دوشنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۵:۱۹
 |  ۲۴/ اسفند/ ۱۳۹۶ - ۱:۵۰
  |   نظرات: ۳۳ نظر
3,584 نفر بازدید

گرشاسبی: اوایل سال آینده برای پیگیری تعلیق محرومیت تیم به مقر فیفا می‌روم/فعلا ذهن بازیکنان را درگیر تمدید قراردادها نمی‌کنیم!

پرسپولیس نیوز : سرپرست باشگاه پرسپولیس گفت: امیدوارم ۹ فروردین ماه قهرمانی پرسپولیس در ۴ هفته مانده به پایان رقابت‌های لیگ برتر مسجل شود.

 حمیدرضا گرشاسبی که در مراسم اختتامیه تجلیل از برترین‌های استعدایابی ورزش استان تهران حاضر شده بود در گفت‌و‌گویی اظهار داشت: من تشکر می‌کنم از برنامه خوب و زیربنایی که برای استعدادیابی ورزش استان تهران با تلاش زحمات گل‌محمدی برگزار شد و قطعاً از این بچه‌هایی که امروز تقدیر و تجلیل شد مطمئناً قهرمانان خوبی در آینده نزدیک شناسایی خواهند شد و برای هم استان تهران که پایتخت کشورمان است و هم تیم‌های ملی ان‌شاءالله افتخارآفرینی خواهند کرد و واقعاً خسته نباشید می‌گویم به این عزیزان و به شما برای انعکاس این رویداد خیلی مهم آمدید و آن را انعکاس می‌دهید برای ایجاد انگیزه بیشتر بین جوانان و نوجوانان دیگر استان‌ تهران.

گرشاسبی در پاسخ به این سوال که آیا این استعدادها پس از شناسایی تا قهرمانی مورد حمایت قرار می‌گیرند، گفت: خوشبختانه آمار نشان می‌دهد که تعدادی از آن بچه‌هایی که در آن مقطع عنوان آورند الان جزو تیم‌های ملی هستند و دارند خودشان را بالا می‌کشند و حسن این برنامه هم این است که بچه‌هایی که به مدال و سکو می‌رسند دیگر سخت خودشان را از مدال‌آوری دور می‌کنند. یعنی انگیزه‌ای درونشان ایجاد می‌شود که بیشتر تلاش بکنند که پله‌پله خودشان را ارتقا بدهند. خوشبختانه تفاوت استان تهران با سایر استان‌ها این است که به لحاظ فرهنگی به شکلی است که بچه‌های تهران وقتی دست‌شان به مدال می‌رسد دیگر سخت از دست بدهند و سال‌ها تداوم دارد و این یک کار خوب و بزرگی است که باید در تهران این برنامه‌ریزی انجام شود چرا که سال‌های سال مدال‌آوران المپیک، جهان بیشتر کسانی بودند که از تهران آغاز شد و به سایر استان‌ها کشیده شد چند وقتی بود متأسفانه ورزش تهران حالت بیمارگونه‌ای شده بود ولی خوشبختانه الان روز به روز آن نشاط و شادابی را دوباره پیدا می‌کند.

وی در پاسخ به این سوال که تهران زمانی سهم مدال‌های بین‌المللی خیلی بیشتری داشت ولی چند سالی است که دیگر این اتفاق نمی‌افتد و خیلی سهم کمتری دارد، نظرتان در این باره چیست؟ عنوان کرد: بله، خوشبختانه چند سالی است ورزش استان تهران رو به جلو حرکت می‌کند و خودش را دارد پیدا می‌کند و متأسفانه طوری شده بود که تهران جزو سه استان برتر حساب نمی‌شد ولی خوشبختانه الان چند سال است باز گوی سبقت را ربوده و از همه استان‌ها سبقت گرفته است.

