پنج شنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۴:۰۷
تبلیغ داخلی


 |  ۱۰/ تیر/ ۱۳۹۹ - ۱۲:۰۰
  |   نظرات: بدون نظر
991 نفر بازدید

یلوه: دریافتی پرسپولیس از کارگزار به ۳۰ میلیارد می‌رسد/ بیرانوند به تست پزشکی برود، قسط دوم آنتورپ پرداخت می‌شود

معاون اقتصادی باشگاه پرسپولیس اعلام کرد که دریافتی باشگاه پرسپولیس از کارگزار خود، تا پایان هفته به ۳۰ میلیارد تومان می‌رسد.

رضا یلوه درباره وضعیت مالی باشگاه پرسپولیس اظهار داشت: پس از امضای قرارداد با کارگزار، آنها اپلیکیشن باشگاه را تأسیس کردند و بالا آوردند. به زودی قابلیت‌های جدیدی به این برنامه اضافه خواهد شد. بعد از امضای الحاقیه کف تعهدی تعیین کردیم که کارگزار باید تا پایان اردیبشهت ۱۴۰۰، ۱۱۰ میلیارد تومان در اختیار پرسپولیس بگذارد. بسیاری از شرکت‌ها با مشکلات مالی فعلی، توان تبلیغ نداشتند، اما کارگزار در حوزه‌های دیگر مذاکراتی انجام می‌دهد و به قراردادایی رسیده است که منتظر تأییده هایش هستیم. تا چند ماه دیگر، باشگاه پرسپولیس درآمدزا خواهد شد.

وی درباره کسر سه میلیارد تومان از آخرین قسط هشت میلیاردی قرارداد توسط کارگزار گفت: این مشکل حل شد. حسابرس بیمه به کارگزار اعلام کرد که چون ۱۲ میلیارد تومان پرداختی قبلی که دریافت کردیم کسورات نداشت و باید از هر پرداختی، مبلغ بیمه کسر شود. تا قسط سوم مبلغ ۱۷ میلیارد تومان گرفتیم که گفتند عدد ۱۶٫۶۷ درصد را باید کسر کنیم. روز شنبه نشستی داشتیم که به نتیجه خوبی رسیدیم. الان نامه‌ای به کارگزار می‌نویسیم که پول مسدودی ما را آزاد کند، چون سازمان تأمین اجتماعی گفت پرسپولیس در این قرارداد مشمول بیمه نمی‌شود و تلاش می‌کنیم این پول مسدودشده آزاد شود.

معاون اقتصادی باشگاه پرسپولیس در پاسخ به این پرسش که آیا به زودی مبلغ دو میلیارد و ۹۰۰ میلیون تومان به باشگاه پرداخت خواهد شد یا خیر، تصریح کرد: بله. این اتفاق می‌افتد.

یلوه درباره اینکه قرار بود تا پایان خرداد، ۳۰ میلیارد تومان به سرخپوشان پرداخت شود، بیان کرد: بندی در الحاقیه داشتیم که پرداخت این مبلغ، مشروط به آغاز مسابقات از ۲۵ خرداد بود. با هر تعویق، پرداختی‌های سوم و چهارم هم به تعویق می‌افتد که لیگ ما روز چهارم تیر آغاز شد. چک پنج میلیارد تومانی را روز پنجم تیر در اختیار ما گذاشتند و با کسر مبالغ مدنظر، به باشگاه برمی‌گردد. تا پایان هفته، این ۳۰ میلیارد تومان تکمیل می‌شود.

وی که با برنامه «تهران ورزشی» رادیو تهران گفت‌وگو می‌کرد، درباره مشکل کارگزار در تامین پول و پرداخت به پرسپولیسی‌ها و اینکه به نظر می رسد نمی تواند این مبلغ را پرداخت کند خاطرنشان کرد: کرونا برای همه مشکل ایجاد کرده است. همچنین ما سامانه هواداری داشتیم و در قرارداد کارگزار هم آمده است که باید باید فعال شود و جذب کاربر کند تا بتواند درآمد داشته باشد. دو هفته پیش وزارت ارتباطات، بخشنامه‌ای مبنی بر مسدود شدن سامانه‌های هواداری ابلاغ کرد که قرار شد تبدیل به کیف پول شود. هواداران هم با این روش آشنا نیستند.

معاون اقتصادی باشگاه پرسپولیس با اشاره به نشست آتی خود با معاون آذری جهرمی اظهار داشت: با معاون وزیر ارتباطات و با حضور نماینده باشگاه استقلال جلسه داریم تا مشکل سامانه هواداری را حل کنیم. در شش سال گذشته، ۸۰ درصد درآمد ما از سامانه هواداری بود و می‌خواهیم بهترین شرایط را برای تیم ایجاد کنیم. مذاکرات خوبی با بانک های مختلف داشتیم. بانک‌های مختلف برای انتشار تبلیغات آنها ابراز تمایل کردند که می‌خواهیم با بانکی قرارداد ببندیم که بیشترین سود را دریافت کنیم.

یلوه درباره پُست مشترک بازیکنان در اعتراض به شرایط باشگاه پرسپولیس روز پس از بازی با پیکان و گله آنها از وضعیت مالی تصریح کرد: نقل و انتقالی در بخش مالی باشگاه انجام شد و بحث موجودی پول مطرح نیست. این مبلغ موجود است، اما در امضای چک، چند روز تاخیر ایجاد کرده است. آقای رسول‌پناه قول داد بخشی از این پول را در اختیار بچه‌ها قرار دهد که کارهای اداری آن زمان بر شده وگرنه مشکل موجودی پول برای پرداخت درصد پولی که قول دادند پرداخت وجود ندارد. در یکی دو روز آینده با گرفتن استعلام‌ها درباره فرد جدید می رسد و مجو لازم صادر می شود تا چک ها را امضا کنند و مشکلات بازیکنان حل خواهد شد.

وی درباره وضعیت سرپرست باشگاه پرسپولیس که به کرونا مبتلا شده است، تصریح کرد: او دورکاری می‌کند و در حال پیگیری امور باشگاه است. اگر نیاز به امضای نامه‌ای باشد، بچه‌ها با رعایت موارد بهداشتی نامه را برای او می‌برند تا امضا کند. اگر نیاز به تلفن یا نامه‌ای باشد، رسول‌پناه کار را انجام می‌دهد. او هفته آینده با پایان قرنطینه خانگی، به باشگاه بازمی‌گردد.

معاون اقتصادی باشگاه پرسپولیس درباره زمان پرداخت قسط‌های بعدی انتقال علیرضا بیرانوند به باشگاه آنتورپ بلژیک خاطرنشان کرد: پرداخت قسط دوم به حضور بیرانوند در تست‌های پزشکی منوط شده است و پس از اضافه شدن این بازیکن به تیم آنتورپ، تسویه‌حساب انجام می‌شود.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp


 

 

آمار بازدید:

بازدید امروز: 29582 بازدید

بازدید دیروز: 34276 بازدید

بازدید کل : 25528882 بازدید

افراد آنلاین: 14 نفر