شد و این باشگاه‌ها نیز با جریمه‌های کلانی متضرر خواهند شد. امیدوارم این موضوع مشخص شود که چه کسی به عنوان یک دلال در فوتبال ایران چنین کارهایی را انجام می‌دهد.

یعنی اردوی تیم ملی آنقدر باز بود که به راحتی دلال‌ها وارد اتاق‌های بازیکنان می‌شدند؟

خیر، آنقدر هم راحت نبود. آنها به این راحتی نمی‌توانند بیایند. ولی متأسفانه بدون اطلاع ما به هتل ورود کردند، با آن حق ورودی که دوستانشان در تیم ملی بودند این دلال‌ها نیز به اردو ورود کردند. این افراد افرادی بودند که آقای هدایتی را به تیم ملی معرفی کردند، اینها دوستان آقای هدایتی بودند، تا زمانی که من در تیم ملی هستم دیگر چنین اتفاقاتی رخ نخواهد داد به همین دلیل یکسری از افراد من را دوست ندارند ولی برای من ایرادی ندارد و باعث افتخارم است که چنین افرادی من را دوست ندارند. به خاطر اینکه این فرد یا افرادی بخواهند از تیم ملی سوء استفاده کنند یا وسیله از خارج کشور به داخل بیاورند تا زمانی که من هستم این اتفاق نخواهد افتاد. این افراد اگر بخواهند از تیم ملی استفاده کنند تا باشگاه‌ها را به جان هم بیاندازند و آنها را وارد چالش کنند و میان آنها تفرقه بیاندازند، من این اجازه را نمی‌دهم. اگر مرا دوست ندارند این دیگر مشکل خودشان است.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


ads


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

57 Responses to “کی روش: سیدجلال مرا عاشق ایران کرد/ شفر چرا سورپرایز شده؛ او خودش پُست ووریا را تغییر داد/ سید جلال در لیست انتظارمان خواهد ماند”

 1. امیر گفت:

  ۲

  ۰

  دلال

 2. اسد گفت:

  ۰

  ۰

  عدو شود سبب خیر اگر خدا خواهد… زنده باد پرسپولیس، برانکو ووفاداران پرسپولیس. شب دراز است و قلندر بیدار…

 3. سعید.م گفت:

  ۱۵

  ۰

  بسیار مصاحبه روشن و شفافی کردی آقای کیروش
  فقط براحتی دو سوال اساسی ایجاد کردی که امیدوارم کسانی که تریبونی در دست دارن اینو به گوش شما برسونن و جوابش رو همه ما بدونیم:
  اول: شما از کجا میدونستی که اون دو بازیکن در حال رفتن به استقلال بودن؟ شما ایجنت این دو بازیکن بودین؟ مشاورشون بودین؟ با ایجنت اونا رابطه نزدیک داشتین که ازین انتقال خبر داشتین؟ موضوع چیه!!!
  دوم: گیریم که مسیر ایندو بازیکن از استقلال به پرسپولیس تغییر کرد (همونجوری که مسیر کاوه رضایی از پرسپولیس به استقلال عوض شد) این چه دخلی به شما داره؟ شما حافظ منافع استقلالی؟ شما واسه رفتن اونا به استقلال به کسی یا جایی تعهد داده بودی؟ شما از اون انتقال منفعتی میبردی که حالا بعد از دوسال اذعان میکنی نبردی؟!!!
  این دو سوال خیلی ساده و واضح است, امیدوارم به گوشِت برسه و جواب بدی

 4. شندی گفت:

  ۷

  ۰

  کیروش معلومه داره لجبازی میکنه میخواد تیم ضعیف جلوی پرتغال باشه تا تیم کشورش موفق باشه سید برزگ هست کیروش و بزرگتر از کیروش هم نمی تونه خرابش کنه

 5. شندی گفت:

  ۳

  ۲

  معلوم داره لجبازی میکنه میخواد تیم ضعیف جلوی پرتغال باشه تا تیم کشورش موفق باشه

 6. علی گفت:

  ۷

  ۰

  آقا برای من قابل هضم نیست که دژاگه و منتظری و مسود شجاعی با سن بالای ۳۳ سال باشن و فقط سید جلال بخاطر جوانگرایی دعوت نشه؟؟؟؟!!!!!
  ما تو پست این سه نفر جایگزین داریم ولی جای سیدجلال کیو میذاره
  چقدر کینه داری آخه کیروش؟؟؟؟
  این یارو به استقلالیام رحم نکرده
  حاضره منتظری رو بذاره دفاع راست ولی ووریا رو خط بزنه
  آخرشم میره عین جام جهانی قبلی تو همه بازیا ۹۰ دقیقه تو ۱۸ خودمون بعد تو گروه چهارم میشه میاد همه ازش تعریف میکنن

 7. علی هورامی گفت:

  ۹

  ۲

  کیروش احمق چشم دیدن موفقیت برانکو دلاور راندارد و همیشه بازیکنان را تشویق کرده که برای تیم همیشه قهرمان پرسپولیس حاشیه درست کنند تا جلوی موفقیتش را بگیرند اما خوشبختانه این کینه توز بیمار و روانی با همین ارزوی به دل نشسته هم ایران را ترک میکنه و هم می میره

 8. نگرانم گفت:

  ۱۲

  ۰

  آقا رسما دلال باشگاه کیسه شده به تو چه که اینا اومدن پرسپولیس؟
  عوضی تو این ۳سال تا تونست به پرسپولیس ضربه زده
  اخه مرتیکه ۱۰۰ تا بازیکن تو این ۳سال رفتن کیسه حالا ناراحتی ۲ تا ستاره اومدن پرسپولیس؟ ضمنا کیسه ها با وجود رحمتی کی دنبال بیرانوند بودن ؟؟!!!!

 9. hamid گفت:

  ۴

  ۱

  گذشته از این حرفها چرا دایی جواب این موزامبیکی بیشرف را نمیدهد.خودش تونل واز کرده بود و منصوریان به سرتمرینات میرفت.هواداران به اینستاگرام شوفر کیسه و عبدالهی و تاج و حتی فغانی بروید تا میتونیین بارشون کنید.یعد از کیروش فتنه گر اصلی شفر ودوربریاشه هوادار نترسید ملت پشتتونه.سر گرگ زاده شوفر راببیرید.حتی این مجری شبهای فوتبالی کثیف است.صداوسیمای انحصاری نمیخایم درود بر آزادی در ورزش.حق ذوب آهن هم خوردندبیشرف داور رشوه گیر عمانی.

 10. پرسپولیس 2500 ساله گفت:

  ۸

  ۱

  تیم ملی که سرمربیش حامی باشگاه کاج و ضد پرسپولیس باشه ارزشی نداره هر چند پای ابروی کشورم در میانه ولی با این طرز تفکرت هیچ پرسپولیسی ارزوی موفقیت تیم ملی رو نداره.
  بی شرف بی همه چیز

 11. ششلول گفت:

  ۵

  ۰

  مذاکره چند سال پیش با ملى پوشان چه ربطى به انتخاب نکردن سید جلال و ووریا دارد؟! کى روش وقتى دید که پرسپولیسى ها و اسقلالى ها در مقابل خط خوردن نام آن دو بازیکن موضع مشابه و متحد اتخاذ کردند، مثل همه افراد پوپولیست سعى کرد افکار عمومى را به موضوع دیگرى جلب و از مطلب اصلى منحرف کند. ضمناً دلائلى که ذکر کرد کاملاً بى اساس است. چطور طارمى و قلى زاده مى توانند در تیم خودشان در پستى متفاوت از تیم ملى بازى کنند ولى ووریا نمى تواند . ضمن آنکه در مورد سید جلال که در بازى با ازبکستان هم بد نبود، بعد از این بازى متوجه سن او شد؟

 12. پرسپولیس گفت:

  ۴

  ۰

  این بود حق تیمی که سه فصل قهرمان بوده؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!

  این بود حق لیاقت و برتری سروران سه فصل اخیر فوتبال ایران؟؟؟؟؟؟

  آقای کیروش ، ولی به حالت، اخه دزاگه و بیت آشور باشه و روزبه پشمی باشه، مجید حسینی باشه

  ولی ستاره های پرسپولیس نباشن……!!!!!!

