پنج شنبه ۰۴ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۳۲
تبلیغات

تبلیغات

سرویس: تيم ملي
 |  ۱۹/ اردیبهشت/ ۱۳۹۷ - ۲۳:۰۲
  |   نظرات: بدون نظر
1,242 نفر بازدید

گزارش تمرین تیم ملی/ ریکاوری جهانبخش/ پرتاب ۳ امتیازی کی‌روش، خبرنگاران را شوکه کرد

پرسپولیس نیوز: تمرین تیم ملی فوتبال ایران از ساعت ۱۷:۳۰ دقیقه در ساختمان پک برگزار شد.

تمرین تیم ملی فوتبال ایران بعدازظهر امروز از ساعت ۱۷:۳۰ دقیقه در ساختمان پک برگزار شد.

* تمرین بعدازظهر ملی‌پوشان ایران با چهار بازیکن برگزار شد.

* علی کریمی، قلی‌زاده، خان‌زاده و مهدی ترابی در ساختمان پک حضور داشتند.

*امید ابراهیمی هم ملی‌پوش فوتبال استقلال که در بازی با ذوب‌آهن مصدوم شد در ساختمان پک حضور دارد تا شرایط خوبی به دست بیاورد.

* علیرضا جهانبخش که به تازگی به ایران آماده در ساختمان پک مشغول انجام ریکاوری است تا بتواند در تمرینات اضافه شود و به تیم ملی کمک کند.

* ابتدا بازیکنان مشغول انجام تردمیل و دوچرخه بودند و بعد از آن زیر نظر دستیاران کی‌روش کارهای بدنی خود را انجام دادند.

*  بسیاری از خبرنگاران از ساختمان پک دیدن کردند. در ساختمان پک تغییراتی زیادی صورت گرفته از امکانات پزشکی جداگانه، استخر و امکانات متنوع که نشان می‌دهد ساختمانی با امکانات بالا در اختیار تیم ملی ایران قرار دارد.

* همچنین در ساختمان پک موزه عکسی افتتاح شده است که به بهانه قدردانی از کسانی که در تیم ملی طی این چند سال گذشته زحمت کشیدند عکس‌شان روی دیوار قرار دارد. از بازیکنانی که بالای ۱۰۰ بازی ملی دارند، مربیان سابق تیم ملی، کاپیتان‌هایی که در این چند ساله در جام جهانی حضور داشتند عکس‌شان روی دیوار پک قرار دارد.

کارلوس کی‌روش سرمربی تیم فوتبال ایران بعد از اینکه وارد ساختمان پک شد ابتدا با توپ بسکتبال یک پرتاب سه امتیازی انجام داد و باعث شد که خبرنگاران از این کار شوکه شوند.

* بعد از بازدید خبرنگاران از امکانات ساختمان پک کارلوس کی‌روش در دفتر شخصی‌اش مشغول  آنالیز بازیکنان ملی‌پوش که در باشگاه‌هایشان بازی می‌کنند، بود و همچنین آنالیز تیم‌های حاضر در جام جهانی و تیم‌های هم‌گروه ایران در این تورنمنت.

*در پایان بعد از بازدید خبرنگاران از ساختمان پک علیرضا جهانبخش با اصحاب رسانه مصاحبه کرد  همچنین خبرنگاران از شرایط زمین و کیفیت زمین‌های آکادمی فوتبال دیدند کردند.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

آمار بازدید:

بازدید امروز: 33623 بازدید

بازدید دیروز: 146260 بازدید

بازدید کل : 86774725 بازدید

افراد آنلاین: 690 نفر