سه شنبه ۰۱ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۵:۳۶
بالا داخلی سه
سرویس: مصاحبه ها
 |  ۱۸/ مرداد/ ۱۳۹۷ - ۲۲:۵۰
  |   نظرات: ۱۰ نظر
1,087 نفر بازدید

یزدی:بازی را به پرسپولیس دادیم تا روزنه دفاعی‌مان را ببندیم

پرسپولیس نیوز: سرمربی تیم فوتبال استقلال خوزستان گفت: پرسپولیس تاکتیکی بازی کرد.

داریوش یزدی سرمربی تیم فوتبال استقلال خوزستان در خصوص بازی با پرسپولیس گفت: خیلی خوشحالم که با این بازیکنان جوان کار می‌کنم و به آنها تبریک می‌گویم. همچنین از بازیکنان و هواداران‌مان تشکر می‌کنم. به تیم پرسپولیس هم تبریک می‌گویم که بازی تاکتیکی انجام دادند.

*مقابل پرسپولیس پایاپای بازی کردیم

وی ادامه داد: امروز پایاپای بازی کردیم و انتظار داریم بهتر شویم. ما به دلیل پتانسیلی که داشتیم بازی را به پرسپولیس دادیم و از میدان داری آنها برای بستن روزنه خط دفاعی خودمان استفاده کردیم. خوشبختانه امروز موقعیتی به حریف ندادیم و به جز یک صحنه موقعیتی ندادیم اما ما روی ضد حملات ۳ موقعقیت داشتیم. از این نتیجه خوشحالیم و امیدوارم در ادامه بهتر شویم.

* استقلال خوزستان بهتر خواهد شد
یزدی افزود: بار اول نیست که شرایط فعلی را تجربه می کنم. در ادامه استقلال خوزستان بهتر خواهد شد و امسال با پتانسیل بچه ها می توانیم نمایش بهتری داشته باشم و نتایج بهتری بگیریم.

*استقلال خوزستان ۱۵ روزه جمع شد

وی ادامه داد: فکر می کنم باید به تیمم تبریک بگویم. تیم ما در ۱۵ روز جمع شده است. تیمی که در ۱۵ روز جمع شده و همه چیز آن تغییر کرده سخت است که نمایش خوبی داشته باشد. خوشبختانه روز به روز انتظارات ما را بر آورده می کنند. برای تیم پرسپولیس احترام قائلم و در این سال ها نشان داده از بهترین هاست اما ما با آن ها خوب کار کردیم و موقعیتی به آنها ندادیم. با این همه بازیکنان جوان و باتجربه تیم ما مثل ایوب کلانتری، مبعلی در کنار هم هستند تا به جوانان کمک کنند.

* هواداران ما امروز سنگ تمام گذاشتند
سرمربی استقلال خوزستان در خصوص حواشی این بازی هم اظهار داشت: راجع به مسائل فنی حرف بزنم بهتر است اما امروز هواداران ما سنگ تمام گذاشتند و نشان دادند که این تیم را دوست دارند. در آینده این حمایت‌ها به تیم روحیه می دهد تا در بازی های خانگی موفق باشیم.

* اگر فرصت‌هایمان گل می‌شد، حرف های برانکو چیز دیگری بود
یزدی اظهار داشت: از توانایی تیم مقابل آگاه بودیم و باید بازی را در اختیار آنها قرار می دادیم. بازی را به آنها دادیم و از اشتباهات آن ها استفاده کردیم اما در لحظات آخر کم دقت بودیم. اگر توپ های ما گل می شد برانکو الان حرف دیگری می زد و به تیم ما احترام می گذاشت. در فاز دفاعی خیلی خوب بودیم و راه دومی نداشتیم که انجام دهیم. به بچه هایم تبریک می گویم.

*بازیکنانم  به زمان نیاز دارند

وی خاطرنشان کرد: تیم من نیاز به زمان دارد. این بازیکنان زمان می خواهند تا اعتماد به نفس داشته باشند. در آینده از این تیم بیشتر می‌شنوید. خیلی ها اعتقاد دارند که در ۲ هفته این تیم را خوب کردیم و نفراتی داریم که می توانند در لیگ برتر بازی کنند. نواقصی داریم اما باید آنها را بر طرف کنیم تا تیم بهتری شویم.

* ۳ امتیاز را از پرسپولیس می‌خواستیم که به آن نرسیدیم
سرمربی استقلال خوزستان گفت: یکی از اهداف ما در بازی امشب کسب ۳ امتیاز بود که به آن نرسیدیم اما در فاز دفاعی قوی بودیم و در فاز حمله موقعیت ایجاد کردیم. در این دو آیتم از تیم حریف بهتر بودیم و اگر دقت می کردیم پیروز بازی بودیم. آینده از آن بچه های ماست. بیشترین کار را بچه ها انجام می دهند. وقتی نواقصی بود این بچه ها با همه توان کار کردند.