 13. iraniam85 گفت:

  ۶

  ۰

  تمام حرف های امروز کی روش که بیشتر شبیه تهمت و دخالت در امور باشگاهها هست نشاندهنده دلال بودن ایشان هست ، به ایشان چه مربوطه بازیکن به استقلال میره یا پرسپولیس ؟ چرا باید برای اون فرق کنه که بازیکن در کدام تیم بازی میکنه ؟ توهین ایشان در مورد هواداران پرسپولیس را به خاطر بیارید ؟

 14. کمال گفت:

  ۲

  ۰

  تمام حرف های امروز کی روش که بیشتر شبیه تهمت و دخالت در امور باشگاهها هست نشاندهنده دلال بودن ایشان هست ، به ایشان چه مربوطه بازیکن به استقلال میره یا پرسپولیس ؟ چرا باید برای اون فرق کنه که بازیکن در کدام تیم بازی میکنه ؟ توهین ایشان در مورد هواداران پرسپولیس را به خاطر بیارید ؟

 15. هادی گفت:

  ۵

  ۰

  آگه سید جلال حسینی در جام جهانی نباشه بازی ما با تیم های گروه مثل بازی بسکتبال میشه

 16. پرسپولیس قهرمان گفت:

  ۵

  ۰

  به حال این فوتبال باید گریست که کیروش این حرفهارو میزنه آخه شاسگول تو اگه به فکرجوانگرایی هستی پس پژمان منتظری تو لیستت چیکار میکنه با اون سوتی هایی که امسال داد سیدجلال یه صخره اس سوپرمنه اگه یه امیدی بودبتونیم نتیجه بگیریم بدون وجود سید جلال محاله

 17. پرسپولیس گفت:

  ۶

  ۰

  حضور اشکان دزاگه، و روزبه پشمی و امید ابراهیمی مصدوم و عدم دعوت انصاری و نور الهی و کمال سید جلال در تیم ملی، یعنی کیروش ذهنش مریضه

 18. J گفت:

  ۱

  ۰

  سیاستش هس الان به جای فشار به اون که چرا سید جلال یا علی پور یا محرمی در تیم ملی نیستند هواداران این وو باشگاه به جون هم افتادن

 19. ‌‌nader گفت:

  ۴

  ۰

  خوب خودت داری میگی تو پست هافبک راست ۳/۴ نفرو داشتی و به غفوری فقط به دفاع راست احتیاج داشتی…خوب شفر هم حتما تو تیمش به این بازیکن تو هافبک راست احتیاج داشته و تو دفاع راست بازیکن به اندازه کافی داشته…این چه ربطی داره؟ تو کار ی که به صلاح تیمت میکنی و شفر هم کاری که به صلاح تیم خودش…این بازیکنم که هر جا مربیش بگه به نحو احسن انجام وظیفه میکنه…

 20. رضا گفت:

  ۴

  ۰

  وای چه عقده ای از پرسپولیس و برانکو داره این ….. چقدر قهرمانی و موفقیت پرسپولیس گرون تموم شده واسه این … این وسط یه چیز دیگه ای هم که فراموش شد محمد انصاری بود …. اونم انصافا از خیلی از اینایی که انتخاب شدند بهتره ولی این یارو لجبازه دیگه

 21. پرسپولیس گفت:

  ۰

  ۰

  ساکتم آقای ساکت هم دلال معنوی اطراف ایشان هست. خیلی ریز و ساکتانه دلالی و انتصاب و لابی رو انجام میده، ولی کیروش اونو دوس داره

 22. پرسپولیس گفت:

  ۲

  ۰

  آقا اگه انتقاد پذیره، بهش بگید….

  سید جلال این دوره جام جهانی براش یه فرشته میشه…
  بجای ابراهیمی و چشمی ،، بنظرم کمال و نورالهی فوقالعاده اند..

