سه شنبه ۰۱ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۵:۵۸
بالا داخلی سه
 |  ۲۰/ تیر/ ۱۳۹۷ - ۱۷:۰۹
  |   نظرات: ۲ نظر
3,515 نفر بازدید

گرشاسبی: وحید امیری را می‌خواهیم و پیگیر او هستیم/ بیرانوند قرارداد دارد، او به زودی به ما اضافه می‌شود

پرسپولیس نیوز : سرپرست باشگاه پرسپولیس گفت: درباره وضعیت وحید امیری تا قبل از مذاکره و گفتگوی مستقیم طبیعی است هیچ اظهارنظری وجود ندارد.

حمیدرضا گرشاسبی در گفتگو با سایت باشگاه پرسپولیس در ارتباط با انتشار بعضی اظهارنظرها از قول وی افزود: هواداران در ارتباط با مسائل مهمی چون موضوع نقل و انتقالات، به اخبار غیر رسمی و نقل قول‌های مبهم توجه نکنند.

وی ادامه داد: تا چندی پیش با توجه به مشکل محرومیت، نگرانی‌های زیادی برای پرسپولیس مطرح بود، اما خدا را شکر با تلاش‌هایی که انجام شده است، در حال حاضر پرسپولیس شرایط خیلی خوبی دارد و پرسپولیس با روحیه و امید فصل جدید را آغاز خواهد کرد. اقدامات لازم در نقل و انتقالات انجام شده است و در حال حاضر آماده گام آخر می‌شویم.

گرشاسبی در این باره با توجه به اخبار مختلفی که درباره علیرضا بیرانوند و وحید امیری مطرح می‌شود، خاطرنشان کرد: درباره وحید امیری تا زمانی که پای میز مذاکره نیامده و حرفهایمان را نزده‌ایم طبیعی است که هیچ اظهارنظری نداریم .حرف‌ها که زده شد، آن وقت می‌توان اظهار نظر کرد. آن چه در حال حاضر می‌توان با قطعیت از آن سخن گفت این است که ما وحید امیری را می‌خواهیم و پیگیری‌ها برای تمدید قرارداد انجام می‌شود.درباره علیرضا بیرانوند نیز باید بگویم که او قرارداد دارد. نکته‌ای که خود او هم مطرح کرده است فکر نمی‌کنم در این باره جای بحث خاصی باشد. وی بعد از دوره استراحت می‌آید و به جمع ما اضافه می‌شود. البته در این باره بعضی اظهارنظرها غیر رسمی هم مطرح شده است که اصلا صحت ندارد.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


ads


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

2 Responses to “گرشاسبی: وحید امیری را می‌خواهیم و پیگیر او هستیم/ بیرانوند قرارداد دارد، او به زودی به ما اضافه می‌شود”

 1. حسام الدین حسام گفت:

  ۱

  ۱

  اگر وحید بره نامرده

 2. بهنام گفت:

  ۰

  ۰

  إمیدوارم بإعوض سدن دولتإقإی گرشاسبی باقی بمونند

آمار بازدید:

بازدید امروز: 27187 بازدید

بازدید دیروز: 64021 بازدید

بازدید کل : 9378548 بازدید

افراد آنلاین: 3 نفر