چهارشنبه ۰۳ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۶:۱۴
تبلیغات

تبلیغات

سرویس: روی آنتن
 |  ۲۱/ خرداد/ ۱۳۹۱ - ۹:۵۳
  |   نظرات: بدون نظر
30 نفر بازدید

صدا و سیما قصد پخش بازی تیم ملی را ندارد؟

مرجع خبری پرسپولیس : در هیچ یک از برنامه های خبری و زیرنویس های صدا و سیما، درباره بازی تیم ملی ایران وقطر حرفی زده نشده و نگاهی به جدول برنامه های تلویزیونی روز چهارشنبه نشان می دهد که در کنداکتور نامی از پخش مستقیم بازی تیم ملی وجود ندارد.


به گزارش مرجع خبری پرسپولیس، شفاف نوشت: بعد از آنکه صدا و سیما در آخرین لحظات پیش از بازی با ازبکستان توانست این دیدار را روی آنتن ببرد،‌ گویا این بار اهالی این سازمان قصد ندارند که بازی تیم ملی ایران برابر قطر که در ورزشگاه آزادی تهران برگزار می شود را به صورت زنده و مستقیم پخش کنند.

 

صدا و سیما همچنان با مسئولان بخش مارکتینگ شرکت world sport group برای پخش بازی های انتخابی جام جهانی به توافق نرسیده است و همین امر به احتمال فراوان سبب شود که به جای بازی ایران و قطر از سری رقابت های مرحله گروهی جام جهانی،‌ دیدار تیم های جمهوری چک و یونان روی آنتن تلویزیون برود.

 

البته به نظر می رسد رقم نجومی این شرکت برای ارائه حق پخش بازی به صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران باعث شده تا بازی فردا پخش نشود.

 

نکته جالب توجه اینجاست که در هیچ یک از برنامه های خبری و زیرنویس های صدا و سیما، درباره بازی تیم ملی ایران وقطر حرفی زده نشده و نگاهی به جدول برنامه های تلویزیونی روز سه شنبه نشان می دهد که در کنداکتور نامی از پخش مستقیم بازی تیم ملی وجود ندارد.

 

بنابراین گزارش بعید نیست که صدا و سیما این بازی را نیز همچون دیدار تیم های ایران و ازبکستان با چسبانده شدن یک برچسب با توپ فوتبال روی لوگوی شبکه هفتم الجزیره اسپرت، قطع صدای ورزشگاه و گزارشگر عرب بازی و البته لیبل عربی نتیجه و تایمر بازی در بالا و گوشه سمت چپ از شرکت اصلی پخش کننده خریداری نکند.

 


تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

آمار بازدید:

بازدید امروز: 128399 بازدید

بازدید دیروز: 140559 بازدید

بازدید کل : 86723241 بازدید

افراد آنلاین: 831 نفر