ads

ads

ads

 


استقلالی‌ها به پول رسیدند/ اعتصاب پایان یافت

( 4 Votes ) 

پس از اتفاقات در نوع خود عجیب و جالب توجهی که روز پنجشنبه برای استقلالی‌ها رخ داد، به حساب بازیکنان این تیم پول واریز شد.

بعد از اینکه استقلالی‌ها به دلیل دریافت نکردن مطالبات‌شان روز پنجشنبه تمرین نکردند و  حتی علیه رییس هیات مدیره این باشگاه موضع گرفتند و در این میان مشخص شد جهانیان استعفا داده، ولی با استعفایش مخالفت شده است، با این حال و با کمک وزیر ورزش و جوانان بخشی از مطالبات استقلالی‌ها پرداخت شد تا آنها راضی به حضور در تمرینات شوند.

 

سیدرضا افتخاری با تایید استعفای جهانیان از عضویت در هیات مدیره این باشگاه به سایت باشگاه استقلال گفت: آقای دکتر سلطانی فر با استعفای جهانیان مخالفت کرد و در تماس تلفنی با اینجانب اظهار داشت همه مسائل را زیر نظر دارد و در جا به جایی افراد تسلیم هیاهو نخواهد شد.

مدیرعامل باشگاه استقلال برخی از رفتارهای اخیر را بر خلاف عظمت نام استقلال دانست و گفت: مشکلات همواره وجود داشته اما حفاظت از ارزش و حرمت پیراهن و نام بزرگ استقلال بر همه افراد واجب است.

افتخاری ادامه داد: مشکلات پیش آمده در خصوص پرداخت پول بازیکنان ارتباطی به آقای جهانیان ندارد بلکه آقای جهانیان جهت رفع مشکل پیش آمده نه تنها همکاری نمودند بلکه پیگیر رفع مشکل بازیکنان بودند.

وی افزود: خوشبختانه با هماهنگی صورت گرفته و پیگیری های جناب آقای دکتر سلطانی فر و دکتر داورزنی و مساعدت و همکاری دکتر رضایی مدیرعامل موسسه اعتباری کوثر، مشکل پرداخت پول بازیکنان مرتفع و در ساعت ۲۰ به حساب اعضای تیم واریز شد.

نظرات   

+5 #3 مهرتاش 2017-03-17 00:51
نامردا مگه وزیر نگفته بود به هیچ وجه نمیتونیم به پرسپولیس استقلال از بودجه دولتی کمک کنیم اونوقت پرسپولیس باید تو خطر کسر امتیاز باشه
نقل قول
+5 #2 mohammad 64 2017-03-16 23:28
ههه چه جالب چطور اس تق لال میتونه از بیت المال از دولت پول بگیره اونوقت پرسپولیس باس با کمک مردمی دهن طلبکاراشو ببنده درسته این بد بخت ها طرفداری ندارند که رو کمکش حساب کنند ولی خواهشند بعضی از طرفدارای بیشعورش نرند چرت نگند که وزیر پرسپولیسی نمیخوایم ی درصدی هم کمک ما کنند بد نیست
نقل قول
+6 #1 محمدحسام 2017-03-16 22:34
وزیر ورزش که گفته بود یک ریال به سرخابی ها نمیدیم!!!
منظورشون فقط سرخها بوده!!
نقل قول

اضافه کردن نظر

- توهین به سایر کاربران و نظرات برخلاف قوانین کشور ممنوع می باشد.
- ارسال لینک و اخبار ممنوع می باشد.
- تخطی از قوانین نظرات موجب مسدود شدن شناسه کاربری می شود.


 

اخبار داغ


ads