چهارشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲:۵۲
بالا داخلی سه
 |  ۱۸/ بهمن/ ۱۳۹۷ - ۱۷:۰۱
  |   نظرات: يك نظر
1,927 نفر بازدید

گزارش تمرین پرسپولیس/ باقری پا به توپ شد، بیرانوند مهاجم/ ماهینی و همتی اختصاصی کار کردند

پرسپولیس نیوز : تیم فوتبال پرسپولیس پس از دیدار برابر پدیده شهر خودرو صبح امروز تمرینات ریکاوری را زیر نظر کادر فنی انجام داد.

سرخپوشان بعد از پیروزی مقابل پدیده، امروز (پنجشنبه) ۱۸ بهمن ماه ۱۳۹۷ تمرینات ریکاوری خود را از ساعت ۱۱ در ورزشگاه شهید کاظمی و زیر نظر کادر فنی انجام دادند.

* بازیکنان ابتدا در سالن بدنسازی زیر نظر مارکو به انجام حرکات کششی، نرمشی و عبور از موانع پرداخته و پس از گرم شدن بدن‌ها وارد زمین چمن شدند.

* در زمین چمن ورزشگاه شهید کاظمی، قرمزپوشان بار دیگر کار خود را با مارکو ادامه دادند. کار با توپ، دوهای سرعتی و برنامه استقامتی در دستور کار بازیکنان قرار گرفت.

* دروازه‌بان‌ها هم با ایگور به تمرینات اختصاصی دروازه‌بانی پرداختند.

* آدام همتی ابتدا زیر نظر کادر پزشکی و پس از آن با مارکو تمرینات اختصاصی خود را انجام داد. حسین ماهینی هم برنامه‌های خود را دنبال کرد.

* در مرحله بعدی تمرین، بازیکنان به دو گروه تقسیم شدند. یک گروه زیر نظر برانکو و گروه دیگر با زلاتکو به انجام کارهای تاکتیکی پرداختند.

* در بخش بعدی تمرین، بازیکنان در قالب دو تیم به فوتبال درون تیمی مشغول شدند. کریم باقری همپای بازیکنان پا به توپ شد و به بازی پرداخت. علیرضا بیرانوند هم در پست مهاجم بازی کرد.

* بازیکنان اصلی در دیدار روز گذشته، راهی رختکن شدند و دیگر بازیکنان به ارسال از جناحین، شوت به دروازه و فوتبال در نیمی از زمین را در برنامه داشتند.

* پایان بخش تمرین امروز نیز سرد کردن بدن‌ها بود که بعد از آن بازیکنان راهی رختکن شدند.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


ads


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

One Response to “گزارش تمرین پرسپولیس/ باقری پا به توپ شد، بیرانوند مهاجم/ ماهینی و همتی اختصاصی کار کردند”

  1. مصطفی گفت:

    ۱۳

    ۲

    متاسفم از روز اول داوری ها بسمت استقلالیها غش کردند.

آمار بازدید:

بازدید امروز: 44527 بازدید

بازدید دیروز: 55820 بازدید

بازدید کل : 11236793 بازدید

افراد آنلاین: 23 نفر