  بهش بگید تیمی که سه فصل قهرمان بوده ، حداقل شش بازیکن از جمله انصاری و امیری و بیرانوند و سید جلال و نوراللهی و کمال رو باید بخاطر برتری و لیاقتشان، و برای کمک به تیم ملی، باید در تیم ملی باشن

 23. sh گفت:

  ۳

  ۰

  چرا دو سال پیش حرف نزدی؟الان فقط می خوای طرفداران قرمز و ابی را به جان هم بندازی تا جواب قانع کننده به حذف وریا،سید و کاوه ندی؟ اگر لیگ ایران قبول داشتی یکبار از نزدیک بازی ها را می دیدی؟

 24. Sajad گفت:

  ۴

  ۱

  کاملللللللااا بانظر یکی از دوستان موافقم که گفت : اخه سرمربی تیم ملی رو چه به جانب داری از یه تیم خاص؟؟!! حالا به هر لیلی که جابجایی صورت گرفته ، اخه این چه موضع گیریه کا داشتی تو؟؟!! خودتم خوب میدونی ۷۰درصد ملت قرمزند و الان باصراحت میشه گفت تیم ملی تنها ۳۰درصد هواداره!!!!

 25. Mehrdad گفت:

  ۴

  ۰

  اخه دلال جون تیم کیسه رو میبردی جام جهانی،اخه کجای دنیا رو دیدی که از تیم قهرمان دو نفر هستند و از تیم سوم چهارتا،تازه اینهمه رکورد هم پرسپولیس جا به جا کرده،زنده باد پرسپولیس کبیر

 26. تیم مردمی گفت:

  ۴

  ۱

  گیرم که با بیرانوند و امیری توی اردو قرارداد بستن علت داشته اردوهای طولانی و غیر ضروری چرا کاوه رضایی رو نمی گی که بعد توافق با پرسپولیس سر از استقلال در اورد ما دو تیم رقیب هستیم که اگه گوشت هم رو بخوریم استخون هامون رو دور نمی ریزیم و این قضیه هیچ ارتباطی به شما پیدا نمی کنه

 27. خسرو خان گفت:

  ۱

  ۰

  اخه مزخرف اگه اینجور بود چرا همون موقع و اعلام نکردی
  در ضمن تو بازار نقل و انتقالات چنین چیزای مرسومه و پرسپولیس هم از حقش برای جذب نفرات مورد نظرش استفاده کرده حالا چون نذاشتیم برن کیسه اونجات داره میسوزه عقده ای ؟؟
  همین کیسه نبود ارش بحرانی و احمد مومن زاده رو که با پرسپولیس تموم کردن گرفت خب تو نقل و انتقالات این کشمکش ها و رقابتها معموله
  ولی چون فقط تونستیم بازیکنهای مورد نیازمونو بگیریم تو حالت خراب شده؟
  واسه همه مشخصه که این لیستی که تو دادی بوی گند دلالی ازش بلند میشه

 28. RED گفت:

  ۱

  ۰

  آخه بدبخت چجوری میخای با منتظری عصا بدست و مجید حسینی منگل و خانزاده عوضی جلوی رونالدو و ایسکو و آسنسیو و….را بگیری .کیروش بیچاره بدون سید جلال در هر مسابقه شیش تایی میشی مثل کیسه ها.

 29. پرسپولیس فقط همین گفت:

  ۰

  ۰

  این مریضه روانی سرمربی تیم ملی نیست مربی تیم ادمهایه خاصیه که با رانت و باج و دلالی اومدن بالا , این اسمش ملی نیست , در ضمن تعجب چرا میکنین این کرتیکه از برانکو احمقتره یعنی که بهترین بازیکنشو یه شبه گذاشت کنار تا این روانی جایگذین داره برانکو جایگذین نداشت , خیلی خودتونو درگیر نکنین به زندگیتون برسین این کشوره عجایبه چونهمه با رانت و باج و اینچیزا اومدن بالا تصمیماتشونم احمقانس , یا علی

 30. RED گفت:

  ۱

  ۱

  اینهایی که منفی میدن کیسه ها هستند و مدافع دلالی کیروش و باند مافیایی فدراسیون .وگرنه معلومه که حرفهای موزامبیکی پر از کینه به برانکو و پرسپولیسه. سوراخهای آبی بیخودی جو منفی میدید.برید گمشید .