سرپرست باشگاه پرسپولیس در خصوص اینکه برخی در دربی اقدام به پرتاب ترقه کردند و اینفانتینو این صحنه‌ها را مشاهده می‌کرد و آیا این اتفاقات چقدر می‌تواند در وجهه ورزش ما تاثیر منفی بگذارد گفت: ببینید نسبت به گذشته الان خیلی بهتر شده است. یک ترقه استقلالی‌ها پرتاب کردند و یک ترقه هم پرسپولیسی‌ها. نمی‌شود ۱۰۰ هزار جوان و هوادار پرشور با نشاط بیایند و این انتظار را داشته باشیم که همه ساکت و آرام و خیلی بی‌هیجان بخواهند استادیوم را ترک کنند خوب طبیعی است هر تیم بازنده باشد یک مقدار ناراحتی‌ها ابراز می‌شود ولی ما و مسئولان باید مدیریت کنیم و آن را بزرگ جلوه ندهیم و آن را سخت کنیم به شکلی که فیفا یا AFC هم ورود کنند و برای آن جرائمی در نظر بگیرند. به نظر من فرهنگ‌سازی خوبی دارد شکل می‌گیرد و الان هم خیلی بهتر شده و مردم هم فرهنگ‌سازی می‌کنند. بحث فرهنگ مانند آمپول نیست که بخواهیم تزریق کنیم و یک شبه فرهنگ تغییر کند الان برنامه‌هایی که انجام می‌شود و دیدید به خصوص لیدرهای پرسپولیس با آن طرح‌هایی مانند موزائیکی و… که ارائه می‌دهند به شکلی که اخیراً هم خوشبختانه با هماهنگی‌هایی که صورت گرفت و پیگیری کردم بلندگو در اختیار لیدرهای تیم‌ها قرار می‌گیرد که توسط بلندگو یک مقداری شعارها سازماندهی و هدایت می‌شود.

گرشاسبی درباره پیروزی پرسپولیس مقابل الوصل امارات گفت: خوشبختانه این برد عیدی خوبی به هواداران بود، با توجه به اینکه سایر تیم‌ها و نماینده‌های کشورمان نتیجه نگرفته بودند این نتیجه باعث خوشحالی و شادابی مردم شد و ما هم در کنار بچه‌ها بودیم و خیلی هم جو سنگین و سختی بود و الحمدالله بچه‌ها از آن هم عبور کردند و ان‌شاءالله بتوانیم در ادامه که ۹ فروردین لیگ برتر در سال جدید ادامه می‌یابد آنجا هم به یک نتیجه خوب برسیم. حالا جشن که برگزار نمی‌کنیم ولی آنجا قطعاً نتیجه مشخص خواهد کرد که پرسپولیس چهار هفته مانده به پایان مسابقات قهرمان هست و سیزدهم فروردین ماه هم ما در قارشی ازبکستان با نسف قارشی مسابقه برگشت داریم که ان‌شاءالله بتوانیم نتیجه و امتیاز را بگیریم و صعودمان قطعی باشد.

سرپرست باشگاه پرسپولیس درخصوص بحث تمدید قرارداد بازیکنان و برانکو گفت: در تمدید قرارداد بچه‌ها مشکلی نداریم. الان در جو و جریان فشرده مسابقات هستیم و اگر بچه‌ها را بکشانیم به بحث و گفت‌وگو در مورد مسائل مالی،در آن‌ها از نظر روحی و روانی تأثیر می‌گذارد ولی انشا‌ءالله اینها به مرور می‌آیند و کارها را انجام خواهیم داد.

وی در خصوص اینکه سال ۹۶ برای پرسپولیس یک سال رویایی بود و موفق به رکورد زنی شدید، برنامه‌تان در آینده چگونه است، افزود: پرسپولیس خیلی رکوردها را جابه‌جا کرد و ان‌شاءالله این پنج بازی باقیمانده دنبال آن هستیم و هدف ما هست که رکورد و امتیاز دیگری هم به ثبت برسانیم تا ان‌شاءالله مردم خوشحال باشند و هواداران هم به خود ببالند که اینچنین تیم و باشگاهی دارند.

