چهارشنبه ۱۳ فروردین ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۱۴
تبلیغ داخلی

تبلیغات

تبلیغات

 |  ۱۵/ اسفند/ ۱۳۹۸ - ۲۰:۰۰
  |   نظرات: يك نظر
2,878 نفر بازدید

‌ جزئیاتی از قرارداد گابریل کالدرون با پرسپولیس

پرسپولیس نیوز: گابریل کالدرون در حالی خواهان دریافت نزدیک به ۵۰۰ هزار دلار از باشگاه پرسپولیس شده است که بخشی از آن مربوط به غرامت است.

‌سرمربی آرژانتینی کوتاه مدت پرسپولیس که در ابتدای فصل نوزدهم رقابت‌های لیگ برتر جانشین برانکو ایوانکوویچ شد تنها نزدیک به پنج ماه در این تیم دوام آورد تا نهایتاً در اول ژانویه تصمیم به فسخ قرارداد خود با سرخپوشان گرفت.

وی که با حاشیه‌های فراوان جانشین برانکو در دوران مدیرعاملی ایرج عرب شده بود در حالی قرارداد ۸۵۰ هزار دلاری با پرسپولیس امضا کرد که جزئیات این قرارداد در نوع خود جالب توجه است.

کالدرون تاکنون ۳۰۰ هزار دلار از پرسپولیس دریافت کرد اما خواهان پرداخت قسط دوم قرارداد خود به همین اندازه تا انتهای ماه دسامبر سال ۲۰۱۹ بود. این در حالی است که باشگاه پرسپولیس قادر به تأمین خواسته کالدرون نشد تا سرمربی آرژانتینی سرخ‌ها در نامه‌ای که اول ژانویه ۲۰۲۰ میلادی به باشگاه پرسپولیس ارسال کرد قرارداد خود را به صورت یک طرفه و با در نظر گرفتن تمامی حقوق مربوط به فصل جاری فسخ کرد.

طبق اسناد موجود، قرارداد گابریل کالدرون دارای بندهای مالی گوناگونی است که رقم قرارداد این مربی را افزایش می‌دهد. کالدرون پس از جدایی از پرسپولیس طی شکایتی از این باشگاه که به کمیته انضباطی فیفا داشته است خواهان دریافت ۳۰۰ هزار دلار از قسط دوم قرارداد همراه با غرامت ۱۲۵ الی ۲۵۰ هزار دلاری شده است. همچنین این مربی پاداش ۷ برد با پرسپولیس را به همراه پیروزی سرخ پوشان در بازی رفت دربی پایتخت که روی نیمکت پرسپولیس می‌نشست را خواستار شده است.

یکی از مهمترین اختلافات انصاری فرد با کالدرون بر سر میزان پاداش دریافتی این مربی بابت هر برد بوده است. انصاریفرد که پس از ایرج عرب در مسند مدیرعاملی پرسپولیس می‌نشیند خواهان پرداخت ۸ میلیون تومان پاداش بابت هر برد به کالدرون می‌شود اما سرمربی وقت پرسپولیس زیر بار این موضوع نمی‌رود و خواهان دریافت پاداش برد طبق توافق شفاهی با هیات مدیره می‌شود.

هیات مدیره پرسپولیس در ابتدا نمی پذیرد اما فشار حداکثری کالدرون در تنور بازی های لیگ برتر سبب می شود تا آنها نیز با توجه به نتایج قابل قبولی که با پرسپولیس می گرفت شروط را بپذیرند تا برای هر برد به کالدرون هزار و ۶۰۰ دلار اختصاص دهند. همچنین طبق مصوبه این اعضا، کالدرون پاداش ۱۰ هزار دلاری بابت برد مقابل استقلال دریافت می‌کرد.

مبالغی که با دوران مربیگری برانکوایوانکوویچ قابل مقایسه نیست برانکو نیز که از پرسپولیس بابت عدم دریافت مطالباتش به فیفا شکایت کرده است بابت هر برد با پرسپولیس مبلغ ۳ میلیون تومان دریافت می‌کرد.

باشگاه پرسپولیس در حالی لایحه دفاعی خود را در خصوص شکایت کالدرون به فیفا تنظیم می‌کند که شواهد نشان می‌دهد این باشگاه شانس کمی برای جلب نظر کمیته انضباطی فیفا در پرونده نزدیک به ۵۰۰ هزار دلاری کالدرون دارد.

قراردادی که بندهای موجود در آن به ضرر پرسپولیس بوده است.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

One Response to “‌ جزئیاتی از قرارداد گابریل کالدرون با پرسپولیس”

  1. هرمز جعفری گفت:

    ۱۰

    ۱

    با سلام
    خوب این فاجعه هستش. ولی اینکه رسانه رسمی تیم که شما باشین نباید واسه کالدرون سند اماده کنین!!! چرا شما باید درمورد یه بحث به قول شما شفاحی متن خبری به نفع کالدرون بدین!!! این یک بی مسئولیتی تام و تمام است!!!

آمار بازدید:

بازدید امروز: 21825 بازدید

بازدید دیروز: 28766 بازدید

بازدید کل : 22208570 بازدید

افراد آنلاین: 4 نفر