یکشنبه ۰۳ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۰۱
بالا داخلی سه
 |  ۲۲/ مرداد/ ۱۳۹۶ - ۱۷:۵۴
  |   نظرات: ۵ نظر
3,169 نفر بازدید
جلسات مثبت برای گرفتن حق فوتبال

۳ راهکار برای حق پخش تلویزیونی به دست آمده است

پرسپولیس نیوز:در جلساتی که برای مشکل حق پخش تلویزیونی برگزار شده طرفین مذاکره کننده به ۳ راهکار رسیدند که به احتمال فراوان یکی از این راهکارها در نهایت اجرایی خواهد شد.

در پی رفع مشکلات حق پخش تلویزیونی جلساتی میان مدیران صدا و سیما، مسئولان فدراسیون و دست‌اندرکاران وزارت ورزش و جوانان در روزهای اخیر برگزار شد که طرفین مذاکره کننده در این جلسات به ۳ راهکار برای حل مشکل حق پخش رسیده‌اند که قرار است از این بین یک راه حل اجرایی شود.

راهکار اول این است که صدا و سیما و فوتبال به صورت مشارکتی با یکدیگر فعالیت کنند تا با این روش هر دو طرف منتفع شوند.

راهکار دومی که در این جلسات به دست آمده بحث اجاره کامل شبکه تلویزیونی ورزش توسط وزارت ورزش و جوانان بوده تا کلیه بازی‌ها از این شبکه پخش شده و مسئولان امر بتوانند از این طریق درآمدزایی هم داشته باشند.

سومین گزینه مطرح شده در این جلسات بحث ارزیابی برای تأمین بودجه برای موضوع حق پخش تلویزیونی بوده است به این صورت که تبلیغات توسط تلویزیون صورت بگیرد و از این طریق درآمدی مناسب نصیب فوتبال شود.

مذاکرات برای حق پخش تلویزیونی روند خوبی را طی می‌کند و باید دید در نهایت کدام یک از راهکارهای ارائه شده اجرایی شده تا فوتبال بتواند از این طریق به درآمدهای خودش برسد.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


ads


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

5 Responses to “۳ راهکار برای حق پخش تلویزیونی به دست آمده است”

 1. Rey.red گفت:

  ۰

  ۰

  پخش اینترنتی و شبکه خصوصی بهترین راهه…الان ما بازی میکنیم تلوزیون پول تبلیغاتش رو از جیب ما در میاره بعد گردن کلفت میکنه برای خودمون شاخ و شونه میکشه…تمام مدت داره برنامه میسازه ضد خودمون…

 2. hamid666 گفت:

  ۰

  ۰

  باید اینترنتی پخش بشه این صدا و سیما پول بده نیست . خیلی باهاله صداوسیما دولتی و اداره الات و پرسپولیس و استفراق هم دولتی یکی پول نمیده یکی پول میخواد یکی هم دستش تو پوست گردو اه اه حالم بهم خورد

 3. علیرضا گفت:

  ۰

  ۰

  خیلی مسخره است که سازمان صدا و سیما برای خرید سریالها و فیلمهای قدیمی و بی ارزش که کسی زغبتی برای دیدن آنها ندارد برای هر فیلم میلیاردها تومان هزینه میکند, ولی برای بازیهای پرسپولیس و استقلال که میلیونها نفر بطور جدی آنها را دنبال می کنند نمی خواهند هزینه کنند. این سوال پیش می آید: آیا کاسه ای زیر نیم کاسه است؟ آیا این میلیاردها تومان بهاء این فیلمها ساختگی است که فقط در حد یک فاکتور و قرارداد جعلی بوده که مبالغش بسیار پایین است و مابقی آن به جیب روئسای و مدیران صدا و سیما میرود؟ وگرنه چرا صدا و سیما برای برنامه های تلویزیونی که میلیونها کودک تا افراد بزرگسال شوق دیدن آن را دارند نمی خواهد هزینه کند؟ چون سود زیرمیزی ندارد؟ چون فاکتورسازی ندارد؟ چون جای دزدی ندارد؟ چرا؟ چرا؟ چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 4. مسعود گفت:

  ۰

  ۰

  بهترین کار اینه که یک شبکه ی خصوصی راه اندازی بشه و دست صدا و سیمای جیره خور بریده بشه

 5. ps hamid گفت:

  ۰

  ۰

  هوادارای عزیز امروز یه اماری از منشا تو سایت نود منتشر شد.نشون میده این بازیکن برای اینکه دل هوادارارو بدست بیاره دربیش از حد تلاش میکنه و تمرکز نداره

آمار بازدید:

بازدید امروز: 35989 بازدید

بازدید دیروز: 62816 بازدید

بازدید کل : 11473420 بازدید

افراد آنلاین: 28 نفر