چهارشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲:۵۲
بالا داخلی سه
سرویس: مصاحبه ها
 |  ۱۴/ آذر/ ۱۳۹۷ - ۱۴:۴۷
  |   نظرات: بدون نظر
944 نفر بازدید

گرشاسبی: سر آمد شدن در مسائل اخلاقی و دینی هم برای پرسپولیس مهم است

پرسپولیس نیوز: مدیرعامل پرسپولیس گفت: خوشحالی ما مضاعف می‌شود هنگامی که می‌بینیم پرسپولیس و سرخپوشان در عرصه مسائل اخلاقی، ارزشی و دینی هم کوشا هستند.

حمیدرضا گرشاسبی که امروز (چهارشنبه) در اجلاس سراسری نماز در سمنان حضور پیدا کرده بود، در ارتباط با این حضور و تقدیر از علیرضا بیرانوند اظهار داشت: پرسپولیس امروز نه تنها در شاخصه‌های فنی سرآمد شده و قله‌های افتخار را برای خود و فوتبال کشور فتح می‌کند و حدنصاب‌ها را افزایش می‌دهد، بلکه در مسائل اخلاقی، ارزشی و دینی هم تلاش می‌کند و این مسئله باعث خوشحالی مضاعف ماست. ضمن اینکه همه ما در خانواده پرسپولیس، خواست و یاری خدا را در تمام موفقیت‌ها با تمام وجود احساس می‌کنیم و شکرگزار آن هستیم.

وی ادامه داد: ما همان‌گونه که افتخار می‌کنیم پرسپولیس برخلاف تمام پیش‌بینی‌ها تا فینال آسیا می‌رود و همراه هوادارانش مورد تمجید کنفدراسیون آسیا و فیفا قرار می‌گیرد، به اینکه در قاره آسیا برنده جام اخلاق می‌شویم هم افتخار می‌کنیم. ما همان‌طور که از هنرنمایی و غیرت بچه‌های خودمان در زمین مسابقه مسرور می‌شویم، از فعالیت‌های مذهبی آنها و هواداران‌مان هم لذت می‌بریم. همان‌طور که به عملکرد فنی علیرضا بیرانوند در جام جهانی، لیگ قهرمانان آسیا و رقابت‌های داخلی افتخار می‌کنیم به این مسئله نیز می‌بالیم که در چنین اجلاسی برای چنین امر مقدسی مورد تقدیر قرار می‌گیرد و سفیر نماز است. باشگاه پرسپولیس مفتخر است که بازیکنانش در کنار تصاحب عناوین برترین‌ها در حوزه مسائل فنی فوتبال، به عنوان بازیکنان اخلاق هم انتخاب می‌شوند. چنانکه چندی پیش نیز محمد انصاری توفیق خادمی بارگاه حضرت امام رضا (ع) را به دست آورد.

مدیرعامل سرخپوشان در پایان اضافه کرد: بازیکنان پرسپولیس همچنین در این روزهای سخت، مسائل ارزشی مثل؛ تعهد، غیرت، وفاداری، فداکاری، تلاش صادقانه، از خودگذشتگی تا سر حد توان برای خوشحالی دیگران و تعصب نسبت به ارزش‌ها را با عملکرد خود در زمین فوتبال، تبلیغ کرده‌اند. مواردی که جامعه امروز ما در عرصه‌های مختلف به اجرای آنها نیاز دارد.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


ads


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

آمار بازدید:

بازدید امروز: 44538 بازدید

بازدید دیروز: 55820 بازدید

بازدید کل : 11236804 بازدید

افراد آنلاین: 33 نفر