دوشنبه ۱۸ فروردین ۱۳۹۹ ساعت ۶:۳۸
تبلیغ داخلی

تبلیغات

تبلیغات

 |  ۲۹/ بهمن/ ۱۳۸۸ - ۱۵:۰۸
  |   نظرات: بدون نظر
22 نفر بازدید

مرفاوی:ما هنوز شانس قهرمانی هستیم

مرجع خبری پرسپولیس : با توجه به اینکه هفت بازی در پیش رو داریم در لیگ نیز همچنان مدعی قهرمانی خواهیم بود، حتی در جام حذفی و مسابقات لیگ قهرمانان نیز این شانس را داریم که به عنوان قهرمانی دست یابیم. امیدوارم با فعل و انفعالاتی که در طول این مدت صورت می پذیرد شانس ما نیز برای قهرمانی زیاد شود.

 

صمد مرفاوی در نشست خبری پس از بازی تیم‌های فوتبال استقلال تهران و مس کرمان اظهار کرد: بازی خوبی بود. استقلال نیمه اول را خوب شروع کرد و به دو گل هم رسید. ما موقعیت‌های گلزنی دیگری هم داشتیم که می‌توانستیم تفاضل گل را بیشتر کنیم اما متاسفانه از دست رفت. در نیمه دوم تیم مس هم با توجه به اینکه جایگاهی در جدول دارد و ما پیش‌بینی آن را می‌کردیم هجومی‌تر بازی کرد قبلا هم گفته بودم مس برای هر حریفی خطرناک خواهد بود. در این نیمه هم چندین فرصت گلزنی داشتیم اما از دست رفت. در مجموع از شرایط تیم راضی هستم و از بازیکنان تشکر می‌کنم.

وی افزود: این پیروزی سه امتیازی برای ما ارزش زیادی داشت چرا که با روحیه بسیار خوبی به دیدار تیم الاهلی جده می‌رویم. ما پس از بازی در جام حذفی، دو روز به بازیکنان استراحت دادیم و بعد از آن تمرینات را با هدف بازی با دو تیم مس و الاهلی برنامه‌ریزی کردیم. امیدوارم بتوانیم نماینده شایسته‌ای برای فوتبال ایران در لیگ قهرمانان آسیا باشیم.

مرفاوی در ارزیابی‌اش از تیم الاهلی جده گفت:


چند فیلم بازی آنها را تهیه کرده و نوع بازی‌شان را آنالیز کردیم. آنها تقریبا به سبک تیم الاتحاد عربستان بازی می‌کنند که سال پیش دو بار با آن تیم بازی کردیم. چندین بازیکن خوب و سرشناسی هم دارند ضمن اینکه بازی یکی دو روز دیگر آنها در فینال جام حذفی عربستان می‌تواند شناخت بیشتری از این تیم به ما دهد. تنها تفاوتی که این تیم نسبت به الاتحاد دارد متمایز بودن بازیکنانش است. امیدوارم بتوانیم سربلند از این مسابقه خارج شویم.

مرفاوی گفت: به دلیل محدودیت‌های پروازی با دو پرواز عازم عربستان خواهیم شد و در آنجا تا پیش مسابقه سه جلسه تمرینی خواهیم داشت. سعی کردیم بازیکنان را با نحوه قضاوت داوران در لیگ قهرمانان آسیا هم آشنا کنیم گرچه ما نمی‌توانیم اظهار نظر خاصی در این باره داشته باشیم.

مرفاوی هم‌چنین گفت: استقلال در سه جام پیش رو به دنبال موفقیت است و از این حیث هر سه جام برایش اولویت بوده و یکی نسبت به دیگری اهمیت بیشتری ندارد. ما طوری برنامه ریزی کردیم که در هر سه جام موفق باشیم ضمن اینکه با توجه به نتایج به دست آمده در مسابقه‌های لیگ استقلال هنوز شانس قهرمانی را از دست نداده است.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

آمار بازدید:

بازدید امروز: 32691 بازدید

بازدید دیروز: 32422 بازدید

بازدید کل : 22375900 بازدید

افراد آنلاین: 24 نفر