گرشاسبی در پاسخ به این سوال که عملکرد ورزش ایران و همچنین باشگاه پرسپولیس در سال ۹۶ را چطور دیدید، عنوان کرد: برای ورزش ایران به نظرم سال خوبی را پشت سر گذاشت و خیلی از عناوین جدید کسب شد خیلی مدال‌آوری‌ها افزایش پیدا کرد.

پرسپولیس هم تلخی داشت و هم شیرینی، تلخی آن محرومیت‌هایی بود که به ناحق گریبان پرسپولیس را گرفت و از پنجره نقل و انتقالات محروم شدیم .بهترین فوروارد و بهترین گلزن ما در حالی که در چهار تیم لیگ باشگاه‌های کشور دنبال قهرمانی بودیم ۴ ماه و ۱۰ روز ایشان را محروم کردند و کمر تیم را از نظر مالی و نقل و انتقالات شکستند اما خوشبختانه همه دست به دست هم دادیم و بچه‌ها یک یا علی گفتند همه سرپا شدند و خوشبختانه تیم الان دارد جبران می‌کند.

وی درباره ملاقاتش با جیانی اینفانتینو و جلساتی که در مورد محرومیت پرسپولیس از نقل و انتقالات داشت و اینکه آیا راهکارهایی ارائه شد که پرسپولیس بتواند برای نقل و انتقالات تابستان بازیکنانی جذب کند؟ خاطرنشان کرد: ما تلاشمان را کردیم. ما یک مکتوبه‌ای از اتفاقاتی که افتاده بود را آماده کردیم و خودم شخصاً تحویل آقای اینفانتینو دادم. از جاهای دیگر هم پیگیر هستیم و در ملاقاتی که همان صبح قبل از دربی با وزیر محترم ورزش و جوانان ایشان داشتند آنجا سلطانی‌فر تأکید خوب و منطقی داشتند و الان هم دنبال می‌کنیم. در تاریخ ششم فروردین هم در مقر فیفا حضور پیدا خواهم کرد تا یک پیگیری دیگری داشته باشم و ان‌شاءالله تلاشم‌مان را از نظر وجدانی کرده باشیم که اگر این مسئله درست شد خوشحال می‌شویم و اگر نشد باز عزم‌مان این است که با قدرت به روند مسابقات‌ را ادامه دهیم.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


ads


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

33 Responses to “گرشاسبی: اوایل سال آینده برای پیگیری تعلیق محرومیت تیم به مقر فیفا می‌روم/فعلا ذهن بازیکنان را درگیر تمدید قراردادها نمی‌کنیم!”

 1. سجاد پرسپولیسی گفت:

  ۰

  ۰

  خداییش این دیگه خیلی مسخره اس.الان بهترین فرصته قهرمان لیگیم.اسیام مشکلی نداریم
  میخوان تیمو نابود کنن،باید هر جوری شده به گوش گرشاسبی برسونیم که زودتر تمدید کنه .وگرنه کل بازیکنا میرن مثل تراکتور میشیم.
  برا کیسه میلیاردی میدن و خرج میکنن فردا برا ما میگن پول نیست نتونستیم تمدید کنیم

 2. saman گفت:

  ۳

  ۲

  میخواد ببینه اگه محرومیت رفع شد دستش برا مذاکره با بازیکنا بازتر باشه چون الان همه پاشونو میکنن تو یه کفش که مثلا ۲ میلیارد میخوان وقتی میفهمن باشگاه جایگزینی براشون نداره و محروم هست مشخصه قیمت رو میبرن بالا بعد هم ادعای تعصب رو دارن به این میگن سو استفاده

 3. یومام گفت:

  ۱

  ۱

  آقای گرشاسبی این شرم آوره که شمامیگی الان قراردادتمدیدکنیم تمرکزبازیکنان بهم می خوره مگه بازیکنان تست کنکوردارن

 4. رسول گفت:

  ۱

  ۰

  اول گفت دو هفته دیگه حالا میگه ذهن بازیکن به هم میریزه ، خدا کنه فکر نکنن فیفا محرومیت میبخشه اون وقت بازیکنا جدا بشن

 5. محسن گفت:

