چهارشنبه ۰۳ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۶:۱۵
تبلیغات

تبلیغات

سرویس: مصاحبه ها
 |  ۲۰/ خرداد/ ۱۳۹۱ - ۱۷:۴۲
  |   نظرات: بدون نظر
5 نفر بازدید

من خودم مرد قانونم خلاف نمی‌کنم/آقای رسولی‌نژاد پارسال که استقلال بمب می‌ترکاند خواب بودید

رویانیان جواب داد: اگر حرف‌هایم را بزنم فوتبال ایران به لرزه در می‌آید

مرجع خبری پرسپولیس : اظهارنظر عجیب مصاحبه عجیب احمد رسولی‌نژاد رئیس هیات مدیره باشگاه استقلال درباره مدیرعامل پرسپولیس و این که، تازه واردها بازار نقل و انتقالات فوتبال ایران را خراب کرده‌اند با واکنش مدیرعامل پرسپولیس توام شد.

 

رویانیان که از این اظهارنظر رسولی‌نژاد تعجب کرده است می گوید که نباید فضای ذهنی طرفداران فوتبال را با این حرف‌ها مشوش کرد.

مدیرعامل پرسپولیس ادامه داد: جرم ما چیست اینکه در فصل نقل و انتقالات خوب کار کردیم، اینکه بازیکن خوب گرفتیم، اینکه برنامه داشتیم؟ مسلم است که همیشه و همه جای دنیا بین تیم‌های خوب رقابت است. تیم‌های بزرگ دوست دارند با نهایت قدرت در یک رقابت شرکت کنند و پرسپولیس هم بعد از یک سال بد قصد دارد یک فصل خوب را به هوادارانش هدیه کند و ابزار ما در این راه بازیکنان هستند، حالا ما خیلی کار عجیبی کردیم؟

رویانیان تاکید کرد: من واقعا تعجب می‌کنم از آقای رسولی‌نژاد که نماینده دولت هستند مثل ما. آقای رسولی‌نژاد ما هر دو از یک جا به کار گمارده شده‌ایم بهتر است طوری حرف نزیم که ذهن مردم مشوش بشود لفظ ما باید به سمتی باشد که طرفداران فوتبال احساس آرامش کنند.

وی گفت:  من مبنی اعتراض آقای رسولی‌نژاد را نمی‌فهمم یعنی چه ما مثل بچه یتیم‌ها باید یک گوشه بنشنیم این کار را انجام دهیم آقای رویانیان خوشحال می‌شوند. باید بایستیم همه یارهای خوب را در بازار بگیرند و بعد ته مانده‌های بازار به پرسپولیس برسد. آقای رسولی‌نژاد من یکسال است به فوتبال آمدم شما که پارسال تیمتان پشت سر هم ستاره استخدام می‌کرد خواب بودید. آیا همه آن بازیکنان با ارقام قانونی به استقلال آمدند؟

رویانیان با تکرار این که می‌خواهند پرسپولیس ضعیف باشد و مثل تیم‌های کوچک با آنها رفتار کنند ادامه داد: من خودم مرد قانونم خلاف هم نمی‌کنم اما پارسال اتفاقات زیادی در این فوتبال افتاد سال‌های قبلش هم بوده، قبلا هم دلال‌ها در این فوتبال فعالیت می‌کردند و هیچ کس سقف قرارداد را رعایت نمی‌کرده امسال هم تنها اتفاقی که افتاده این است که یک تیم به رقیب‌ها اضافه شده پرسپولیس که به استقلال و سپاهان و بقیه تیم‌های صنعتی اضافه شده و اتفاقا خوب هم اضافه شده.

 

آقای رسولی‌نژاد شما آنجایی رکب خورید که من از چند ماه پیش جذب بازیکن را شروع کردم. شما آنجا به ما باختید، آنجایی که من زودتر به بازار رفتم و اتفاقا خریدهای ارزان‌تری هم انجام دادم. پولی که پرسپولیس امسال خرج خرید بازیکن کرده نرخ پارسال است نه امسال چون ما زودتر برنامه‌ریزی کردیم و همه شما را جا گذاشتیم.

مدیرعامل پرسپولیس در پایان حرف‌هایش می‌گوید: من دوست ندارم بیشتر از این صحبت کنم اما چیزهای زیادی از این فصل نقل و انتقالات در ذهنم مانده و برایم قطعی شده که اگر بخواهم آنها را به زبان بیاورم خیلی‌ باشگاه‌ها و کل فوتبال ایران به لرزه می‌افتد. من فعلا قصد به زبان آوردن این حرف‌ها را ندارم اما وقتش که برسد شاید گفتم که چه کسانی با چه ارقامی در بازار نقل و انتقالات فعالیت می‌کنند و آن وقت دیگران را به بی‌اخلاقی، خراب کردن بازار و چیزهایی از این دست متهم می‌کنند. من متاسفم .

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

آمار بازدید:

بازدید امروز: 128463 بازدید

بازدید دیروز: 140559 بازدید

بازدید کل : 86723305 بازدید

افراد آنلاین: 829 نفر