چهارشنبه ۰۳ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۶:۰۸
تبلیغات

تبلیغات

سرویس: مصاحبه ها
 |  ۲۱/ خرداد/ ۱۳۹۱ - ۱۱:۲۱
  |   نظرات: بدون نظر
5 نفر بازدید

کی‌روش: بازیکنانم جنگجویانه بازی می‌کنند/ لازم باشد مثل دیدار با ازبکستان بازی می‌کنیم

مرجع خبری پرسپولیس : سرمربی تیم ملی فوتبال گفت: به بازیکنانم اعتماد کامل دارم و مطمئن هستم که با حضور هواداران برابر قطر پیروز می‌شویم.

 

سرمربی پرتغالی تیم ملی فوتبال ایران در نشست خبری پیش از دیدار این تیم برابر قطر درباره این بازی گفت: تمام بازی‌ها در راه صعود به جام جهانی شرایط خاص خود را دارند و تمام تیم‌ها از کیفیت و پتانسیل بالایی برای پیروزی برخوردار هستند.

 

مسلما ما در بازی فردا اعتماد به نفس بالایی داریم و مطمئن هستیم که با حضور هواداران پرشورمان پیروز می‌شویم. چیزی که از اهمیت زیادی برخوردار است، این است که ما برابر قطر بهترین بازی خود را انجام دهیم.

 

وی ادامه داد: به هیچ وجه فکر نمی‌کنیم که قطر تیم ضعیفی است و قابلیت این تیم را نادیده نخواهیم گرفت. اتفاقا برعکس احترام زیادی هم برای این تیم قائل هستیم و فکر می‌‌کنیم که قطر با قدرت بیشتری نسبت به بازی با کره جنوبی به ایران می‌آید. آن‌ها مطمئنا خوب بازی می‌کنند، اما من به بازیکنانم اعتماد کامل دارم و فکر می‌کنم که برابر قطر بازی خوبی انجام خواهیم داد.

 

کی‌روش در ادامه و در واکنش به این سوال که چه حرفی برای هواداران تیم ملی دارد؟ گفت: باز هم تکرار می‌کنم که ایمان دارم رسانه‌های ایرانی می‌توانند از هواداران برای حضور در ورزشگاه دعوت کنند و کمک کنند که بازی در حضور هواداران تیم ملی و در ورزشگاهی پر از تماشاگر برگزار شود. من خیلی مستقیم و صمیمانه از رسانه‌ها دعوت می‌کنم که این کار را انجام دهند. همچنین از هواداران تیم ملی دعوت می‌کنم که سه‌شنبه برای دیدن یک بازی خوب به ورزشگاه بیایند. ما مسلما به حمایت آن‌ها نیاز داریم.

 

در ادامه یک خبرنگار قطری از کی‌روش پرسید که آیا به نظر او قطر نسبت به مرحله قبل تفاوت کرده است؟ که وی پاسخ گفت: مسلما تفاوت‌هایی خواهد داشت. ما بازی قطر مقابل لبنان و کره جنوبی را دیده‌ایم و مطمئن هستیم که قطر مهره‌های لازم را برای انجام بازی خوب برابر ایران دارد. بازی که در مرحله قبل با این تیم در تهران داشتیم، مربوط به گذشته است و این بار شرایط کاملا تفاوت می‌کند. در آن بازی قطر انگیزه زیادی برای پیروزی داشت، در حالی که ما پیش از آن صعودمان را قطعی کرده بودیم، اما در بازی فردا هر دو تیم با انگیزه زیاد رودروی یکدیگر قرار می‌گیرند.

 

کی‌روش در ادامه و در پاسخ به این سوال که چرا تیم ملی برابر ازبکستان نتوانست بازی مقتدارنه‌ای از خود نشان دهد و این که تیم ملی چقدر با تیم ایده‌آل او فاصله دارد؟ گفت: پیروزی، پیروزی است و فقط سه امتیاز اهمیت دارد. وقتی که تیم شما به جام جهانی صعود کند، دیگر اهمیتی ندارد که تیمتان حملات زیاد یا بازی جنگجویان داشته است یا خیر. ما برابر ازبکستان به تمرکز بالا نیاز داشتیم و بازیکنانمان باید جنگجویانه بازی می‌کردند. آن‌ها ثابت کردند که می‌توانند این کار را تا پایان دقیقه ۹۰ انجام دهند.

 

سرمربی تیم ملی ادامه داد: شما امسال دیدید که چلسی ۹۳ دقیقه برابر بایرن‌ دفاع کرد و رئال هم ۱۲۰ دقیقه این کار را برابر بارسلونا انجام داد و هر دو پیروز شدند. پس آنچه که مهم است، کسب پیروزی است. در بازی فردا اگر موقعیت ارائه فوتبالی زیبا و تماشاگر پسند را داشته باشیم، حتما این کار را می‌کنیم ولی وقتی به بازی جنگجویانه نیاز داشته باشیم هم این گونه بازی می‌‌کنیم. چیزی که در اینجا اهمیت دارد، این است که همه تیم‌ها فهمیدند که بازیکنان ما توانایی انجام بازی جنگجویانه را دارند و در بازی فردا هم اگر لازم باشد، همانند بازی با ازبکستان ظاهر خواهیم شد.

 

در پایان خبرنگار دیگری خطاب به کی‌روش گفت قطر در هفته‌ گذشته دو بازی انجام داده، در حالی که ایران تنها یک بازی کرده است و آیا به نظر او این مساله قدرت فیزیکی قطری‌ها را نسبت به ایران کاهش نمی‌دهد که سرمربی تیم ملی در پاسخ گفت: تنها زمانی می‌توانم پاسخ این سوال را بدهم که بازی تمام شده باشد. اگر قطر نسبت به بازی قبل چهار یا پنج بازیکن خود را تغییر داده باشد که ماجرا کاملا تفاوت می‌کند و ما تنها زمانی در این باره می‌توانیم نظر بدهیم که بدانیم قطر با چه ترکیبی روبروی ما ظاهر می‌شود، اگر شما از این مساله آگاهی دارید، بگویید تا من هم جوابتان را بدهم.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

آمار بازدید:

بازدید امروز: 127580 بازدید

بازدید دیروز: 140559 بازدید

بازدید کل : 86722422 بازدید

افراد آنلاین: 796 نفر