  ۱

  ۰

  فقط دروغ دروغ دروغ دروغ، معلومه اینم کیسه کشه و میخاد لفتش بده بعد بگه پول نبود و همکاری نبود و یه استعفای سوری به خدا یه سناریوی از پیش تعیین شده واسه نابودی پرسپولیس بی شرفها میخان سال دیگه کیسه قهرمان شه و با هیچ بازیکتی تمدید نمیکنن و میرن‌ تف به وزارت ورزش . بجااااااپ

 6. عشقپولیس گفت:

  ۰

  ۰

  فک کنم ب بعضیا فشار اومده سه سال پرسپولیس باقدرت ظاهر شده دیگ وقتشه سوگلی فدراسیون و وزارت ورزش قهرمان بشه تمرکز بازیکن الان رو تفریحه تو تعطیلیا ن بازی زودتر تمدید کن اینقدرم بهونه نیار اصن چرا کسی وظیفه نقل و انتقالات پرسپولیسو بر عهده نداره

 7. حبیب گفت:

  ۳

  ۰

  آقای گرشاسبی تو این وضعیت اگر نتوانی به پرسپولیس کمک کنی پس کی می خواهی مدیریت خودت را ثابت کنی. شما مبلغ قرارداد همین بازیکنان را زیاد کن ببین چطور برای پرسپولیس جان میدهند.لازم نیست وعده سرخرمن بدهی

 8. Unforgiven گفت:

  ۱

  ۰

  مرجع عزیز لطفا نظرات را چاپ کن
  من مطمئنم همه بچه ها ناراضی اند از اقدام نکردن ایشون
  باید بریم دم در باشگاه جمع شیم انگار
  همه تیم ها به فکر تمدیدن جز ما که محروم از انتقالاتیم
  لعنت به هرکسی که بخواد تیم ما را ضعیف کنه چه دشمن خارجی چه دشمن داخلی

 9. پرسپولیس کبیر گفت:

  ۱

  ۱

  یه پیشنهاد به روزنامه پیروزی
  یادتونه کیسه کشا تو زردنامه شون بزرگ مینوشتن ۹ و زیرش مینوشتم تعداد سالهایی که پرسپولیس قهرمان نشده
  حالا ما یه تیتری براتو آماده کردیم که اگه بنویسید، استقلالیا تا ماه ها از غار در نمیان
  اون تیتر اینه :
  بزرگ بنویسید ۹ و زیرش بنویسید تعداد گلهایی که العین فقط در یکسال به اسقلال زد

 10. حسام الدین حسام گفت:

  ۲

  ۱

  وقتی سیل پیشنهادها اومد سمت بازیکنا اونموقع کار از کار میگذره

 11. بختیاری گفت:

  ۱

  ۳

  خودتی .تمرکز چی مردک؟مسابقات فشرده کجا بود ?????با فرشاد احمد زاده تمدید نکنید.همچنین ربیع خواه

 12. کیسه کشای توهمی گفت:

  ۱

  ۰

  مرحوم یا محروم؟

 13. Unforgiven گفت:

  ۱

  ۰

  جناب گرشاسبی واقعا شما را نمی فهمم!
  دقیقا هدف از این همه تعلل چیه؟
  که باشگاه های مرده خوری مثل زردک ها بیان بازیکن های ما را هوایی کنن و آخر با قیمت های دوبرابر نگهشون داریم؟
  اگر الان که دم عیده و بعد برد الوصل همه خوشحالن وقت تمدید قرارداد نیست پس کی هست؟
  سیاستی که شما اتخاذ کردید کاملا در نقل و انتقالات شکست خورده به شمار میره…
  چرا متوجه نگرانی هواداراها نیستید

 14. یومام گفت:

  ۱

  ۰

  آقای گرشاسبی این. شرم آوره که شما میگی الان قرارداد تمدیدکنیم تمرکزبازیکن بهم می خوره مگه بازیکن تست کنکورداره تمرکزشزبهم بخوره

 15. کورد پرسپولیسی گفت:

  ۰

  ۰

  بقران منم اگه سرپرست باشگاه کیسه بشم همین بلا رو سرشون میارم. نجومی ترین پیشنهادها به بازیکنان تیم قهرمان میدن. پس فردا لیگ تموم شد و از همه جا پیشنهاد میلیاردی بهشون رسید اون موقع تابلوه که پیشنهاد میلیونیتو قبول نکنن. در آخرم میگی به خاطر سقف قرارداها و نبود بودجه و کم کردن هزینه نتونستیم اینا رو بگیریم……خدااااااااااااااااااا

 16. saeid گفت:

  ۰

  ۰

  آره امیدواری تعلیق بشه که تیم بپاشونین شما هم خسته شدین اینقدر قهرمان شدین معلوم دستور داری تیم نابود کنی

 17. حمید گفت:

  ۱

  ۰

  ای وای
  بیچاره شجاع ذهن اونو فقط میخواستی مشغول کنی که باهاش تمدید کردی
  تو داشتی تمدید میکردی معلومه بهت دستور دادن که یدفعه متوقفش گردی
  مرد حسابی بعد بازیای پرسپولیس همه میرن اردوی تیم ملی و جام جهانی .کی شما بهشون دسترسی داری که بخوای قراردادشونو تمدید کنی
  طاهری پارسال نقل و انتقالات شروع نشده بود هم تمدید کرده بود هم بازیکنای برانکو رو جذب کرده بود ولی چون مثل تو بله قربان گو نبود انداختنش بیرون.

 18. پرسپولیس 5 گفت:

  ۱

  ۱

  اگه سر قضیه رامین هوادارا کوتاه نمی اومدن الان بلای مسلمان سرمون نمی اومد .
  ۹۰درصد هوادارایی که از تصمیم برانکو حمایت کرده بودن مطمئن بودن که جرم رامین اینقدر هام سنگین نبود .
  البته من خودم همیشه از رامین دفاع کرده بودم و همیشه هم منفی بارون میشدم .

  • سجاد پرسپولیسی گفت:

   ۰

   ۰

   عجب،شماها طرفدار تیمین یا بازیکن؟؟اکه طرفدار شخصی پس الکی برا پرسپولیس حاشیه درست نکنین.همون رامین دیدی که چجوری گذاشت رفت جواب تلفن برانکو رو هم نمیداد،پس لطفا بازیکنا رو اینقده بزرگ نکنین،مهم پرسپولیس بوده و هست .تیم ما بازیکن سالار نیست مثل تیم کیسه

 19. سرباز پرسپولیس گفت:

  ۲

  ۰

  آقای گرشاسبی خودتنید اونکه فک میکنید ما هستیم …بگین اگه الان وقتش نیست پس کی وقتشه….وقتی نصف بازیکنامون رو خریدن؟

 20. علی گفت:

