ads

ads

ads

 


روزی که قلعه نویی به برنامه ریزی اعتراض نداشت/ برنامه خوب است هر وقت به نفع ماست!

پرسپولیس نیوز : فصل 92-1391 بیشتر بازی های تراکتورسازی تبریز قبل از  استقلال برگزار شده اما کسی اعتراض نکرد!

باشگاه تراکتورسازی به عدم برگزاری مسابقاتش همزمان با تیم پرسپولیس اعتراض کرده و نامه رسمی خود را به سازمان لیگ ارسال کرده است. امیر قلعه نویی سرمربی این تیم هم گفته "هیچ جای دنیا اینطور نیست. ما روز گذشته به برگزاری دیدارهایمان یک روز زودتر از پرسپولیس اعتراض کردیم؛ هیچ کجای دنیا اینطور نیست که دو تیم رقیب طوری بازی کنند که یکی از نتیجه دیگری خبر داشته باشد."

 

امیر قلعه نویی در فصل 92-1391 سرمربی استقلال بود و بد نیست مروری به اتفاقات این فصل از لیگ برتر داشته باشیم. این فصل با قهرمانی استقلال با 67 امتیاز به پایان رسید و تراکتورسازی تبریز (تیم کنونی امیر قلعه نویی) با کسب 65 امتیاز دوم و سپاهان با 64 امتیاز سوم شدند و بقیه تیم ها دارای اخلاف زیادی با این سه تیم بودند و شانس قهرمانی کمتری داشتند.

 

آمار توصیفی این فصل نشان می دهد که در مقایسه دو تیم استقلال تهران و تراکتورسازی تبریز، شاهد اتفاق عجیبی هستیم به طوری که استقلال 24 بازی خود را بعد از بازی تراکتورسازی انجام داده و در مقابل تراکتورسازی تنها 4 دیدار را بعد از بازی استقلال تهران انجام داده است و 6 دیدار آنها همزمان (با احتساب دو بازی رودررو) انجام گرفته است.

 

آمار مشابهی نیز در مقایسه مسابقات دو تیم استقلال و سپاهان وجود دارد؛ به طوری که استقلال تهران 24 بازی خود را بعد از بازی سپاهان اصفهان انجام داده و در مقابل تیم سپاهان تنها 6 دیدار را بعد از بازی استقلال انجام داده و 4 دیدار آنها همزمان (با احتساب دو بازی رودررو) انجام گرفته است.

 

نکته جالب دیگری نیز در جدول مسابقات دیده می شود و در هفته سی و یکم استقلال بازی خود را 5 روز بعد از سایر تیم ها انجام داد. در این فصل استقلال قهرمان شد و نه تنها نسبت به تمام تیم ها، اکثر مسابقات خود را با اطلاع از نتیجه سایر مسابقات انجام داد، بلکه در مقایسه با دو رقیب اصلی و رقیب سنتی نیز چنین آماری وجود دارد.

 

حال سوال اینجاست، چرا آقای قلعه نویی در حمایت از تیم کنونی خود یعنی تراکتورسازی، اعتراض می کند، در حالی که تنها چند فصل پیش چنین اعتراضی برای حمایت از تیم تراکتورسازی تبریز که فقط با اختلاف دو امتیاز قهرانی را از دست داد نداشت و از شرایطی که برای تیم سابقش استقلال وجود داشت کاملا رضایت داشت!

* بهمن عسگری

نظرات   

+1 #10 پرسپولیس افسونگرآسیا 2017-01-21 23:00
ترترها در حالی به زمان دیدارهایش معترض هستند که در هفته های باقیمانده از لیگ برتر چند بار هم پرسپولیس زودتر از آنها به میدان می رود!!
نقل قول
+7 #9 مهدی 2017-01-21 14:44
الان مگه بازی های رئال و بارسلونا همزمان برگزار میشه؟
یا چرا راه دوری بریم تو مقدماتی جام جهانی که اینقدر مهمه، تمام بازی های باقیمانده تیم ایران چند ساعت بعد از بازی های حریفان برگزار خواهد شد حتی بازی آخر.

ادمین لطفا یه گزارش مستند از اینجور موارد تهیه کنین و جلوی جوسازی های این ابلهان رو بگیرین
نقل قول
+7 #8 امیر 2017-01-21 12:06
غلط کرده.واسه خودش شکر خورده.چیه حالا که جام حذفی رفتن فینال واسه لیگ شروع کردن اعتراض!!!! همینی که هست. پرسپولیس با اقتدار داشته باشه و مثه بازی پدیده تسلیم درخواست تغییر زمان و شرایط بازی ها نشه. باید به گوش مدیرانمون برسونیم.
نقل قول
+10 #7 حسن 666 2017-01-21 11:43
الان یه مدته حالم از تراکتورو قلعه نوعی بهم میخوره ،قلعه نوعی بزدلی شو نشون داد.
نقل قول
+6 #6 محمدحسام 2017-01-21 11:33
اینا میدونن دارن دومی رو ازدست میدن جرزنی میکنن.همین قلعه نویی زمانی که استقلال بود یکی دوبازی به بهانه های مختلف به تعویق مینداخت در زملن بهتری بازیهای معوقه را انجام میداد وامتیاز اون بازیها رو میگرفت..
نقل قول
+6 #5 بهمن 2017-01-21 10:02
یکی به این گروهبان بگه برو برنامه بازی های لیگ های دنیا رو نگاه کن بعد اظهار نظر کن . مثلا چلسی - لیورپول یا یونتوس آث رم و یا رئال بارسلونا تو یک روز باری می کنند . ای فکر میکنه همه کیسه هستند .
نقل قول
+6 #4 علی 2017-01-21 09:16
میگم راست میگه ها، رئال و بارسا هم همینطوره، فقط نمیدونم چرا رئال شنبه بازی داره و بارسا یکشنبه، هیچکدوم هم برا قهرمانی نمیجنگن، احتمالا شاید جز این دنیا نیستن
نقل قول
+9 #3 رضا 2017-01-21 09:12
اینو هم بگین که بازی یک هفته مونده به پایان فصل استقلال!!! چندروز!!! بعد از رقیب اصلیش سپاهان برگزار شدو حکم قهرمانی استقلال امضا شد! چون عزیزخان محمدی تو سونا با فتل خان برنامه میچید.
نقل قول
+8 #2 Rasoul Asgari 2017-01-21 09:10
آسمون به زمین بیاد یا برعکس،پرسپولیس سرور همه تیم هاست و قهرمانه اگه میتونید فوتبالی جلوی مارو بگیرید نه با این بچه بازیا
نقل قول
+123 #1 علی رضا 2017-01-21 01:40
استقلالی جماعت بد ذات هستند. بدجنسی در خون استقلالی جماعت فوران میکند.مردانگی, شجاعت سخاوت , جوانمردی , رقابت سالم ورزشی , فوتبال پاک را در وجو فرهنگ استقلالی جستجو نکنید. فرهنگ استقلال بردن به هر قیمتی.
نقل قول

اضافه کردن نظر

- توهین به سایر کاربران و نظرات برخلاف قوانین کشور ممنوع می باشد.
- ارسال لینک و اخبار ممنوع می باشد.
- تخطی از قوانین نظرات موجب مسدود شدن شناسه کاربری می شود.


ads