ads

ads

ads

 


جزئیات اعتراض اهوازی به بمب نقل و انتقالاتی پرسپولیس / مدیر فولاد:مگر ما دستگاه چاپ کارت پایان خدمت جعلی داشتیم

( 2 Votes ) 

پرسپولیس نیوز : باشگاه فولاد ادعا کرده سروش رفیعی بازیکن آنهاست و نمی‌تواند قبل از توافق با اهوازی‌ها به پرسپولیس بپیوندد.

خرید جدید پرسپولیس درحالی تمریناتش با این تیم را شروع کرده است که از همین بدو ورودش به تمرینات پرسپولیس ، مدعی پیدا کرده است. مدعی حضور او در این تیم ، باشگاه سابقش یعنی فولاد خوزستان است.

علیرضا اژدری زاده مدیر باشگاه فولاد خوزستانی از مشکل تیمش با این انتقال سخن می گوید:«راستش ما مدت هاست که بر اساس مستندات مان به این معتقدیم سروش عزیز بعد از پایان قراردادش باید به اهواز بر می گشته است. تا حالا چون خدمت بود ، چیزی نگفتیم که تمرکزش به هم نخورد . خواستیم به موقع کارمان را انجام بدهیم. ایشان تا پایان فصل 93- 94 با ما قرارداد داشته اما اما در فروردین ماه به خدمت اعزام شده است. در قرارداد بین باشگاه و بازیکن این چند ماه خلع افتاده و یعنی باید تا ته فصل ، کنار ما باشد.»

البته این تنها دلیلی نیست که فولادی ها به آن استناد می کنند و می گویند متمم قرارداد دیگری دارند که نشان می دهد سه سال بیشتر هم باید سروش در اهواز بماند!؛«موضوع بعدی هم اینکه او قرارداد ثبت نشده ای پیش ما دارد . یک بار این پرونده در کمیته انضباطی رسیدگی شده ، نمایندگان باشگاه و بازیکن رفتند و رای انشاء شده . رای صادر شده این بود که چون بازیکن در خدمت سربازی است ، تخلفی انجام نداده است و قرارد شد خدمتش تمام شود و بعد درباره این قرارداد ، دادرسی جدیدی صورت بگیرد. ولی شرایط الان عوض شده.او با باشگاه پرسپولیس قرارداد امضاء کرده است.الان تخلف صورت گرفته. ایشان هم باید جوابگوی قرارداد ابتدایی اش باشد و هم قرارداد ثبت نشده ای که برایش تعهد می آورد. به همین دلیل هم هست که می خواهیم این پرونده را به کمیته انضباطی بفرستیم.»
آیا سروش برای این قرارداد سه ساله ، پولی گرفته که لازم الاجرا باشد؟ او در این باره می گوید:«نه ما پولی پرداخت نکردیم ولی آنچه مسلم است ، ما کل پول آن فصل که بوده را پرداختیم.برای همین اعتقاد داریم این پرونده نیاز به رسیدگی قضایی دقیق در کمیته انضباطی دارد. »
شاید فولادیها حالا از نظر قانونی بتوانند مدعی قرارداد با سروش رفیعی باشند اما سروش و خیلی از بازیکنان فولاد که بر سر کارت های پایان خدمت شان در این تیم به مشکل خوردند ، اعتقاد دارند در آن پروسه حق شان ضایع شد و به خاطر فولاد لطمه بزرگی خوردند و حالا از نظر اخلاقی خود را صاحب حق می دانند و معتقدند جوانمردانه نیست که بخواهند دوباره آنها را به اهواز برگردانند. اژدری زاده اما این حرف را اصلا قبول ندارد و می گوید:« اصلا این را قبول ندارم. بحث کارت های این بازیکنان مربوط به مدیریت قبل از من بوده است ولی این را قبول نداریم که باشگاه فولاد در ماجرای کارت های بازیکنان نقشی داشته باشد. چنین چیزی در طول رسیدگی به پرونده هم اثبات نشد. تازه مگر باشگاه فولاد دستگاه صدور کارت جعلی داشته که برای این بازیکنان کارت پایان خدمت جعلی صادر کند؟ متاسفانه بچه های فولاد در آن دوران اغفال یک سری سودجو شدند. این باند سراسری کار کرده بودند و البته تعدادی از بازیکنان وقت باشگاه ما هم اسیر این مشکل شدند.»
اما درباره فولاد مشکل این بود که حتی پسر مدیرعامل قبلی تیم هم چنین مشکلی داشت! با این وجود اژدری زاده می گوید:« در هر صورت پسر نوح هم با بدان بنشست ...ببینید من می خواهم بگویم همان طور که در برنامه 90 دیدید باشگاه فولاد به عنوان یک باشگاه سازنده نام برده شد ، متاسفانه باشگاه فولاد یک چرخه بازیکن سازی دارد که از ان حمایت نمی شود و مورد سوء استفاده قرار می گیرد. چون این بچه ها بعد از رشد و درست در زمان باروری فوتبال شان ، چالش فوتبال دارند.وگرنه ما پاک ترین عملکرد را در باشگاه مان داشتیم. وقتی نتوانیم مشکل خدمت را برای باشگاه های سازنده حل کنیم ، جوانان اغفال می شوند و این اتفاقات می افتد. وگرنه من از فولاد و مدیریت قدیمی هایی که در پایه ها عالی هزینه کردند ، حمایت قاطع می کنم و مطمئنم آنها تخلفی انجام ندادند.باز هم درخواست می کنم از مراجع ذی ربط که معضل خدمت سربازی را حل کنند و باشگاه های حاضری خور را این قدر حمایت نکنند.»
اما در ارتباط با قراداد سروش در نهایت چه تصمیمی می خواهند بگیرند؟ او در این باره می گوید:«ما در هر صورت مطیع قانون هستیم. بازیکنی را که برایش زحمت کشیدیم ، قدرش را می دانیم و می دانیم با بودن در جمع ما کمک مان می کند. اگر شد برش می گردانیم. ولی اگر قانون نظر دیگری داشت ، به آن تمکین می کنیم اما نمی توانیم از حق مجموعه فولاد بگذریم.»