 31. پرسپولیس سالار گفت:

  ۱

  ۰

  برای تمام فوتبال ایران متاسفم , کشوری که همه توش دلالن و پشت پرده ای ها زیادن رشوهدادن زیاده , لجو لجبازی ادم هایه مهم زیاده پس نباید توقع داشت مربی تیم ملی اخلاق و رفتار ارسن ونگر و داشته باشه , این ادمو ادمهایی مثل خودش انتخاب کردن و اوردن , برای همین کارها هم اوردن , هوادارا چرا تعجب میکنید , مگه جایی در کشور هست که باندبازی نباشه انگار اصلا اینچیزا رو ندیدین , برانکو مگه بهترین بازیکنشو یهو نذاشت کنار تازه جایگذین هم نداشت , کیروش که جایگذین داره میتونه از کله فوتبال ایران کمک بگیره , کارش از برانکو که احمقانه تر نبوده , حرف اخر هوادارا زیاد خودتونو درگیر باند بازی ادم هایه بی سواد نکنین که با رانت اومدن اون بالا . یا علی

 32. نیما گفت:

  ۰

  ۰

  فقط گورتو گم کن
  تو اگه دنبال جوانگرایی بودی پژمان منتظری رو با خودت نمی بردی
  احمق خودتی جام جهانی میدان تلفیقی از تجربه گرایی و جوان گرایی ست

 33. Unforgiven گفت:

  ۳

  ۰

  یعنی کارد بزنید خونم در نمیاد
  رفقا وقتشه این دلال مورامبیکی را بکشیم پایین
  خیلی پرو شده.. به طور علنی داره با تیم ما دشمنی می کنه
  هیچ وقت این همه تنش نداشته تیم ملی و پرسپولیس
  لعنت به خودت و تیم ملیت
  این تیم ملی ما نیست تیم تو و تاج و ساکته
  تیم ملی ما همین پرسپولیسه
  امیدوارم روسیه آبکش بشی عقده ای

 34. سعید شیشتقلالی گفت:

  ۰

  ۰

  ولی خوب سرپوزی به سفر زدی….

 35. سعید شیشتقلالی گفت:

  ۰

  ۱

  ولی خوب سرپوزی به سفر زد…..

 36. یه کسی گفت:

  ۱

  ۰

  کی روش تو امسال فاجعه ببار میاری.
  رضاییان دفاع راست ما،دفا چپ اسپانیا آلبا
  خانزاده و پشمی و منظری مدافعین ما،اینیستا و موراتا و ایسکو و اسنسیو عوامل هجومی اونا
  میگم خاک برسرت کنن که هممونو داری بازی میدی.
  سید جلالو خط زدی،امیدوارم از هر تیمی چارتا بخوری،آبروت بره.

 37. آریا گفت:

  ۰

  ۰

  وقتی شش تا شش تا گل خوردی تو جام جهانی وداشتی در میرفتی همه میدونن حرفهات همه عوام فریبی واسه پوشاندن گنده کاریهات بوده دلال.حالا ببین کی گفتم تیم بدون دفاع وهافبک نتیجه نمیگره خوبه سیدجلال تو این باختهات حضور نداره

 38. Nimex گفت:

  ۰

  ۰

  و این تیم ملی منفور

 39. سرخ ماهشهری گفت:

  ۱

  ۰

  ای خدا زبون روزه ای به حق پنج تن شر این بنده ت (کی روش) رو به خودش برگردون ودر آخر جناب آقای مهدی تاج جناب آقای ساکت و جناب سلطانی فر این توهین به پرسپولیس نتیجه مدیریت منفعل شماست اون دنیا منتظر همتون هستم خیلی دلم شکست چون پرسپولیس تنهاست امیدوارم تیم ملی نه تنها توی جام جهانی بله توی آسیا هم نتونه کاری از پیش ببره اگه کی روش سر مربی باشه

 40. نصیر گفت:

  ۲

  ۰

  بیرانوند مگه دیوانه بود با بودن رحمتی و سید حسینی به استقلال می رفت؟؟دوما مگر شما سرمربی استقلال تهران هستید که می گید دو بازیکن تیم ملی قرار بود برن استقلال مگر در اردوی تیم ملی درباره رفتن به استقلال بحث میشد؟؟اون زمان دستیار شما یعنی علی منصوریان سرمربی استقلال تهران میشه و الآن دقیقا همان حرف های منصوریان تکرار میشه که بین کیروش و منصوریان یک زدو بند بود و دستیاران کیروش به خاطر همین به استقلال رفتن جالبه رفتن کاوه رضایی که دقیقا ۹۰ یک دفعه استقلالی میشه بعد اردوی تیم ملی و به گفته خودش با پول بیشتر به این تیم میره هم میشه همینطوری تحلیل کرد

 41. بارسا گفت:

  ۰

  ۰

  بعضا که نظر میدن یا خیلی بچه هستن یا از فوتبال چیزی نمیدونن ، کیروض فقط ۲۳ نفررو میتونه‌ببره جام جهانی پس طبیعیه که چند نفر خط میخورن ، بابا اگه سید جلال رو خط زد از اون طرف هم حسینی با غفوری رو که هیچکس فکرشو نمیکرد خط زده .البته احتمال دعوت سید جلال زیاده .
  به امید موفقیت تیم ملی ایران

 42. سعید گفت:

  ۲

  ۰

  چقدر ما ایرانی‌ها بدبخت شدیم که این مرتیکه می‌خواهد ما رو اصلاح کند، خاک بر سر فدراسیون ومدیرانش با این وضعیتی که درست کردن

 43. هوادار سرخ گفت:

  ۲

  ۰

  برای خودمون متاسفیم که تیم ملی رو یه آدم عقده ای باید انتخاب کنه که اولویت انتخابش عقده ی درونی هست نه شایستگی بازیکنا !!!!

 44. جعفر گفت:

  ۲

  ۰

  مجبوری دروغ بگی ؟اگه میخواستی جا برای جوان ها باز کنی پس منتظری اونوقت ۲۰ سالشه فک کنم یا مگه سید جلال مسخره تو بود که تو بازی های تدارکاتی دعوتش میمنی بعد برا جام جهانی خط میزنی از قبل میتونستی یه جوان انتخاب کنی .اقای کیروش تو که از چشم ما افتادی لااقل با دروغ هات از چشم خدا نیافت

 45. جاوید گفت:

  ۷۱

  ۹

  تو خودت یه دلال موزامبیکی بیشتر نیستی.

 46. جاوید گفت:

  ۷۲

  ۸

  بیشرف تو شدی مدافع استقلال.

 47. نصیر گفت:

  ۷۲

  ۷

  کیروش رسما با این حرفهاش اعلام کرد دلال باشگاه استقلال تهران در تیم ملی بوده وگرنه سرمربی تیم ملی اصلا حق نداره درباره رفتن یا نرفتن یک بازیکن به استقلال یا نرفتن اون به پرسپولیس به هر دلیلی که باشه حرف بزنه! دوما همه می دونن سید جلال بازیکن خود پرسپولیس بود که در اون اردو همراه امیری و بیرانوند به پرسپولیس برگشت و این بازیکنان با رقبایی هم که در استقلال داشتن مشخص بود به پرسپولیس میان..

 48. حسین گفت:

  ۶۱

  ۵

  این یارو توهم استقلال رو زده!!!
  فقط چون برانکو رو رقیب خودش میدونه و مرتب و به شکلهای مختلف داره سر پرسپولیس بازی در میاره..

