شنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۶:۳۵
تبلیغ داخلی

تبلیغات

 |  ۹/ بهمن/ ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۰
  |   نظرات: يك نظر
1,887 نفر بازدید

گلایه بازیکنان پرسپولیس از مشکلات مالی +عکس

پرسپولیس نیوز: بازیکنان پرسپولیس در اقدامی مشترک در صفحه اینستاگرام خود پستی را منتشر کردند که در آن به مشکلات مالی باشگاه اعتراض کرده‌اند.
بازیکنان پرسپولیس در اقدامی مشترک در صفحه اینستاگرام خود پستی را منتشر کردند که در آن آمده است: نکته‌ای را باید با شما هواداران عزیز در میان بگذاریم. ما تنها تیمی هستیم که با گذشت دو سوم از لیگ، هیچ دریافتی نداشته‌ایم. این در حالی است که خیلی از بچه‌ها از سال گذشته هم طلبکار هستند و پولی هم بابت طلب‌های‌مان نگرفته‌ایم. این را هم اضافه کنیم که از پاداش‌هایی که به ما قول پرداختش را داده‌اند، اثری ندیدیم. شما عزیزان بدانید با همه این سختی‌ها فقط به عشق نام بزرگ پرسپولیس و شما هواداران دوست داشتنی کار را پیش می‌بریم. هر چند که ادامه راه با این شرایط سخت‌تر از سخت خواهد بود.

با توجه به صحبت‌های بازیکنان، باید دید مدیریت باشگاه که بارها از بی‌پولی و پیش خور شدن پول‌هایش گلایه داشته، چه عکس‌العملی را نشان می‌دهد.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

One Response to “گلایه بازیکنان پرسپولیس از مشکلات مالی +عکس”

  1. سهام گفت:

    ۱۴

    ۰

    به نظر من باید هوادارا یه کاری کنن تجمع جلو وزارت باشگاه که یه تکونی بخورن مگه میشه زردکای اصفهان از بیت المال ارتزاق کنن منعی نیست به ما که میرسه مال ما خار داره براشون

آمار بازدید:

بازدید امروز: 32933 بازدید

بازدید دیروز: 29798 بازدید

بازدید کل : 24424809 بازدید

افراد آنلاین: 7 نفر