نظرات   

+24 #10 رها 2017-01-11 11:55
خب همه حرفاشونو میزنم پس نظر من هم بذارید....
من معتقدم تقصیر فولاد نیست...تقصیر خودمان است ترحم بر پلنگ تیزچنگال ستمکاری بود بر گوسفندان....
اینکه برانکو و طاهری زحمت کشیدن منکرش نیستم ولی جاهایی هم ب ضرر پرسپولیس عمل کردند....اگر ساسان بود ان جام حذفی و پنالتی اخر الان جام حذفی بودیم....ب فولاد دادیم هم جام را از دست دادیم هم فولاد را قدرتمند هم حالا فولادی ها جفتک میندازند همینه....نباید رحم کرد....
مگه دولت ک ادعای مهین پرستی و....داره رحم کرد ک پرسپولیس در جام اسیا و عرق ملی فعلا عالیشا و نورالهی را بذلرن حذاقل تا فصل اخر باشه بعد....
نه مقصر ماییم ک رحم میکنیم....از ماست ک بر ماست....
نقل قول
+21 #9 پرسپولیس افسونگرآسیا 2017-01-11 11:52
اظهارات فولادی ها به جوک می ماند، اولا درصورت صحت 18 روز آن گذشت، زور می زنید که سروش 20 روز دیرتر برای پرسپولیس بازی کنه ؟! واقعا باعث تاسف قطع ویقین بدانید کمیته انضباطی با این دلیل مسخره برای شما دستور موقت صادر نمی کند، مرحمت فرموده لطف پرسپولیس در خصوص ساسان را اینگونه جبران نکنید!! ساسان را برگرداند
نقل قول
+24 #8 علی 2017-01-11 11:51
تقصیر مدیریته که مفت رضایت نامه ساسان رو دادن الان زبان دارن اگه نداده بودن الان برای نیفتادن میجنگیدن فولادیها
نقل قول
+19 #7 پرسپولیس قهرمان 2017-01-11 11:47
جمعش کن کاسه گداییتو برو. چون دیدید پرسپولیس دو هفته دیگه با شما بازی داره به فکر افتادید. شورشو در اوردن دیگه. همه دست به دست هم دادان پرسپولیسو بفرستن تو حاشیه.
نقل قول
+13 #6 دختر پرسپولیسی 2017-01-11 11:38
ای خدا ای خدا نا چه گناهی کردیم والا اگه ساسان دودستی تقدیم نمی کردیم الان وضعیت این طور نبود واسما بازیکنم بازکنم ننه من غریبم در نمی اوردن
نقل قول
+18 #5 محمدحسام 2017-01-11 11:38
اگر می پذیرید که اصل کارت پایان خدمت بازیکنان فولاد ایراد داشته پس قطعا تمام بازیهایی که با آن بازیکنان انجام شده باید بعلت استفاده غیرقانونی ازبازیکن 3برصفر به سود حریفان اعلام شودکه بااین حساب نه تنها قهرمانی ازفولاد به پرسپولیس منتقل خواهدشد باامتیاز جدید هم فولاد به لیگ یک سقوط خواهد کرد.وتیمی که سقوط کرده باید به لیگ برتر بازگردد وخسارتهای وارده به تمام باشگاههای متضررپرداخت شود.
نقل قول
+15 #4 BOBBY-FISCHER 2017-01-11 11:35
همش حرف مفت از مدیرانی بیسواد که با پارتی بازی شدن مدیر و الا باید تو اصطبل کارکنن. خیالتون راحت محکوم میشن و میشینن سرجاشون هیچی ندارن اصلا واسه رو کردن قرارداد نداره پول ندادیم ده پس آخه ازگل دنبال چی هستید پس؟؟؟
نقل قول
+35 #3 صالح 2017-01-11 11:34
یکی در دهن این لاشخور هارو ببنده، اون سال با نامردی قهرمانی را ازمون گرفتن، 2 سال بعدشم اون یکی هم استانی شون
نقل قول
+38 #2 بهنام 6464646466 2017-01-11 11:32
وقتی ساسانو مفت دادیم بهتون بایدم شاخ شین قبل ساسان یادتون رفته ته جدول بودین
نقل قول
+41 #1 سعید6+4 2017-01-11 11:29
خیلی نمک نشناسید اگه ساسان رو به فولاد نداده بودیم الآن ته جدول داشتن دست و پا میزدن
ساسا رو مفت دادیم بهشون زبون درآوردن
لابد از این به بعد مدیر فولاد هم مثل آذری هر روز از ما حق رشد و مهریه میخواد
نقل قول

اضافه کردن نظر

- توهین به سایر کاربران و نظرات برخلاف قوانین کشور ممنوع می باشد.
- ارسال لینک و اخبار ممنوع می باشد.
- تخطی از قوانین نظرات موجب مسدود شدن شناسه کاربری می شود.


ads