ads

ads

ads

 


باشگاه استقلال دلیل غیبت منصوریان در تمرینات را مسائل فنی اعلام کرد!

( 1 Vote ) 

 باشگاه استقلال اعلام کرد، سرمربی تیم فوتبال این باشگاه در سفر به آلمان در سمپوزیم‌ها و دوره‌های مختلف علمی ورزشی شرکت کرده است.

به نقل از سایت باشگاه استقلال، علیرضا منصوریان، سرمربی تیم فوتبال استقلال با استفاده از تعطیلات لیگ برتر به مناسبت آغاز سال جدید برای آشنایی با علم روز دنیا و روش‌های جدید تمرینی راهی کشور آلمان شد تا در تعطیلات کوتاه مدت لیگ در سمپوزیم‌ها و دوره‌های آموزشی مختلف در کشور آلمان حاضر شود.

علیرضا منصوریان در مدت زمان حضور در کشور آلمان جلساتی با پروفسور کلاوس میشل برائمن، رئیس کمیته پزشکی ورزش آلمان و یحیی کیانمرز، از اعضای پیشین فدراسیون بدنسازی ایران برگزار کرد تا درباره شرایط تمرینی استقلال و برنامه‌های آبی‌پوشان در گذشته و آینده به بحث و تبادل نظر بپردازد. سرمربی استقلال در این جلسه برنامه تمرینات استقلال را تشریح کرد تا بتواند ضمن ترمیم نقاط ضعف این برنامه، در راستای علمی و بهینه شدن برنامه‌های آبی‌پوشان گام بردارد.

بازدید از بیمارستان هامبورگ برنامه بعدی منصوریان در آلمان بود. سرمربی استقلال به همراه مجید معصوم بیگی، فرزند یکی از بازیکنان پیشین اکباتان و سایپا که از دوستان نزدیک او بود از این بیمارستان و بخش ویژه توانبخشی و فیزیوتراپی آن بازدید کرد. معصوم‌بیگی در آلمان در رشته علم ورزش تحصیل می‌کند و در مقطع ارشد نیز بدنسازی فوتبال را آموزش دیده تا بتواند در سال‌های آینده به فوتبال ایران خدمت کند. در این بخش با توجه به حضور و نظارت چندین پزشک متخصص، تلاش می‌شود تا فاصله میان عمل جراحی و بازگشت به تمرینات بازیکنان کاهش یابد. سرمربی استقلال با استقبال از همکاری با این مجموعه مانند باشگاه‌هایی بزرگ اروپایی ابراز امیدواری کرد تا در بازگشت به ایران شرایط همکاری با این مجموعه فراهم شود.

حضور در سمپوزیم پزشکی ورزشی در هامبورگ، بخش پایانی برنامه سفر منصوریان به کشور آلمان بود. در این سمپوزیم که بدنساز باشگاه رم ایتالیا، یکی از اعضای کمیته پزشکی فدارسیون فوتبال آلمان در کنار رئیس بیمارستان هامبورگ به سخنرانی پرداختند، دوره‌های آموزشی نیز برگزار شد و حاضران در این دوره با آخرین متدهای جلوگیری از آسیب، استفاده از ابزارهای جدید دنیا در زمینه علم ورزش، روش‌های استفاده بهینه از اطلاعات جی پی اس و غیره آشنا شدند.

سرمربی استقلال تلاش کرد تا با استفاده از فرصت تعطیلات لیگ برای آینده استقلال و علمی‌تر شدن تمرینات و مسیر این تیم گام‌هایی مهم بردارد که قطعاً تأثیر افزایش وزن علمی کادرفنی استقلال در هفته‌ها، ماه‌ها و سال‌های آینده ملموس خواهد بود.

نظرات   

+3 #2 پرسپولیسی ام 2017-03-27 06:30
احتمالا رفته به دنبال بشکه هایی باسایز بزرگتر و طریقه استفاده کردنش.احتمالا کیسه ها باید از سر برن تو بشکه آب یخ تا مخشون ریکاوری بشه????????????
نقل قول
+15 #1 Shanti fathi 2017-03-26 19:55
خیلی جالبه.
کیسه و افزایش وزن علمی فوتبال.
وزن علمی کیسه فقط با دفاع اتوبوسی وسانتر های خسرو حیدری خلاصه میشه. خخخخخخخ
نقل قول

اضافه کردن نظر

- توهین به سایر کاربران و نظرات برخلاف قوانین کشور ممنوع می باشد.
- ارسال لینک و اخبار ممنوع می باشد.
- تخطی از قوانین نظرات موجب مسدود شدن شناسه کاربری می شود.


 

اخبار داغ


ads