چهارشنبه ۰۳ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۶:۱۶
تبلیغات

تبلیغات

سرویس: مصاحبه ها
 |  ۲۱/ خرداد/ ۱۳۹۱ - ۷:۲۱
  |   نظرات: بدون نظر
6 نفر بازدید

علی عسگری: پیشنهاد تیم های اسپانیایی و آلمانی را رد کردم

بهترین عملکرد را در نقل و انتقالات داشتیم

مرجع خبری پرسپولیس : حمیدرضا علی عسگری بعد از تمدید قراردادش با پرسپولیس درباره شرایط تیم می‌گوید: به نظرم پرسپولیس امسال خیلی بهتر از سال قبل باشد چون بازیکنان خیلی خوبی گرفتیم.

 

امیدوارم امسال با این تیم خوب بدشانسی گریبانگیر ما نشود. تیم ما در همه پست‌ها یکی دو بازیکن خیلی خوب دارد و فکر می‌کنم تنها در پست هافبک دفاعی نیاز به بازیکن داریم چون مازیار نمی‌ماند.

 

در پست هافبک هم هنوز وضعیت کریمی مشخص نشده. وی در خصوص اینکه آیا این تیم را می‌توان کهکشانی نامید؟ گفت: کهکشانی؟ بالاخره تیم خوبی بسته شده. می‌شود کهکشانی یا هر لقب دیگری به پرسپولیس امسال داد چون واقعا تیم جوری است و امیدوارم بتوانیم هدف قهرمانی لیگ را به سرانجام برسانیم.

 

ما واقعا در فصل نقل و انتقالات بهترین عملکرد را داشتیم. علی عسگری گفت: امسال بازیکنان خیلی خوبی در سمت راست داریم. با آمدن ماهینی به پرسپولیس، من در پست تخصصی‌ام یعنی گوش راست می‌توانم بازی کنم.

 

البته زمان دایی گوش چپ بیشتر بازی می‌کردم با این حال تخصص من در گوش راست است و امیدوارم با بودن مهدوی کیا، ماهینی و من بتوانیم سمت راست قدرتمندی داشته باشیم. وی گفت: هدفم این است در پرسپولیس بدرخشم و به تیم ملی دعوت شوم. تا موقعی که مصدوم نبودم، به تیم ملی دعوت می‌شدم با این حال امیدوارم امسال اگر مصدومیت پیش نیاید بتوانم پیراهن تیم ملی را برتن کنم و بعد هم به اروپا برسم. امسال پیشنهادهایی از کشورهای آلمان و اسپانیا داشتم ولی باید می‌رفتم سرتمرین‌ها بعد قرارداد می‌بستم. از یک تیم لیگ یکی انگلیس هم پیشنهاد داشتم که زیاد جدی نبود ولی اینها را به خاطر پرسپولیس رد کردم.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

آمار بازدید:

بازدید امروز: 128576 بازدید

بازدید دیروز: 140559 بازدید

بازدید کل : 86723418 بازدید

افراد آنلاین: 836 نفر