پنج شنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۸:۴۰
تبلیغ داخلی


سرویس: مصاحبه ها
 |  ۲۵/ خرداد/ ۱۳۹۱ - ۱۹:۴۸
  |   نظرات: بدون نظر
5 نفر بازدید

رویانیان: به جای مناظره و کُری‌خواندن کارم را با قدرت دنبال می‌کنم

مرجع خبری پرسپولیس : مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت: الان وقت کُری خواندن نیست به همین دلیل به جای شرکت در مناظره کارم را با قدرت دنبال می‌کنم.

محمد رویانیان اظهار داشت: باتوجه به شرایط تیم فوتبال پرسپولیس دعوتی که به برنامه ورزش و مردم داشتم را رد کردم زیرا تصور می‌کنم الان وقت کُری خواندن و مناظره نیست.

وی افزود: از همه هواداران عذرخواهی می‌کنم و اعلام می‌کنم که در برنامه ورزش و مردم حضور پیدا نخواهم کرد ولی به جای مناظره  و کُری خوندن کارم را با قدرت در فصل نقل و انتقالات رو به جلو خواهم برد و به حرف دیگران توجهی نخواهم داشت.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس خاطرنشان کرد: همه می‌دانند شعار من این است که دنبال کُری خواندن و این مسائل در فوتبال نباید بود؛ اما متاسفانه در چند روز گذشته صحبت‌هایی شده که به همین دلیل بهتر است الان در این خصوص پای میز مناظره ننشینم.

رویانیان تاکید کرد: هدف من از این کار آرامش برای پرسپولیس است و از این به بعد هم به هیچ عنوان جواب کسی را نخواهم داد و کار خودم را با قدرت انجام می‌دهم. تیمی خواهم ساخت که پرسپولیس واقعی را در زمین مسابقه نشان دهد.

قرار بود رویانیان به همراه فتح‌الله‌زاده در برنامه امروز ورزش و مردم حضور داشته باشند که مسائل مطرح‌شده پیرامون دو باشگاه در روزهای اخیر سبب شد تا مدیرعامل پرسپولیس از حضور در این برنامه خودداری کند.

با این وجود احتمال دارد در صورتی که در این برنامه علیه پرسپولیس حاشیه سازی صورت پذیرد رویانیان روی خط بیاید و پاسخ لازم را بدهد.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

آمار بازدید:

بازدید امروز: 19968 بازدید

بازدید دیروز: 41054 بازدید

بازدید کل : 25785879 بازدید

افراد آنلاین: 11 نفر