یکشنبه ۰۶ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۳۵
تبلیغ داخلی

تبلیغات

تبلیغات

سرویس: تيم ملي
 |  ۲۵/ مهر/ ۱۳۹۱ - ۱۵:۰۷
  |   نظرات: بدون نظر
29 نفر بازدید

حضور ۶۰ هزار نفر در ورزشگاه آزادی/تشویق کریمی

در حالی که کمتر از ۲ ساعت به شروع بازی ایران و کره‌جنوبی باقی مانده است، ظرفیت طبقه اول ورزشگاه آزادی تکمیل شده و هواداران در حال استقرار در طبقه دوم ورزشگاه برای تماشای بازی هستند.

ایسنا، نزدیک به ۶۰ هزار نفر در ورزشگاه آزادی حضور دارند. ظرفیت طبقه اول ورزشگاه به غیر از سکوهایی که در اختیار تماشاگران کره جنوبی قرار گرفته کاملا تکمیل شده و تماشاگران در حال استقرار در طبقه دوم ورزشگاه هستند.

هواداران تیم ملی با شور و اشتیاق زیادی مشغول به تشویق تیم ملی هستند و در بعضی از سکوها تماشاگران حتی یک لحظه هم آرام و قرار ندارند و مدام با فریاد زدن نام ایران تیم ملی را تشویق می‌کنند.

در طبقه اول سه قسمت از سکوهای ضلع شمالی ورزشگاه در اختیار هواداران تیم کره جنوبی قرار گرفته اما تا به حال فقط دو نفر در این جایگاه حضور دارند.

تاکنون تنها بازیکنی که تشویق شده علی کریمی بوده، به طوری که وقتی تماشاگران یکی از سکوها شروع به تشویق این بازیکن می‌کند، سایر سکوها نیز با آن تماشاگران همصدا می‌شوند.

 ورزشگاه بزرگ آزادی به یمن بازی ایران و کره جنوبی نو نوارتر شده است.

ورزشگاه آزادی که پس از تعطیلی لیگ برتر زیر ذره بین نمایندگان کنفدراسیون فوتبال آسیا قرار گرفته بود، برای بازی امشب ایران و کره جنوبی نو نوار شده است. از تسهیلات ایجاد شده برای ورود تماشاگران به ورزشگاه گرفته تا امکانات ایجاد شده برای خبرنگاران از این اتفاقهای خوب برای “آزادی” است.

در حالی که یکی از مشکلات اصلی خبرنگاران اینترنت مجموعه قدیمی تهران بود، با تغییرات ایجاد شده خبرنگاران و عکاسان می‌توانند تا چند ساعت پس از پایان بازی در ورزشگاه بمانند و از اینترنت پرسرعت مجموعه استفاده کنند.

حتی اتاق داوران و ناظران بازی هم مجهز به اینترنت شده است. بنا به گفته مدیر فنی ورزشگاه آزادی برخی از خطوط اینترنت از این بازی در ورزشگاه نصب شده است.

همچنین بنر خوش آمدگویی به سه زبان فارسی، انگلیسی و عربی در جایگاه خبرنگاران نصب شده است. در حدود دو ساعت مانده به شروع دیدار حساس ایران برابر کره جنوبی، خبرنگاران کره‌ای بیش از یک سوم ظرفیت این جایگاه را به اشغال خود در آورده‌اند. این در حالی است که تعداد کمی خبرنگار از رسانه‌های ایرانی وارد ورزشگاه شده است.

همزمانی بازی ایران و کره با شهادت فرزند بزرگوار امام رضا (ع) باعث شده معاونت فرهنگی فدراسیون فوتبال و جمعیت حامیان هواداران فوتبال مراسم‌های ویژه‌ای برای این روز تدارک ببینند. همراهی تماشاگران با نوحه‌سرای مداحان حاضر در ورزشگاه، فضای معنوی را در ورزشگاه آزادی به وجود آورده است.

همزمان با مدیحه سرایی پرچم‌های ایران و پرچمهای سیاه رنگی که منقش به نام متبرک حضرت امام جواد (ع) است، در دست نوجوانان حاضر در کنار زمین است.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

آمار بازدید:

بازدید امروز: 6114 بازدید

بازدید دیروز: 57734 بازدید

بازدید کل : 19362815 بازدید

افراد آنلاین: 22 نفر