ads

ads

ads

 


طبقه دوم ورزشگاه برای دارندگان کارت هواداری رایگان است

پرسپولیس نیوز : باشگاه  پرسپولیس شرایط تماشای رایگان بازی سرخپوشان پایتخت برابر سپاهان از طبقه دوم ورزشگاه آزادی را فراهم کرد.

به گزارش پرسپولیس نیوز و به نقل از سایت باشگاه پرسپولیس، هواداران رسمی پرسپولیس که دارای کارت هواداری یا عضو سامانه 3090 هستند، می‌توانند به صورت رایگان در ورزشگاه حضور پیدا کنند و از طبقه دوم به تماشای بازی و تشویق سرخپوشان بپردازند، هماهنگی‌های لازم به عمل آمد تا این امکان در بازی پرسپولیس برابر سپاهان فراهم شود.

هواداران پرسپولیس که دارای کارت هواداری جدید پرسپولیس ارائه شده از سوی موسسه اعتباری کوثر هستند می‌توانند برای استفاده از این امکان، با در دست داشتن کارت خود به ورزشگاه آزادی مراجعه کنند.

کارت هواداری جدید پرسپولیس، یک کارت اعتباری و کاربردی است که امکان بهره‌مند شدن هوادار از کلیه مزیت‌های در نظر گرفته شده از سوی باشگاه و موسسه اعتباری مثل بهره‌مندی از تخفیف‌ها را در هر نقطه از کشور فراهم می‌کند.

هواداران پرسپولیس که متقاضی دریافت کارت هوادرای هستند برای این منظور تنها کافی است با کارت ملی خود به یکی از شعب موسسه اعتباری کوثر مراجعه کنند.

نظرات   

-11 #1 پرسپولیس و بس 2017-02-16 13:50
تهرانیهای عزیز خواهشن برین ورزشگاه این بازی خیلی مهمه واسه برگشت تیم. به امید قهرمانی و به کوری آبی و زرد و ... بکوب قرمز فقط قرمز
نقل قول

اضافه کردن نظر

- توهین به سایر کاربران و نظرات برخلاف قوانین کشور ممنوع می باشد.
- ارسال لینک و اخبار ممنوع می باشد.
- تخطی از قوانین نظرات موجب مسدود شدن شناسه کاربری می شود.


 

اخبار داغ


ads