  ۴

  ۰

  متاسفم
  فقط همین
  من خبردارم ایسکانیوز خبرداره افشین پیروانی خبرداره مدیریت سازمان لیگ خبرداره
  که این اقا سر بازی پرسپولیس واستقلال تبانی کرد
  من مدارکشم دارم فقط متاسفم که کسی نمیپرسه وماهوادارها هم متحدنیستیم ولی حداقل از این سایت وادمینش میخام اینو چاپ کنه یا لااقل بپرسه ازم چجوری بلارو اوردن سرپرسپولیس اگه دوست داشتن چاپ کنن
  قشنگ گوش کنید از ۷هفته پیش به اقای برانکو گفتن محسن مسلمان مشکل اخلاقی داره وحذف فیزیکیش کردن بعد اقای گرشاسبی به برانکو ایوانکویچ گفت یه مساوی واسه دربی میخایم که اقای برانکو بعد۴سال سیستمش وعوض کرد اولین بازی بود تا اون موقع بایک مهاجم ..دوما بازی ندادن مسلمان دلیلش فنی نیست مثلا اخلاقیه حتی جوادخیابانی هم صوتی داد ودر بازی که مسلمان بازی کرد گفت مشکل اخلاقی وتنبیه مسلمان تموم شده…مسیله بعدی نگید برانکو به حرف مدیرعاملش گوش نمیده که حتی کیروش هم باسوریه مساوی کرد …اقای فغانی واسه سوریه مقابل استرالیا پنالتی گرفت اقای برانکو پیستونش واخراج کرد چون به طاهری وترکاشوند جنگ لفظی داشت وسوشا مکانی درسته صوتی میداد ولی برانکودوسش داشت به خاطرمسلن مشکلات اخلاقی که سازمان ورزش گفت ولش کرد…چرا هیچکس گوش نمیده…باوافشین پیروانی مستقیما این حرف وزد که اگه دست از کاراتون برندارید تبانی اقای فغانی داوری بااستقلال رو رومیکنم…چراماانقدساکتیم بعدیه سری زرنگ پست میزارن ارامش تیموبهم نریزیم اگه اروپابوداستقلال میرفت دسته ۳به خاطر تبانی…بابا دوستان ایسکانیوز منبع موثق خبریه ۴۸ساعت قبل بازی مطلب زد که پرسپولیس بازنده خواهدبود دلیلشم تبانیه…تروقران فرق سایت وبا خبرگزاری میدونید چیه یعنی مجبوره موثق حرف بزنه یعنی اگه ازش شکایت کنن درش بسته میشه پس حتما سندومدرک داره که اعلام میکنه…ادمین ترو به شرافتت یه مطلب بنویس راجب همین حرفام …اخه همین ترکاشوندوطاهری۲تا اوکراینی خریدن برانکو مجبورشدبگه چشم

 21. حسین گفت:

  ۱

  ۰

  اگر الان با بازیکنا تمدید کنن همشون کلاس میزارن و مبلغو میبرن بالا.
  میگن داره خبرای خوبی میاد از فیفا برای تعلیق سال بعد…
  بازیکنی که پرسپولیسی باشه هیییچ جا نمیره، و بازیکن پولکی(مثل استاد طارمی) همون بهتر که بره….
  لطفا به مدیریت فشار نیارید…

 22. ارتش سرخ گفت:

  ۳۰

  ۶

  الان که قهرمانیم و از گروهمون صعود کردیم و لیگم تعطیله باید قرارداد بست ذهن بازیکن الان آزاده و استرسی بهش وارد نمیشه این حرف خیلی مسخره س؟؟؟عابدینی گفته بود شدید استقلالی هستی گفتم از رو حسادته ولی کم کم دارم فکر میکنم حق با عابدینیه.جمع کنید این مسخره بازیهارو فیفا کدوم حکمش رو لغو کرده که این باره دومش باشه؟؟؟شما همین تیمو حفظ کنی اصلا و ابدا به بازیکن جدید نیازی نداریم البته اگه بتونید
  از این شواهدی که موجوده فکر کنم خواب هایه بدی برامون دیدید ۳ ساله سوگلی پایتخت زیرمون له شده اصفهانیهاروهم تحقیر کردیم میخواین چپه بشیم؟؟؟فوتبال اگه پاک باشه هوادار میخوادش نه مثله یک دهه قبل که هیچکسی رنگ ورزشگاه رو نمیدید هنوز نفهمیدید مردم همه چیزو میبینن و میفهمن بسه تورو خدا.عرضه نداری بفرما بزار یکی دیگه بیاد…
  الان زمانش نیست!!!!!!!!پس کی؟؟؟مزخرفا

  • شهاب10_6_3_10_4 گفت:

   ۲

   ۰

   واقعا نمیدونم چرادست دست میکنه
   من ی حدسایی دارم خداکنه درست نباشه
   من فک کنم ازنظر اسپانسر وفدرلسیون نشینا دوران قهرمانی پرسپولیس باید تموم شه یکی دیگه بیاد جای تیممون
   من فک میکنم گرشاسبی ام داره اوامر اوناوانجام میده
   اقا فقط تمدید سریع باابازیکنا همه باهم وجدانا بگید نزارید دوباره ضعیفمون کنن

 23. محمدرضا گفت:

  ۱۱

  ۴۱

  تو هم مثه اون طاهری یه روده راس تو شکمت نیست….فقط سردار محمد رویانیان…

  • حمیدرضاعبدالهی گفت:

   ۱

   ۱

   فامیلی با سردار..؟میدونی چقدر به باشگاه ضررزد..؟فامیلی باسردار..؟فقط در مورد ژوزه ۱۱میلیاردتومان..؟فامیلی با سردار..؟راستشوبگو فامیلشی نکنه پسرشی هان..؟

 24. FC Persepolis fan گفت:

  ۸

  ۲۳

  هافبک هامون بیشترشون بدرد نمیخورن، یک مدافع وسط میخواد تیم، هافبک میخواد و مهاجم هم میخواد که اگر بتونه محرومیت رو لغو کنه خیلی ها باید برن 🙂 احمدزاده، علوانزاده و آدام همتی در حد پرسپولیس نیستند

  • حمید گفت:

   ۱

   ۰

   اتفاقا بهترین هافبکها را داریم منتها برانکو به درستی ازشون استفاده نمیکنه. بخدا فقط یک دفعه از زوج بشار رسن و مسلمان در وسط زمین استفاده کنه تا بهتون بگم خط هافبک یعنی چه

  • حمیدرضاعبدالهی گفت:

   ۱

   ۰

   ببخشید یه سوال داشتم شما الان راجع به فوتبال نظر دادین!…فوتبال یعنی چی ؟یک عدد توپ ۲۲بازیکن ۲دروازه ۴داور…..بزن زیرش الا ماشاالله…..

  • aref گفت:

   ۰

   ۰

   دقیقا این دست دست کردن هم واسه اینکه پول رو واسه بازیکن بزرگ خرج کنن و ضعف هارو پوشش بدیم،هوادار مجبوریم این مدت رو اعتماد کنیم به مدیران شاید برنامه ای رو تدارک دیدن واسه تیم

 25. ONLY PERSPOLIS گفت:

  ۲۲

  ۱

  در اروپا وقتی یکسال از قرارداد بازیکن باقی مونده باشه بلافاصله باشگاهش باهاش ۵ سال دیگه تمدید میکنه اونوقت اینجا گرشاسبی به بهانه اینکه تمرکز بازیکنا بهم‌نخوره نشسته جاش و بخودش تکون نمیده. بابا به پیر به پیغمبر ما از نقل و انتقالات محرومیم چرا نمیفهمید که باید ضربتی قرارداد همه بازیکنان را تمدید کنید؟
  جناب گرشاسبی میترسم با این فس فس کردن های شما تیم نابود بشه. اقا ما بازیکن‌جدید نخواستیم همینا را زودتر تمدید‌کن جون مادرت.

 26. حمید گفت:

  ۲۹

  ۲

  مسخره کردید مارو!؟
  بالاخره کی با بازیکنا تمدید میکنید؟
  یه روز میگه تا اخر بهمن
  یه روز میگه تا اخر اسفند
  یه رور میگه ۶ماه دیگه
  یه روز میگه دو هفته دیگه
  یه روز میگه اخر فصل
  یه روز میگه نمیخام ذهن بازیکنامون درگیر بشه
  افای گرشاسبی تیم ما که قهرمان شد رفت و تو اسیا هم که تقریبا صعودمون از گروه قطعیه دیگه چه درگیریه ذهنی؟ بجای اینکه الکی بری مقر فیفا و وقت تلف کنی قرارداد بازیکنا را تمدید کن. دیگه کم کم دارم ازتون ناامید میشم!

 27. Yousef king گفت:

  ۳۳

  ۱

  خواهشا تو خرید و فروش بازیکن دقت کنید و اشتباه نکنید تا کارتون به رییس جمهور ترکیه و رییس فیفا نکشه
  اینجوری که داریم پیش میریم سال بعد پیش بانکی موندن باید ریش گرو بزاریم

 

آمار بازدید:

بازدید امروز: 25750 بازدید

بازدید دیروز: 53203 بازدید

بازدید کل : 12611145 بازدید

افراد آنلاین: 6 نفر