 49. Hamnafassorkh گفت:

  ۱۱

  ۳۰

  بیرانوند و امیری با کاج به توافق رسیده بودن پس شایعه نبوده

 50. اسد. گفت:

  ۵۱

  ۴

  دم خروس مشخص شد … دلخور و ناراحت از دلالان پرسپولیسی … این چه ربطی به شایستگی ستون فقرات تیم ملی ( سیدجلال ) دارد؟… کینه را چرا بر سر تیم پرسپولیس خالی کردید و برانکو ؟

 51. ستاره سرخ گفت:

  ۲

  ۰

  دست پیش روگرفتی که پس نیفتی؟نه جونم علی کریمی خیلی خوب پته توریخته روآب.هدایتی رفت تمرین تیم ملی چون قبلش علی جکوزرفته بودچطورعلی جکوزبره مشکلی نداره هدایتی بره مشکل داره؟مردم روجیگرفرض نکن آقای دلال.مگه سیدچقدرسنش ازپژمان جونت بیشتره؟؟خجالت بکش ازاین اراجیف شماکه جوونگراهستی چراآقای گل جوون لیگ روباخودت نبردی؟چراصادق محرمی که ۶بارتوتیم منتخب باشگاههای آسیابود رونبردی؟صادق ازمجیدحسینی مصدوم و روزبه سوتی کمتربود؟محض اطلاع شماکنعانی بازیکن پرسپولیس بود رفت کیسه اونم باوعده و وعیدشما.حتماوعده جانشینی شفرروبهت دادن که اینکاررومیکنی.انصاری مسلط.بااخلاق وباکیفیت روچرانبردی اونم پیربود؟فرافکنی نکن مسترکی روش مایه موی گندیده علی کریمی وبرانکومون روبه صدتامثل تونمیدیم

 52. سیدمحمد گلباف گفت:

  ۴۸

  ۷

  برو گم شو دلال

 53. حسین ص.بهشهر گفت:

  ۴۸

  ۴

  خفه بابا ،راست گفتن که ایشون دلال به تمام معنا هستن و شدن همه کاره فوتبال این مملکت ،به تو چه که سرمربی تیم میخواد بازیکنش رو تو کدوم پست به بازی بگیره مگه امثال جنابعالی دارین میلاردها خرج این بازیکنان میکنین که بخواین هرچی شما بگین انجام بشه ،درمورد بازیکنان از کیسه به پرسپولیس هم برعگس فرمودین چون همیشه این کیسه کشا هستن که بازیکنان حتی با وجود توافق سر از کیسه درمیارن

 54. حمید گفت:

  ۹

  ۷۵

  با این مصاحبه متوجه میشی که کی روش چقدر آدم بزرگی واسه تیم ملی است واقعا دمش گرم ؛تا دیروز چی فکر میکردیم و الان چی فکر میکنیم؟!!! برعلیه برانکو هم چون واسه تیم ملی آرزوی موفقیت کرد اصلا حرفی نزد ولی شوفرو خیلی کوبید و خوب هم کوبید°♡♡♡♡♡♡

 55. آرمین 26 سال طرفدار پرسپولیس گفت:

  ۶۰

  ۲

  ببخشید اگر مشکل شما با سید جلال سنشه اونوقت پژمان منتظری جوونه دیگه؟؟ اینم شد حرف آخه؟ در ضمن تا جایی که ما شاهد بودیم شما در اردو رو رو علیرضا منصوریان به خاطر دستمال به دستیهاش باز گذاشته بودی و ایشون راه به راه تو اردو داشت با وحید امیری چک و چونه میزد. لااقل اینها رو از صفحه تاریخ پاک کن بعد به شرف فوتبال ایران تهمت بزن

 56. omidred گفت:

  ۵۷

  ۸

  بمیر بابا مردک روانی ، همه جای دنیا مدافع هاشون با تجربه هستن تو از الان با امسال چشمی و خاتزاده به فکر جام ملت های ؟؟؟؟ آخه شاسکول هرکی غیر تو بیاد عمرا اینا رو دعوت کنه تیم ملی جفنگ نگو بابا

 57. ععلعلی گفت:

  ۵۰

  ۳

  بنظر من تجربه بالای سید جلال بهتر از جوانیه خانزاده به کار ما در جام جهانی میاد , مثل کاناوارو در ایتالیا در جام جهانی.

آمار بازدید:

بازدید امروز: 23538 بازدید

بازدید دیروز: 59115 بازدید

بازدید کل : 11274919 بازدید

افراد آنلاین: 6 نفر