ads

ads

ads

 


درگیری در کمپ حجازی؛ برید بیرون!/ جلسه طولانی افتخاری با منصوریان

( 2 Votes ) 

تمرین استقلال در کمپ حجازی تحت تاثیر اعتصاب بازیکنان و درگیری هواداران بود.

تمرین تیم فوتبال استقلال تهران که قرار بود از رأس ساعت 12 و 30 دقیقه امروز در کمپ ناصر حجازی برگزار شود، به دلیل پرداخت نشدن مطالبات بازیکنان و کادر فنی امروز هم برگزار نشد.

* بازیکنان با لباس‌های شخصی به درون زمین آمدند و بعد از چند دقیقه صحبت، به رختکن رفتند. مهمترین اتفاق امروز کمپ ناصر حجازی حضور افتخاری مدیرعامل باشگاه استقلال بود.

* مدیرعامل استقلالی‌ها برای صحبت کردن با علیرضا منصوریان و بازیکنان تیم به کمپ ناصر حجازی آمد.

* خبرنگاران و عکاسان حاضر در محل تمرین حدودا 90 دقیقه‌ای را در کمپ ناصر حجازی بلاتکلیف بودند چرا که نه تمرینی برگزار شد و نه جلسه اختصاصی منصوریان با افتخاری به پایان رسید.

* در دقایق ابتدایی حضور منصوریان و افتخاری در کمپ حجازی چند هوادار با لیدرهای حاضر در کمپ با صدای بلند درگیری لفظی پیدا کردند و منصوریان هم با بیرون آمدن از کانکس کادر فنی خطاب به نفرات روبه‌روی درب ورودی با داد و فریاد گفت: برید بیرون.

* هواداران از ساعت 12 در پشت درب‌های بسته کمپ ناصر حجازی بلاتکلیف ماندند و این موضوع در حالی بود که از قبل حضور هواداران در محل تمرین هیچ مانعی نداشت.

* هواداران استقلال پشت درب‌های بسته هم دست از حمایت تیمشان برنداشتند و با شعارهایی علیرضا منصوریان و تیمش را تشویق و حمایت کردند.

* برخی از هواداران خواهان ملاقات با زمانی عضو هیأت مدیره باشگاه استقلال بودند اما آنها بی‌خبر از این موضوع بودند که زمانی در کمپ حضور ندارد.

* جلسه منصوریان و افتخاری که برای حل مشکلات مالی آبی‌پوشان و حواشی به وجود آمده اخیر برگزار شده، در حال حاضر همچنان ادامه‌دار است و هیچ کس خبری از زمان دقیق پایان این جلسه ندارد.

نظرات   

0 #2 masuod 2017-03-09 21:59
وقتی رحمت و خسرو باشن به کسی چیزی نمیرسه
نقل قول
+7 #1 حسین فرا 2017-03-09 16:18
به نظرم جلسه امروز بین ها این بود که کچل خان پول هارو درداشته برده مو بکاره و بقیه فهمیدن اومدن حالشون رو بگیرن
نقل قول

اضافه کردن نظر

- توهین به سایر کاربران و نظرات برخلاف قوانین کشور ممنوع می باشد.
- ارسال لینک و اخبار ممنوع می باشد.
- تخطی از قوانین نظرات موجب مسدود شدن شناسه کاربری می شود.


 

اخبار داغ


ads