* نیاز باشد خودمان را تقویت می‌کنیم
یزدی در پایان درباره احتمال جذب بازیکن جدید هم افزود: اگر به نیرویی نیاز داشته باشیم و با توجه به موجودی که داریم تیم خودمان را تقویت خواهیم کرد.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


ads


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

10 Responses to “یزدی:بازی را به پرسپولیس دادیم تا روزنه دفاعی‌مان را ببندیم”

 1. هادی گفت:

  ۱

  ۰

  تو آزادی اشکت رو در میاریم عوضی

 2. فقط پرسپولیس گفت:

  ۱

  ۰

  تو بازی برگشت بهت نشون میدیم سنگ تموم یعنی چی

 3. ولی گفت:

  ۱

  ۰

  چی میگی اولا بازیکنانت فقط میدویدن کاری نکردن تو اون گرما وباتحریک تماشاگرای وحشی تون خوب معلوم بازیکنا ما نمیتونن بازی همیشگی شکن رو انجام بدن دلت خوش باشه تا تو آزادی گلبارانت کنیم

 4. Hesam گفت:

  ۶

  ۰

  میشه انقد گه نخوری سنگ تموم.راس میگی شاید منظور تموم سنگایی بود که مرت کردند هواداراتون

 5. علی گفت:

  ۱۶

  ۰

  من بچه اهوازم و یه پرسپولیسی دوآتیشه…
  هوادارانتون سنگ تمام گذاشتن؟؟؟ وحشی گری خواسته شما از تماشاگران بود که سنگ تمام گذاشتن؟؟؟
  جالب اینه که هم بازیکنان تیمتون هم تماشاگرانتون یک روز کثیف رو در تاریخ فوتبال ایران رقم زدن…هوادارانتون با وحشی گری و بازیکنانتون با وقت تلف کردن داخل زمین خودی
  یعنی یه تیم مظلوم و محروم اینقدر ترسناکه که برای یه مساوی گرفتن ازش دست به هرکاری میزنید؟؟؟
  آقای یزدانی استقلالی امیدوارم جلوی تیم حکومتی استقلالم همینطور جری و در حد جررر دادن خودتون بازی کنید نه این که فقط جلوی پرسپولیس شیر باشید البته شیر که چه عرض کنم هوچی گر
  این بازی در مجموع دو نیمه ۱۰تا۱۲دقیقه وقت اضافه داشت

 6. محمدی گفت:

  ۷

  ۰

  چند نکته:
  ۱- شکایت از هواداران استقلال اهواز حق پرسپولیسه.
  ۲- متاسفانه برخی بازیکنان پرسپولیس بر اعصابشون مسلط نیستند. آقا شجاع شما هم کارت زرد بیخود گرفتی که در آینده میفهمی چه ضرری به تیم زدی هم وقت بازیو کشتی و…
  ۳- آقای برانکو وقتی تیم در اثر دفاع اتوبوسی متیجه نمیگیره چرا از بازی مستقیم بهره نمیبری؟! حداقل ده دقیقه آخرو باید این کارو بکنی
  ۴- برانکوی عزیز میتونستی در نیمه اول از منشا استفاده کنی و وقتی تیم انرژی داره هجومی تر باشی و گل بزنی. میتونستی در صورت نیاز کامیابی نیا رت نیمه ددم بیاری. اقاجان چرا علیپور که نتونست کاری کنه تعویض نشد؟! بجای نعمتی یا رسن علیپور را تعویض میکردی بهتر نبود؟!!

 7. محمدی گفت:

  ۵

  ۰

  واقعا به قول یزدی هواداران استقلال اهوازی سنگ تمام گذاشتند!!لابد منظورش سنگ پرانی اونا بود که خیلی بهشون گمک کرد تا با متوقف کردن پرسپولیس یک امتیاز بگیرند! البته منطور یزدی را از رعایت نظم توسط هوادارانشان نفهمیدم!! حقیقتا این خرف جوک سال بود!! داوری ضعیف هم ناخواسته بهشون کمک کرد. اینهمه وقت تلف و بازی متوقف شد ولی داور فقط ۴ دقیقه در نیمه اول گرفت!!

 8. نصیر گفت:

  ۸

  ۰

  استقلال اگر میره مهاجم یک میلیون دلاری می خره به خاطر همین تیم هایی هست که اتوبوس پارک می کنن ما کلآ از زمانی که طارمی رفته مهاجم تاپ نگرفتیم

 9. رفیعی ایلام گفت:

  ۲

  ۷

  ضعف بزرگ پرفسور بازی با سیستم خطی مقابل تیم های تدافعی , منشا و الوان زاده باید برن رو نیمکت اسدی و بهاروند بازی کنن

 10. ۶۶۶۶۶۶ گفت:

  ۱۵

  ۰

  برو گم بشو با ای فوتبالت .مسخره اسم خودش گذاشته مربی.فوتبال کثیف و هوادارای بی فرهنگت .

آمار بازدید:

بازدید امروز: 26698 بازدید

بازدید دیروز: 64021 بازدید

بازدید کل : 9378059 بازدید

افراد آنلاین: 9 نفر