یکشنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۶:۵۱
تبلیغات

تبلیغات

 |  ۶/ اردیبهشت/ ۱۳۹۷ - ۱۷:۱۰
  |   نظرات: دیدگاه‌ها برای گزارش تمرین پرسپولیس / مرور برنامه های تاکتیکی در فوتبال ۱۱ به ۱۱ بسته هستند
789 نفر بازدید

گزارش تمرین پرسپولیس / مرور برنامه های تاکتیکی در فوتبال ۱۱ به ۱۱

پرسپولیس نیوز : تیم فوتبال پرسپولیس تمرین امروز خود را با حضور همه نفرات انجام داد و بازیکنان مصدوم هم برنامه‌های اختصاصی را زیر نظر کادر پزشکی و مربی بدنساز دنبال کردند.

 سرخپوشان تمرین امروز سه‌شنبه خود را با حضور همه بازیکنان دنبال کردند. مصدومان هم حاضر بودند و برنامه‌های اختصاصی و فیزیوتراپی را زیر نظر کادر پزشکی و مربی بدنساز انجام دادند. قرمزپوشان پایتخت پس از ریکاوری روز گذشته، تمرینات خود را برای آخرین بازی لیگ هفدهم از امروز آغاز کردند.

تمرین از ساعت ۱۱:۱۰ دقیقه در ورزشگاه شهید کاظمی آغاز شد. بخش اول تمرین در سالن بدنسازی بود و پس از آن، بازیکنان در زمین حاضر شدند.

برانکو ایوانکوویچ آنها را ۱۱ به ۱۱ برابر هم قرار داد تا روی جایگیری، نحوه استقرار و انتقال توپ طبق برنامه بازی، تمرین کنند.

بخش بعدی تمرین، کار روی ارسال‌ها و همچنین پاس به عقب و پاسکاری در هجده قدم حریف بود. شوتزنی و قرار دادن توپ درون دروازه با ضربات سر و پا نیز در این بخش مرور شد.

ضربان شروع مجدد هم پایان بخش تمرین امروز سرخپوشان بود. در این جلسه تمرینی، محمد انصاری و علی علیپور دور زمین دویدند و محسن ربیع‌خواه نیز تمرینات خود را در سالن بدنسازی دنبال کرد.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 

تبلیغات

 

تبلیغات


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

پیشنهاد

دعوت به همکاری

همکاری با پرسپولیس نیوز

آمار بازدید:

بازدید امروز: 45672 بازدید

بازدید دیروز: 99014 بازدید

بازدید کل : 71307833 بازدید

افراد آنلاین: 151 نفر