ads

ads

ads

 


کاپیتان ماشین‌سازی هم بازی با پرسپولیس را از دست داد

پرسپولیس نیوز : کاپیتان تیم ماشین‌سازی به دلیل مصدومیت دیدار تیمش مقابل پرسپولیس را از دست داد.

بهمن کامل که از هفته‌ها پیش دچار مصدومیت شده و در دو دیدار گذشته ماشین‌سازی هم غایب بود، به دیدار این تیم مقابل پرسپولیس نمی‌رسد. مصدومیت مدافع تیم ماشین‌سازی از ناحیه آرنج دست چپ است.

کامل به همراه پیام صادقیان و احمد کامدار، غایبان ماشین‌سازی مقابل پرسپولیس هستند. بهمن کامل و پیام صادقیان مصدوم هستند و کامدار نیز به دلیل محرومیت نمی‌تواند مقابل پرسپولیس بازی کند.

دیدار ماشین‌سازی - پرسپولیس ساعت 17 شنبه آینده در چارچوب هفته بیست‌وهفتم رقابت‌های لیگ برتر در ورزشگاه یادگار امام (ره) تبریز برگزار خواهد شد.

نظرات   

+7 #3 amirh24 2017-04-12 12:22
ادامه مطلب قبل:
شکافی که با سیاست موجب لطمات جبران ناپذیری برای تیممان می شود آن هم در زمانی که در دو سال با نایب قهرمانی و قهرمانی لیگ با ثبات ترین و مقتدر ترین تیم چند سال اخیر ایران بودیم . دشمنان پرسپولیس کاملا این نکته را می دانند هر زمان که هواداران این تیم با هم متحد بودند این تیم بهترین عملکرد را داشته اتحاد بین آن ها را نشانه رفته اند و متاسفانه این قدرت رسانه است که تائید پذیر کردن دروغ ها و سیاست های رسانه ای را افزایش می دهد و موجب گمراهی هوادار مظلوم می شود لذا از شما که من از ابتدای شکل گیری این مرجع هوادار مدار بودنتان را دیدم عاجزانه خواهش می کنم با مطالعه مطالب مذکور بیانیه و شفاف سازی انجام دهیدو در سایت و کانال قرار دهید تا به نوعی جلوی این موضوع گرفته شود .

-----------------
سلام. اگر لینک مطالب رو پیدا کنیم حتما
نقل قول
+7 #2 amirh24 2017-04-12 12:14
مرجع عزیز بنده مطلبی را برای شما باید عرض کنم ولی راهی جز این پست برای بیان آن پیدا نکردم من از روزنامه خوان ها و سایت خوان های ورزشی حرفه ای هستم که به خصوص تمامی مطالب مرتبط با پرسپولیس عزیزم را با دقت تمام رصد می کنم مدتی است نزدیک به یک ماه که روزنامه خبرورزشی رویکرد عجیبی نسبت به سرمربی مقتدر تیممان و کادر مدیریتی تیم گرفته قیاس های مع الفارق با کارلوس کیروش زیر سوال بردن تصمیمات فنی ، عدم توانایی در کنترل تیم و حواشی آن ، گرفتن جانب رضاییان در ماجرای اخراج او و برعکس ستایش کیروش در ایجاد اقتدار و ریشه کن کردن بازیکن سالاری ، حمله به دکتر طاهری و بزرگنمایی های کاملا جهت دار مشکلات کوچک وخانوادگی تیم . این شیوه ایجاد فشار رسانه ای بر روی تیم است تا موجب حاشیه و ایجاد شکاف بین هوادار شود
نقل قول
+8 #1 مهگل 2017-04-12 11:51
بیاید این جشن قهرمانی رو به کام خودمون تلخ نکنیم ..پرسپولیس ثابت کرده که متکی به یه بازیکن نیست .آقای برانکو هم کارش درسته چون اگه درست نبود الان قهرمان نبودیم ایشون تو پرسپولیس نظم رو برقرار کرد هر بازیکنی که حاشیه داشت رو نخواست چون حاشیه های بیشتری درست نشه ..اگه هوادار پرسپولیسی به برانکو نگو لجباز چون به نظرم خودت لجبازی ..بیاید خوشحال باشیم بابت قهرمانیمون بیاید امیدوار باشیم به دوتا بازی آسیامون وتوروخدا بیاید حمایت کنیم از پرسپولیس و سرمربی شو و بازیکناش..لطفا
نقل قول

اضافه کردن نظر

- توهین به سایر کاربران و نظرات برخلاف قوانین کشور ممنوع می باشد.
- ارسال لینک و اخبار ممنوع می باشد.
- تخطی از قوانین نظرات موجب مسدود شدن شناسه کاربری می شود.


 

اخبار داغ


ads